سفر لوکس

Wheels Up و شریک A&K در تجارب فقط اعضا

مارک خصوصی هواپیمایی چرخ بالا اعلام همکاری با ابرکرمبی و کنت به اعضای خود تجارب سفر سفارشی ارائه دهد. این مشارکت با دو سفر داخلی و سفارشی Abercrombie & Kent ، کاوش در پارک های ملی آمریکا و سواحل اقیانوس آرام آغاز خواهد شد.

برنامه های سفر را می توانید به صورت جداگانه و در هر زمان رزرو کنید. هر دو برنامه سفر داخلی از ناوگان Wheels Up برای پرواز بین مقصد ، با راهنماهای اختصاصی A&K برای دسترسی داخلی استفاده می کنند.

در ژانویه 2022 ، Wheels Up و Abercrombie & Kent یک سفر فقط اعضای Wheels Up به آفریقای شرقی برای مهاجرت بزرگ ارائه می دهند. این گشت و گذار ترکیبی از مشاهده بازی و اقامتگاه های مجلل است که مناظر Masai Mara ، Ngorongoro Crater و Serengeti را ارائه می دهد. مشاوران سفر اختصاصی A&K با اعضای Wheels Up برای طراحی برنامه های سفر سفارشی همکاری می کنند. میهمانان همچنین در هر مقصد با یک راهنمای آگاه و انگلیسی زبان A&K ملاقات می کنند که توسط متخصصان تدارکات A&K در زمین پشتیبانی می شود.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

Wheels Up و Abercrombie & Kent برنامه های سفر اضافی فقط برای اعضا را به مقاصدی مانند مراکش ، آسیای جنوب شرقی و سایر کشورها در اواخر سال جاری اعلام می کنند.

در میان برنامه های سفر اعلام شده ، “Tailor Made Pacific Coast Adventure by Wheels Up” اکنون برای برنامه های سفارشی در دسترس است. برخی از نکات برجسته آن شامل سفر جاده ای Big Sur و چشیدن مزه خصوصی در دو منطقه برتر شراب در آمریکا است. یک بالون سواری با هوای گرم بر فراز دره ناپا هنگام طلوع آفتاب و پیاده روی در میان جنگل های قرمز ذخیره گاه طبیعی ایالت آرمسترانگ ردوودز. همچنین مهمانان فرصتی برای تماشای موستانگ های وحشی در یک مزرعه در کوه های ساحلی بالای سن لوئیس اوبیسپو پیدا می کنند. و برای گشت و گذار در آبهای جزایر سن خوان ، جستجوی Orcas ، شیرهای دریایی ، مهرها و پرندگان. این برنامه سفر 10 روزه خصوصی از King Air 350i استفاده می کند و می تواند برای حداکثر هشت مهمان سفارشی شود.

“پارک های ملی خیاط ساخته چرخ خیاطی ساخته شده در آمریکا” ، یک ماجراجویی 9 روزه است که با کاوش در یوسمیت ، گرند کنیون ، گراند تتون و یلو استون روبرو می شوید. از نکات جالب توجه می توان به دسترسی به ساختمان های تاریخی در گرند کانیون با شناور اختصاصی در اطراف Horseshoe Bend ، ماجراجویی 4×4 خارج از جاده در دره آنتلوپ و شناور در پایین رودخانه مار در یک گودال چوبی رودخانه مک کنزی اشاره کرد. این برنامه سفر همچنین می تواند برای حداکثر هشت مهمان سفارشی شود.

“Safari Great Migration: یک سفر منحصر به فرد در گروه های کوچک برای اعضای چرخدار” یک برنامه سفر 12 روزه است که از 17 ژانویه و 14 فوریه 2022 آغاز می شود. از نکات قابل توجه در این برنامه سفر می توان به درایوهای بازی در وسایل نقلیه 4WD سفارشی با دید بدون مانع از هر صندلی مهمانان از یک پارک پرواز می کنند و به پارک دیگر رزرو می کنند و در بین مکان های بازی در اردوگاه های بوتیک و اقامتگاه ها از جمله پارکینگ در حاشیه دهانه Ngorongoro ، مکانی که امکان دسترسی زودهنگام به کف دهانه ، “باغ عدن” آفریقا را فراهم می کند ، استراحت می کنند.

اعضای Wheels Up همچنین هنگام مسافرت با A&K از مزایای ویژه ای برخوردار می شوند و اعضای Marco Polo Club A&K گزینه های عضویت ارجح را برای پیوستن به Wheels Up برای نیازهای هواپیمایی خصوصی خود دریافت می کنند.

مقالات مرتبط

Abercrombie & Kent در سال 2022 به قطب جنوب بازگشت

Ker & Downey Africa DMC Expands Footprint

Saferis Wilderness دو اردوگاه بازسازی شده در بوتسوانا افتتاح می کند

Milliken Creek Inn Napa از طراحی جدید ، امکانات جدید رونمایی می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *