سفرهای دریایی

Cove at Atlantis Paradise Island بازگشایی می شود

جزیره بهشت ​​آتلانتیس اعلام کرد هتل لوکس خود در هتل ، The Cove ، فعالیت خود را از سر گرفته است. Cove که بین دو ساحل خصوصی واقع شده است ، در ماه مه امسال از ارتقا to اتاق های جلوی ساحل ، سالن کلاب 22 طبقه و لابی Nave رونمایی می کند.

Cove 600 سوئیت با بالکن و چشم انداز کف به سقف اقیانوس ارائه می دهد که همه خدمات ساقی ارائه می دهند. استخر Cove که فقط برای بزرگسالان است ، دارای 20 کابینای ساحلی اختصاصی ، تنها بازی در فضای باز کارائیب و صرف غذا در کنار ساحل از Sip Sip ، سرآشپز باهامی جولی لایتبورن است. بازی های داخل سالن در Sea Glass Lounge ، غذاهای استثنایی در Fish توسط سرآشپز ستاره میشلن خوزه آندرس و خرید در Escape Boutique همه برای میهمانان The Cove قابل دسترسی است.

مجموعه مجسمه های فضای مقدس آنتونیوس رابرتز ، هنرمند مشهور بین المللی ، در نوک شبه جزیره کاو واقع شده است. مهمانان کاو همچنین با سرسره ها و استخرهای مختلف ، کازینو آتلانتیس ، پنج مایل سواحل ، انتخاب گسترده ای از غذاهای متنوع ، آبگرم ، گلف ، خرید ، مجموعه ای از جاذبه ها و موارد دیگر به Aquaventure آتلانتیس دسترسی دارند.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

2020 برنامه های ازدواج هزاران زوج را در بازداشت قرار می دهد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل رویاهای خود زندگی می کنند. 23 فوریه از ساعت 1 بعدازظهر – 3:10 بعد از ظهر ET به ما بپیوندید تا از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مورد گزینه های مکان عروسی ، مقصد و استراحتگاه های عاشقانه و موارد دیگر مطلع شوید.

خوب است بدانید: مهمانان می توانند با همکاری Advent Jets و Kamalame Cay The Cove Ultra-Luxe Bahamian Getaway را رزرو کنند. گروههای حداکثر هشت نفره می توانند با هواپیمای شخصی از شهرهای منتخب مستقیماً به فرودگاه لیندن پیندلینگ ناسائو پرواز کنند.

این سفر شامل 5 شب اقامت در مجموعه Cave’s Sapphire Suite ، یک کابانای لوکس کنار ساحل که روزانه در استخر Cove Pool رزرو شده و گشت و گذار با هنرمند باهامی در محل اقامت آنتونیوس رابرتز در محل نصب هنر مقدسش در کنار ساحل است. یک شام هشت دوره در رستوران ماهی آشپز خوزه آندرس با منوی سفارشی و پیش بندهایی که با نام مهمانان گلدوزی شده است و یک تجربه اوماکاز و سکر در انحصاری Sake Room نوبو نیز شامل می شود. سپس میهمانان با هواپیمای دریایی پرواز می کنند و روز را در Kamalame Cay ، یک استراحتگاه خصوصی در مقابل اقیانوس کشف و سپری می کنند. همه مهمانان یک کتاب آشپزی شخصی سازی شده و تاریخ دار توسط خوزه آندرس و نوبو ماتسوهیسا ، امکانات رفاهی شبانه ، هدیه فراق و غیره دریافت می کنند. قیمت این بسته از 150،000 دلار شروع می شود.

توجه: Atlantis Paradise Island به میهمانانی که برای تست آنتی ژن سریع COVID-19 رایگان با حداکثر دو مهمان در هر اتاق ، به ایالات متحده باز می گردند ، ارائه می دهد. میهمانان می توانند آزمون عزیمت خود را هنگام ورود به ملک با هماهنگ کننده آزمایش در محل آتلانتیس یا بصورت آنلاین ترتیب دهند. برای کشورهایی که برای ورود مجدد به آزمایش COVID-19 RT-PCR نیاز دارند ، آزمایش در محل آتلانتیس در دسترس است و هزینه آن 165 دلار است. برای مهمانی های بزرگتر از دو نفر ، آزمایشات اضافی آنتی ژن سریع با قیمت 20 دلار در دسترس است.

معامله: در جشن بازگشایی آن ، مهمانان برای اقامت بین 28 فوریه و 30 نوامبر 2021 ، با حداقل اقامت چهار شب ، یک شب رایگان رایگان در The Cove دریافت می کنند.

مقالات مرتبط

سنت لوسیا در پروتکل های ورود تغییراتی ایجاد می کند

Rosewood Baha Mar برای بازگشایی 4 مارس با New Café Boulud

فرانسه مرزهای سنت بارت ، سنت مارتین و گوادلوپ را می بندد

Resorts & Residences توسط CuisinArt فروخته شده ، به روز رسانی ها را اعلام می کند

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *