سفرهای دریایی

Virtuoso مری بث ورسل را به عنوان جانشین ، بازاریابی محصول منصوب می کند

دارای ذوق هنری هفته گذشته انتصاب ماری بث ورسل به عنوان معاون رئیس جمهور ، بازاریابی محصول را اعلام کرد. در این نقش تازه ایجاد شده ، Wressell بر توسعه برنامه های استراتژیک بازاریابی مارک تجاری ، شکل دادن به کمپین ها برای محصولات متعدد Virtuoso ، از جمله سایت الهام سفر Virtuoso Wanderlist ، بهترین از بهترین هتل ها و استراحتگاه ها ، رویدادها ، توسعه حرفه ای و موارد دیگر تمرکز خواهد کرد.

Wressell بیش از 25 سال تجربه صنعت سفر از جمله شش سال فعالیت قبلی با Virtuoso را به ارمغان می آورد. قبل از پیوستن مجدد به سازمان ، Wressell به عنوان معاون رئیس جمهور ، بازاریابی و روابط عمومی Windstar Cruises خدمت می کرد ، جایی که او بر روی تبلیغ مارک خط مسافرتی از طریق مبارزات خلاقانه و استراتژیک تمرکز داشت ، و همچنین مدیریت ارتباطات شرکتی و روابط عمومی را بر عهده داشت. Wressell در همان سمت به عنوان معاون رئیس جمهور خدمت کرد ، و برای 13 سال بازاریابی ارتباطات برای Holland America Line. Wressell در دوره اصلی خود با Virtuoso ، از سال 1999 تا 2005 ، در رشد بخشهای مستقیم بازاریابی و خدمات خلاق سازمان نقش مهمی داشت و در عین حال به راه اندازی اقدامات جدیدی مانند برنامه Clubs Travel Virtuoso کمک کرد.

Wressell گزارش خود را به بازاریابی به هلن مک کیب یانگ ، معاون ارشد Virtuoso ارائه خواهد داد.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

مک کیب یانگ در بیانیه مطبوعاتی گفت: “Virtuoso در حال حرکت است و من می دانم که مری بث به ما کمک خواهد کرد تا برنامه های خود را برای فراتر از انتظارات برای شبکه تسریع کنیم. تجربه ارزشمند صنعت مسافرت و دیدگاه وی از دیدگاه شریک سفر این است که یک دستورالعمل برای موفقیت همانطور که می خواهیم خواسته ها و نیازهای مصرف کننده را در مرکز ارائه محصولات و بازاریابی خود قرار دهیم. “

Virtuoso می گوید که تأکید بر جذب و دعوت مصرف کنندگان به شبکه خود از طریق نوآوری های کلیدی مانند برنامه رingیایی و برنامه ریزی سفر ، Virtuoso Wanderlist مشهود است. وب سایت انتقال محتوای شبکه ، www.Virtuoso.com ، و همچنین طراحی مجدد بهترین تجربه بهترین دیجیتال و مجله Virtuoso Life همه بر روی آوردن مصرف کنندگان به شبکه به نفع اعضای گروه ، مشاوران و شرکای ارجح تمرکز دارند.

مقالات مرتبط

مجموعه جهانی سفر آلبرت هررا را به عنوان CCO منصوب می کند

چشم انداز مدیرعامل Ultra-Luxury: کریس کودری

اینستاگرام: راه های افزایش سquالات ، رزروها و فروش در ملک

Virtuoso باعث ارتقا Two دو موقعیت رهبری ارشد می شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *