سفرهای دریایی

Virgin Galactic در 11 ژوئیه اولین پرواز فضایی کاملاً خدماتی را انجام می دهد

عملیات پرواز فضایی مسافران Virgin Galactic یک قدم به اتفاق افتاده است. این شرکت برنامه خود را برای راه اندازی پرواز آزمایشی بعدی در 11 ژوئیه اعلام کرد ، منتظر بررسی وضعیت هوا و بررسی های فنی علاوه بر این ، این اولین پرواز فضایی کاملاً خدمه شرکت خواهد بود که دو خلبان و چهار متخصص ماموریت از جمله بنیانگذار ، سر ریچارد برانسون را شامل می شود.

ماموریت “Unity 22” آزمایش پرواز 20 ثانیه ای برای VSS Unity خواهد بود و چهارمین پرواز فضایی خدمه این شرکت است.

با توجه به موفقیت آخرین پرواز فضایی شرکت در ماه مه ، “یونیتی 22” بر اهداف تجربه کابین و مشتری متمرکز خواهد شد. این کابین مشتری تجاری را با خدمه کامل ارزیابی خواهد کرد ، از جمله فضای کابین ، راحتی صندلی ، تجربه بی وزن و مناظر زمینی که سفینه فضایی ارائه می دهد. همچنین شرایط انجام آزمایش های تحقیقاتی متمایل به انسان و تأیید برنامه آموزشی در Spaceport America را پشتیبانی می کند که از تجربه پرواز فضایی پشتیبانی می کند.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

برای اولین بار ، Virgin Galactic جریان جهانی پرواز فضایی را به اشتراک می گذارد. مخاطبان در سراسر جهان می توانند به طور مجازی در پرواز آزمایشی “وحدت 22” شرکت کنند و تجربه دست اول را ببینند. پخش مستقیم برای تماشا در دسترس خواهد بود VirginGalactic.com و در Virgin Galactic همزمان پخش خواهد شد توییتر، یوتیوب، و فیس بوک کانال ها انتظار می رود این پرواز ساعت 9 صبح EDT روز پرواز آغاز شود.

چهار متخصص مأموریت پرواز:

  • بت موسی ، مربی اصلی فضانورد در Virgin Galactic. موسی به عنوان سرنشین کابین و مدیر آزمایش در فضا فعالیت می کند و بر اجرای ایمن و کارآمد اهداف پرواز آزمایشی نظارت می کند.
  • کالین بنت ، مهندس اصلی عملیات در Virgin Galactic. بنت تجهیزات ، روش ها و تجارب کابین را هم در مرحله تقویت و هم در محیط بدون وزن ارزیابی خواهد کرد.
  • سیریشا بندلا ، معاون رئیس جمهور در امور دولت و عملیات تحقیقاتی در Virgin Galactic. باندلا با استفاده از آزمایشی از دانشگاه فلوریدا كه نیاز به چندین لوله ثابت دستی دارد كه در نقاط مختلف پروفیل پرواز فعال می شوند ، تجربه تحقیقاتی متمایل به انسان را ارزیابی خواهد كرد.
  • سر ریچارد برانسون ، بنیانگذار Virgin Galactic. برانسون تجربه فضانوردان خصوصی را ارزیابی خواهد کرد و همان آموزش ، آماده سازی و پرواز فضانوردان آینده Virgin Galactic را می گذراند. این شرکت از مشاهدات وی در زمینه آموزش پرواز و تجربه پروازهای فضایی برای ارتقا for سفر برای همه مشتریان آینده فضانورد استفاده خواهد کرد.

خلبانان این ماموریت Dave Mackay و Michael Masucci در حال پرواز با VSS Unity و CJ Sturckow و Kelly Latimer در حال پرواز با VMS Eve هستند.

پس از این پرواز ، و مطابق با روال عادی ، تیم بازرسی از وسایل نقلیه و بازبینی گسترده اطلاعات را انجام می دهد ، که مراحل بعدی برنامه پرواز آزمایشی را اطلاع می دهد. دو پرواز آزمایشی اضافی پیش از اینكه این شركت انتظار شروع خدمات تجاری در سال 2022 را داشته باشد ، برنامه ریزی شده است.

مقالات مرتبط

سفینه فضایی Virgin Galactic وارد خانه جدیدی در نیومکزیکو می شود

Virgin Galactic پایگاه آینده پژوهی را برای گردشگری فضایی آشکار می کند

SpaceX در نظر دارد تا 4 گردشگر را در مدار فوق العاده بالا راه اندازی کند

سفرهای ویرجین: آیا خط کروز ریچارد برانسون غرق می شود یا شنا می کند؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *