تورها

WTTC از جدیدترین دستورالعملهای سفر دریایی CDC استقبال می کند

با دستورالعمل های تازه اعلام شده برای حرکت دریایی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC) که یک گام ضروری به جلو در بازگشایی سفر دریایی را برداشت ، شورای جهانی سفر و جهانگردی (WTTC) بیانیه ای را هم برای حمایت از این خبر و هم برای شروع مجدد صنعت سفر دریایی ایالات متحده به اشتراک گذاشته است.

در بیانیه منتشر شده توسط رئیس و مدیرعامل WTTC ، گلوریا گوارا ، آمده است: “به دلیل عمده موفقیت آمیز بودن واکسن ها و راهنمایی های CDC در مورد پروتکل های ایمنی ، اعتماد مصرف کننده ایالات متحده در سفر افزایش یافته است ، که نشان دهنده پتانسیل رشد اقتصادی است که به شدت آسیب دیده است. بخش مسافرت و گردشگری در داخل کشور. در حالی که بسیاری از شرکای صنعت شاهد علائم تسکین هستند ، ما باید به نقش مهمی که صنعت سفر دریایی ایالات متحده در بهبود اقتصادی کشور و بازگرداندن مشاغل آمریکایی در سطح ایالتی و ملی دارد ، توجه کنیم.

” [WTTC] از تلاش های CDC برای اجازه دادن به کشتی های کروز برای دوباره ایمن حرکت کردن استقبال می کند و خواستار مسیری روشن تر به جلو است که به آمریکایی ها اجازه می دهد تا تابستان از تجربه سفر دریایی لذت ببرند. با توجه به اینکه کشتی ها در حال برنامه ریزی برنامه های سفر در سراسر اروپا ، آسیا و کارائیب هستند ، بخش مسافرت و جهانگردی ایالات متحده و همچنین بسیاری از کشتی های تفریحی خطر این خطر را دارند که در صورت تمیز و قابل کنترل عقب افتادن از صنعت کروز و عقب انداختن میلیون ها شغل پروتکل های بهداشتی تعریف نشده اند. “

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

با توجه به اعلامیه CDC ، نشریه خواهر ما آژانس مسافرتی گزارش داد که انجمن بین المللی خطوط کروز (CLIA) گفته بود: این دستورالعمل ها “تأیید می کند که کارهای زیادی برای انجام هدف قایقرانی از بندرهای ایالات متحده در تابستان انجام شده است.”

این مقاله در اصل در www.travelagentcentral.com.

مقالات مرتبط

مبدا نقره ای در سال 2021 سفرهای پیشرفته گالاپاگوس را به باد می دهد

قایقرانی در ونیز با یک بارج ماهیگیری سنتی Bragozzo

به قاره: سفرهای دریایی جدید در آبراه های اروپا

نیاز به واکسن زدن برای همه مسافران و خدمه دارد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *