تورها

Virgin Galactic پرواز فضایی خدمه را به پایان رساند و در جهت گشایش “جهانگردی فضایی” قدم برداشت

درآخر هفنه، کهکشانی ویرجین “یک جهش عظیم” برای آینده گردشگری فضایی انجام داد. روز یکشنبه ، 11 ژوئیه ، وحدت VSS با موفقیت به فضا رسید و چهارمین پرواز فضایی شرکت موشکی را تکمیل کرد. این بیست و دومین پرواز آزمایشی بود وحدت VSS به طور کلی و اولین پرواز آزمایشی با خدمه کامل در کابین ، از جمله بنیانگذار گروه ویرجین ، سر ریچارد برانسون.

در طول پرواز ، خدمه چندین هدف آزمایشی مربوط به کابین و تجربه مشتری را تحقق بخشیدند ، از جمله ارزیابی کابین مشتری تجاری ، دیدگاه های زمین از فضا ، شرایط انجام تحقیقات و اثربخشی برنامه آموزش پنج روزه قبل از پرواز در Spaceport America. در کل ، وحدت VSS می تواند شش مسافر را همراه با دو خلبان حمل کند.

وحدت VSS پس از آزادی از مادر ، به سرعت 3 ماخ (یعنی 2،301 مایل در ساعت – بیش از چهار برابر سریعتر از هواپیمای مسافربری متوسط) دست یافت ، VMS حوا. این وسیله نقلیه به فضا در ارتفاع 53.5 مایل (بیش از 282000 فوت) رسید ، قبل از آنکه به راحتی پرواز کند و به باند فرود در Spaceport America در نیومکزیکو برسد.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار می دهد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان شما در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مورد مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

فیلم اولین پرواز فضایی کاملاً خدمه Virgin Galactic را اینجا ببینید:

چند واقعیت جالب اضافی در مورد پرواز: کل مدت سفر حدود 90 دقیقه ، از جمله چند دقیقه بی وزنی بود. طول می کشد وحدت VSS حدود 50 دقیقه تا حداکثر ارتفاع خود را پس از آزاد شدن از آن کسب کنید VMS حوا در 50،000 پا

این چهارمین پرواز فضایی خدمه کشتی بود که قبلاً این کار را در دسامبر 2018 ، فوریه 2019 و مه سال جاری انجام داده بود.

این به معنای جلو رفتن چیست؟ در ماه های آینده دو پرواز آزمایشی دیگر انجام می شود ، از جمله پرواز درآمدزایی با نیروی هوایی ایتالیا. Virgin Galactic خاطرنشان كرد كه در حال آغاز خدمات تجاري در سال 2022 است. حدود 600 “فضانورد آینده” از 60 كشور جهان كه برای پرواز Virgin Galactic رزرو می كنند – از جمله رئیس Virtuoso و مدیر عامل متیو D. Upchurch ، كه در آن حضور داشت ، وجود دارد. برای پرتاب 1000 نفر دیگر سپرده گذاری کرده اند به عنوان بخشی از “یک قدم کوچک”برنامه ، که آنها را برای رزرو صندلی در اول خط قرار می دهد

متخصصان مأموریت در کابین بت موزس ، مربی ارشد فضانورد بودند. کالین بنت ، مهندس سرب عملیات پرواز ؛ سیریشا بندلا ، معاون رئیس دولت در امور تحقیقات و تحقیقات و بنیانگذار شرکت ، سر ریچارد برانسون. وحدت VSS خلبانان دیو مکی و مایکل ماسوچی بودند ، در حالی که کلی لاتیمر و سی جی استورکوو خلبان بودند VMS حوا.

مقالات مرتبط

SpaceX در نظر دارد تا 4 گردشگر را در مدار فوق العاده بالا راه اندازی کند

Emirates خدمات مسافری را به موریس راه اندازی می کند

نایب السلطنه با به روزرسانی های تجربی بازگشت به خدمت را جشن می گیرد

باد نقره ای Silversea برای تبدیل شدن به کلاس یخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *