سفرهای دریایی

Zane Kerby از ASTA جایزه رهبری میشل مورگان Signature را دریافت کرد

شبکه سفر امضا در اجلاس مالک سالانه خود ، که هفته گذشته برگزار شد ، دریافت کننده جایزه رهبری میشل مورگان در سال 2020 را اعلام کرد. عنوان زین کربی ، رئیس جمهور و مدیرعامل انجمن مشاوران سفر آمریکا (ASTA) امسال به همراه کمک 1000 دلاری صندوق یادبود میشل مورگان به موسسه خیریه مورد علاقه خود از طرف وی اهدا شد.

الکس شارپ ، رئیس و مدیر عامل شرکت Signature Travel Network ، در بیانیه ای گفت: “قبل از COVID ، Zane Kerby در تبدیل ASTA مبارز به نیروگاهی که هم در صنعت و هم در منتقدین در کنگره آمریکا شناخته شده بود ، نقشی اساسی داشت.” “تأثیر ASTA با رهبری Zane حتی بیشتر مهم بود زیرا آنها با موفقیت برای ورود مشاور سفر در برنامه های نجات مالی COVID در سال جاری جنگیدند. بابت این کار و ابتکارات بیشتر ، بدهی عظیمی به او و تیمش داریم. “

کربی افزود: من از دریافت جایزه بسیار تحسین شده “میشل مورگان رهبری” بسیار افتخار می کنم. به عنوان اولین گروه کنسرسیوم که عضویت در ASTA را موظف کرده است ، Signature Travel Network مدتهاست که نیاز به یک انجمن تجارت ملی قدرتمند را درک کرده است. به دلیل این حمایت است که ما می توانیم از صنعت خود دفاع کنیم و برای آینده ای روشنتر با هم همکاری کنیم. “

رویداد مجازی رایگان

چرخش بازگشت به سفر: مرحله 4

آیا شما آماده راهنمایی مشتریان خود از طریق “عادی جدید” سفر هستید؟ برای تحریک بازگشت به سفر ، از 15 دسامبر 2020 از ساعت 1 بعد از ظهر تا 20:20 بعد از ظهر EST به ما بپیوندید: قسمت 4 مجموعه مجازی رایگان ما در جزایر کیمن ، جمهوری دومنیکن و سیبورن در بالاترین زمان ارائه خواهد شد. روش های سفر به تاریخ ، پروتکل های ایمنی و بهداشتی که برای ایمن نگه داشتن مهمانان اعمال کرده اند ، فعالیت هایی که برای بازدیدکنندگان آزاد است ، آنچه مشتریان شما باید در هنگام سفر بدانند و موارد دیگر! برای مشاهده دستور کار کامل و ثبت نام در کارت رایگان خود به سایت www.pivotingbacktotravel مراجعه کنید.

در سال 2013 ، هیئت مدیره Signature Travel Network جایزه رهبری میشل مورگان را به عنوان راهی برای بزرگداشت یاد و کار مورگان و شناخت سایر متخصصان صنعت سفر که تجسم خصوصیاتی هستند که باعث موفقیت وی در زندگی حرفه ای و شخصی اش شد ، انتخاب کردند. دریافت کنندگان جایزه شامل (به ترتیب):

  • کارول لکی ، CTC ، MCC ، DS ، رئیس جمهور ، خدمات سفر کارول
  • تیم اسمیت ، مالک سابق ، تعطیلات بی خیال
  • ویکی فرید ، معاون ارشد فروش ، پشتیبانی تجارت و خدمات ، رویال کارائیب
  • کتی لنتز-فرایر ، رئیس ، CTA Travel
  • بتی کاکس ، مالک سابق ، Travel Concepts
  • دن ایلوس ، CTC ، MCC ، DS ، معاون ارشد رئیس جمهور ، فروش و بازاریابی اوقات فراغت ، TravelStore

مورگان در طول 22 سال خدمت خود ، از 30 میلیون دلار فروش آژانس تا بیش از 5 میلیارد دلار فروش ، منجر به فروش Signature Travel Network شد. طبق این شبکه ، او به خاطر بلند کردن صاحبان آژانس های کوچک و اجازه دادن به آنها برای نبرد با بچه های بزرگ معروف بود. مورگان روابط شخصی خود را با همه افراد صنعت از صاحبان آژانس های مسافرتی ، پرسنل فروش در خط مقدم و نمایندگان تأمین كننده برقرار كرد و معتقد بود كه ایجاد روابط محكم كلیدی برای تجارت خوب و موفقیت است.

داستان های مرتبط

آن اسکالی به عنوان شریک توسعه عامل به فراتر از سفر می رود

نوآوری های سفر: اتحادیه راه اندازی آژانس های مستقل پیشرو

معنای دولت بایدن برای صنعت سفر

اینترنووا شرکای امنیت بهداشت را برای اعتبار سنجی هتل ها انتخاب می کند

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *