سفر لوکس

Windstar برای مهمانان سفر به واکسیناسیون مستلزم اثبات است

این لیست در حال رشد است. تا اطلاع بعدی ، سفرهای دریایی Windstar نیاز به اثبات واکسیناسیون COVID-19 برای همه مهمانان دارد.

شش قایق تفریحی به سبک بوتیک Windstar کمتر از 350 مهمان را حمل می کند. این کشتی های کوچک به بنادر ، آبراهه ها و مقصد های کوچکتر دسترسی دارند. در بیانیه مطبوعاتی ، خط گفت در تصمیم گیری به بهترین منافع مهمانان ، خدمه و مکان هایی که قایق های تفریحی از آنها بازدید می کنند ، به این تصمیم رسیده است.

علاوه بر این ، در بیانیه اشاره شده است: “بسیاری از مقاصد Windstar و برخی از شرکت های هواپیمایی با ارائه پشتیبانی بیشتر از سیاست جدید Windstar ، اعلام کرده یا در حال بررسی مجوزهای واکسن هستند.”

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

سلامتی و ایمنی شناور

در ترمینال سفر دریایی قبل از سوار شدن ، مهمانان باید مدارک مربوط به دوره تکمیل شده واکسن را ارائه دهند (بسته به مارک یک یا دو عکس) حداقل 14 روز قبل از تاریخ ورود مهمان به پایان رسیده است. نتایج منفی آزمون COVID-19 نیز قبل از سوار شدن لازم است.

اعضای خدمه به محض دسترسی واکسن به آنها واکسینه می شوند. خط گفت این استاندارد Windstar به صورت دوره ای مورد بررسی قرار می گیرد و با تغییر دستورالعمل های CDC ممکن است تغییر کند.

Andrew Todd ، مدیر عامل شرکت Windstar و شرکت مادرش ، Xanterra Travel Collection ، گفت: “با نگاهی به دانش پشت ویروس ، توصیه های مداوم برای استفاده از ماسک ، فاصله اجتماعی ، آزمایش و تمیز کردن پیشرفته را می بینیم.” “این برنامه با استفاده از فیلترهای HEPA و اشعه میکروب کشی UV-C برای فیلتر کردن و ضد عفونی کردن هوا ، به علاوه سمپاش های کوله پشتی برای سالم سازی تمام سطوح قایق های تفریحی خط.

با توجه به این برنامه ، “واکسیناسیون یکی دیگر از لایه های ایمنی برای همه ما است ، و با ادامه سفرهای دریایی با قایق های تفریحی و مسافرت مهمانان به جهان ، این عمل مسئولانه است.”

این خط افزود که گزارش های دولت و اخبار فعلی در مورد افزایش در دسترس بودن واکسن در ایالات متحده و خارج از کشور این اطمینان را به ویندستار می دهد که مهمانانی که می خواهند با این خط حرکت کنند ، وقت واکسیناسیون قبل از سفر را دارند.

راه اندازی مجدد سفر دریایی

Windstar در ژوئن 2021 به صورت مرحله به مرحله ، با سفرهای دریایی اولیه با کاهش تعداد مهمان ، برخی از برنامه های سفر اصلاح شده و پروتکل های ایمنی و بهداشتی ، عملیات خود را مجدداً آغاز خواهد کرد. Windstar برای تأمین انعطاف پذیری بیشتر به مهمانان ، تاریخ پرداخت نهایی را از 120 روز به 60 روز قبل از عزیمت با کشتی منتقل کرده است.

جدول زمانی برای از سرگیری عملیات:

  • نسیم ستاره – 19 ژوئن 2021 (کارائیب)
  • ستاره باد – 19 ژوئن 2021 (مدیترانه)
  • روح باد – 15 ژوئیه 2021 (تاهیتی)
  • موج سواری – 8 آگوست 2021 (مدیترانه)
  • افسانه ستاره – 4 سپتامبر 2021 (شمال اروپا)
  • ستاره پراید – 3 نوامبر 2021 (کارائیب)

این مقاله در ابتدا در www.travelagentcentral.com.

مقالات مرتبط

جزایر ویبس: برنامه های سفر جدید و بنادر تماس

Regent Seven Seas Cruises از 13 سفر موضوعی در 22-222021 رونمایی می کند

MSC Virtuosa ، گل سرسبد جدید MSC ، که در تابستان 21 ‘انگلیس قایقرانی می کند

سفر دریایی با ابر دوباره از مارس تا مه دوباره شروع به عقب می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *