سفرهای دریایی

Palm Beach قصد دارد در 1 نوامبر مجددا Superyacht Marina را بازگشایی کند

با بازسازی چند میلیون دلاری که نزدیک به اتمام است ، شهر پالم بیچ اعلام کرده است که قصد دارد در 1 نوامبر Superyacht Marina خود را بازگشایی کند. 40 میلیون دلار ارتقا و پیشرفت ، اسکله های کلاسیک را به یک مرکز قایق تفریحی “کلاس جهانی” تبدیل می کند که از کشتی ها استقبال می کند 60 فوت به ابعاد فوق العاده 294 فوت. شهر مارینا پالم بیچ در حال حاضر رزروهای فصلی (1 نوامبر – 30 آوریل) ، سالانه (1 دسامبر – 30 نوامبر) و لغزش های گذرا را انجام می دهد.

تنها مارینای عمومی در جزیره پالم بیچ از دهه 1940 تاکنون برای کشتی های قدرتمند و قایق های تفریحی کشتی فراهم کرده است. Town Marina جدید با معرفی 84 اسکله Royal Palm Dock جدید ، 84 برگه در امتداد اسکله های کلاسیک استرالیا ، برزیل و پرو ارائه می دهد.

حامیان مارینا از “یک طرح جامع پیشرفته شامل سیستم اسکله شناور در حالی که از مجموعه ای از فن آوری های پیشرفته مانند Wi-Fi پرسرعت ، قدرت ساحل پیشرفته و سیستم های امنیتی پیشرفته لذت می برند ، بهره مند خواهند شد.” میهمانان همچنین می توانند به صورت رایگان به زمین گلف Par 3 ، امکانات بهداشتی و سلامتی که اخیراً در مرکز تفریحی مورتون و باربارا ماندل و 13 زمین تنیس برتر شهر به روز شده اند ، دسترسی داشته باشند.

مارینا چند قدم دورتر از منطقه خرید و غذاخوری سطح بالای جزیره Worth Avenue واقع شده است و امکان دسترسی به امکانات تفریحی شهر را فراهم می کند.

برای سوالات عمومی در مورد بارگیری طولانی مدت ، ذخیره سازی و سایر خدمات ، به townofpalmbeachmarina.com. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه یا اطلاعات اجاره لغزش ، با مدیر دریایی ، مایک هورن در تماس بگیرید [email protected] یا با شماره تلفن 561-838-5463 تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

Seabourn Ovation برای اجرای برنامه های سفر جدید از میامی

Boca Raton Resort & Club Independent ، Rebrands ، Renovates

علائم وایکینگ از جدیدترین کشتی اقیانوس شناور هستند

Resorts Florida: فرارهای مورد علاقه مشاوران سفر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *