تورها

What’s New in Healdsburg، CA for Spring 2021

کمتر از دو ساعت با منطقه خلیج سانفرانسیسکو فاصله دارد ، هیلدسبورگ در قلب شهرستان Sonoma واقع شده و بیش از 80 تاکستان در سراسر مقصد و 40 اتاق مزه در میدان تاریخی شهر دارد. در میان تجربه های جدید غذا و شراب در این بهار ، مقصد با رویدادهای چشایی فصلی و VIP و برنامه های جدید در خواص محل اقامت گل می کند.

تجربه ها و بسته های جدید هتل

با هتل Healdsburg در میان گلهای وحشی قدم بزنید – تا ماه مه ، هتل هیلدسبورگ گروهها را تا شش نفر دعوت می کند تا از پیاده روی دو ساعته گل وحشی همراه با ناهار پیک نیک خوشمزه از Dry Creek Kitchen لذت ببرند. این کوهپیمایی ها با هدایت کارن آستین ، راهنمای محلی پیاده روی Healdsburg و مربی بهداشت مجاز ، مسافران را در رنگ ها ، رایحه ها و منظره گل های وحشی Sonoma County غرق می کند. نکته: پیاده روی را می توان با توجه به سطح تناسب اندام و علایق آن تنظیم کرد.

h2hotel راه اندازی مجدد “اتاق نشیمن”h2hotel، هتل شیک و پایدار واقع در میدان شهر تاریخی در هیلدسبورگ ، اتاق سبک زندگی “اتاق نشیمن” خود را دوباره راه اندازی می کند که به مهمانان این فرصت را می دهد تا یک سوئیت را با انواع گیاهان از Dragonfly Floral ، یک مزرعه گل ارگانیک مستقر در Healdsburg و گل فروشی تمام سرویس. برای کسانی که آماده نیستند از دوستان شاخ و برگ جدید خود جدا شوند ، مهمانان می توانند یک خانه را ببرند و دیگران را از لیست قیمت خریداری کنند.

شرکای مجموعه هتل Piazza Hospitality با دوچرخه سوار حرفه ای Pete Stetina – هتل هیلدسبورگ ، هتل h2 و مهمانخانه هارمون با پیت استتینا ، دوچرخه سوار حرفه ای مستقر در شهرستان سونوما ، همکاری کرده اند تا به مهمانان ماجراهای دوچرخه سواری و مسیرهای سفارشی برای کشف چرخهای منطقه ارائه دهند. بسته جدید “Pro Cycling Experience” شامل یک رانندگی شخصی و هدایت شونده با Stetina برای حداکثر چهار نفر در مسیری متناسب با سطح مهارت و تنظیمات مهمانان ، به علاوه اقامت دو شب در یکی از هتل ها است. برای هر سواری رزرو شده ، 400 دلار کمک مالی برای تهیه یک دوچرخه ، کلاه ایمنی ، قفل و ماجراجویی دوچرخه سواری جدید به یک کودک محلی نیازمند از طریق بنیاد B-Rad، که برنامه های رهبری بچه ها و پروژه های نظارت بر محیط زیست مبتنی بر جامعه را در ساحل Sonoma و جزیره Kauai ایجاد می کند.

رستوران ها و کارخانه های شراب سازی جدید

The Matheson توسط سرآشپز داستین والت

The Matheson توسط سرآشپز داستین والت – افتتاحیه این بهار ، ماتسون یک رستوران متمرکز بر مزرعه ، آشپزخانه سوشی ، اتاق ناهار خوری و سالن کوکتل پشت بام از آشپز و شراب ، داستین والت و شریک کریگ رمزی است. مقصد رستوران ، بار و شراب سه طبقه در یک ساختمان تاریخی حفظ شده قرار دارد که توسط معمار کاس کالدر اسمیت طراحی مجدد شده است. شراب با دیوار شراب ، که 88 شراب در آن شیر خواهد داشت ، همراه با طاق شراب و لیست شراب بسیاری از شراب سازان مورد علاقه و منبع سخت Sonoma ، از جمله شرکای شراب والت در Valette Wines ، در جلو و مرکز قرار خواهد گرفت. والت منویی تهیه کرده است که شامل نان های تختی است که در یک اجاق گاز مخصوص پیتزا با چوب پخته می شود.

بلغور قهوه بلوط سیاه وارد هیلدسبورگ می شود – پس از تبدیل شدن به مورد علاقه خود در شهر اوکیا (کمتر از یک ساعت با ماشین از Healdsburg) ، بلغور قهوه بلوط سیاه در آوریل امسال با افتتاح یک کافه جدید در هیلدسبورگ ریشه دوانده است. Black Oak Coffee Roasters در یک ساختمان تاریخی بازسازی شده واقع شده است و تمرکز آن بر آوردن غذاهای نوآورانه و فصلی برای جفت شدن با قهوه های آن است که از بزرگترین مسابقه بو دادن قهوه در آمریکای شمالی ، دو بار عنوان “بهترین اسپرسوی آمریکا” را برای Black Oak Coffee Roasters به ​​ارمغان آورده است. . منوی نوشیدنی شامل نوشیدنی های خانگی مانند Lover’s Lane Latte ، یک لاته عسلی است که با گرده زنبور عسل محلی تزئین شده است. منوی غذا ، بوسیله سرآشپز داخلی بریل آدلر ، شامل مجموعه ای از کلاسیک کافه ها مانند یک باریتو صبحانه مخلوط با قارچ های چوریزو و کیک هویج موزلی است.

Marine Layer Wines اتاق مزه مفرح کالیفرنیا را به ارمغان می آورد – افتتاح در Healdsburg Plaza در ماه ژوئن ، شراب های لایه ای دریایی با تمرکز بر شرابهای آب و هوای خنک و دسته کوچک ، یک رویکرد اصیل برای تولید شراب ارائه خواهد داد بارون زیگلر شركت Banshee Wines و شراب ساز Rob Fischer موسس و صاحب آن ، پیشگام این پروژه هستند كه شامل یك اتاق مزه با تأكید بر Chardonnay ، Pinot Noir و Champagne است. اتاق مزه سازی ، که توسط Hommeboys محلی Sonoma طراحی شده است ، یک فضای شیک ساحلی در کالیفرنیا را با ظرافت روزمره ارائه می دهد. بشقاب های کوچک فصلی در کنار منوی چشایی ارائه می شوند.

مقالات مرتبط

Montage Healdsburg در کشور شراب Sonoma افتتاح می شود

کالیفرنیا در 15 ژوئن به “عملیات معمول” بازگشت

چه جدید در دره ناپا برای سال 2021 است

Pendry West Hollywood در نوار غروب افتتاح می شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *