سفرهای دریایی

Silversea سفرهای 2022-23 را برای پیش فروش جامعه ونیزی خود آغاز می کند

در یک گزینه انحصاری پیش فروش برای اعضای انجمن ونیزی ، فوق العاده لوکس سیلورسا مجموعه سفر جدید 2022-23 خود را معرفی کرده است. برای اولین بار ، سفرهای ساحلی و هوای رفت و برگشت برای همه سفرها در نظر گرفته شده است.

بین مارس 2022 تا مه 2023 ، 10 کشتی سیلورسا با 315 برنامه سفر که 669 مقصد را در 114 کشور انجام می دهند ، حرکت می کنند. این سفرهای دریایی تمام هفت قاره را لمس خواهد کرد.

در حال حاضر ، سفرهای جدید فقط برای اعضای انجمن ونیزی ، مهمانان گذشته Silversea قابل فروش است. رزرواسیون عمومی برای عموم در تاریخ 10 دسامبر آغاز می شود.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

دوشیزه تماس می گیرد

کشتی های سیلورسا 61 تماس دوستیابی انجام می دهند ، از جمله Eidfjord ، نروژ. ریو گوآکارا ، برزیل ؛ و فولا در انگلستان. مجموعه جدید سفرها همچنین قوی ترین مجموعه تاریخ است و شامل پنج Grand Voyages است. سیلورسا همچنین سفرهای جدیدی را برای سفرهای مسافرتی در نظر گرفته است ، از جمله یک سفر مسافرتی که میهمانان را به جنگل بارانی آمازون می برد ، به علاوه سفرهایی که به مهمانان اجازه می دهد در رویدادهای برجسته شرکت کنند.

فراگیری بیشتر

محصول Silversea به طور فزاینده ای فراگیرتر شده است. اکنون بخشی از کرایه سفر دریایی شامل پروازها ، نقل و انتقالات ، هتل ها ، گشت و گذار در ساحل ، نوشیدنی های آنی ، بلاعوض و Wi-Fi نامحدود است.

گشت و گذار در ساحل مدتهاست که در تمام اعزامهای Silversea گنجانده شده است ، اما با راه اندازی جدیدترین پیشنهاد جدید خط ، میهمانان در همه کشتی ها می توانند از بیش از 1400 تور ساحل رایگان (از مجموع 2500 تجربه) را انتخاب کنند.

خوب است بدانید: در هر سفر در این مجموعه ، مصرف کنندگان می توانند از 10 درصد صرفه جویی در پاداش رزرو اولیه Silversea استفاده کنند.

قطب جنوب و قطب شمال

در قطب جنوب ، Silversea قصد دارد 30 سفر دریایی را انجام دهد ، گسترده ترین برنامه این خط تا به امروز اکسپلورر نقره ای ، ابر نقره ای و باد نقره ای. برنامه سفرهای جدید پل قطب جنوب این گزینه را به مسافران ارائه می دهد که پنج ، شش یا نه روز را در “قاره سفید” سپری کنند.

یک اکسپدیشن جدید “قطب جنوب عمیق” مهمانان را بیش از 20 روز در امتداد شبه جزیره قطب جنوب به طول می کشد ، زیرا آنها از دریای بلینگهاوزن و خلیج مارگریت عبور می کنند تا از دایره قطب جنوب عبور کنند و تلاش می کنند تا 69 درجه جنوب را در صورت شرایط اجازه دهند. چهار برنامه سفر تعطیلات از نه تا 18 روز نیز ارائه می شود.

دوازده سفر به قطب شمال و گرینلند با انجام خواهد شد باد نقره ای و ابر نقره ای در سوالبارد ، گزینه های جدید کوتاه و کوتاه مدت سفر دریایی شش و نه روزه با باند رفت و برگشت از Longyearbyen ، نروژ به مناطق شمالی و جنوبی سوالبارد می روند.

علاوه بر این ، سیلورسا قصد دارد اولین گذرگاه 24 روزه از گذرگاه شمال غربی توسط آن را انجام دهد باد نقره ای، از Kangerlussuaq تا Nome. سفر کاملاً جدید به خلیج دیسکو ، بزرگترین خلیج گرینلند ، مشاهده کوه یخ و مشاهده نهنگ های احتمالی را به شما ارائه می دهد.

مدیترانه

در دریای مدیترانه ، سیلورسا 61 سفر در نظر دارد. در شرق مدیترانه ، گزینه ها شامل می شوند نقره ای سفر دریایی به دریای سیاه ، جزایر یونان و سرزمین مقدس.

ابر نقره ای و طلوع نقره ای سفرهای جدید کیپ ورده بین لیسبون ، پرتغال و داکار ، سنگال را طی خواهد کرد. بندرگاه های دوشیزه شامل پورتو دل روزاریو ، جزایر قناری خواهد بود. پورتو نوو ، بنین؛ و میندلو ، سال و پرایا ، همه در کیپ ورد.

سفرهای خط مدیترانه ای شامل شبهای شبانه زیادی در شهرهایی مانند استانبول ، ترکیه است. کادیز ، اسپانیا؛ اشدود (تل آویو) ، اسرائیل و ونیز ، ایتالیا.

اروپای شمالی

در شمال اروپا و جزایر انگلیس ، سیلورسا برنامه 28 سفر با چهار کشتی را دارد. که شامل اعزام های جدید در ابر نقره ای به جزایر بریتانیا و سواحل آتلانتیک ، به علاوه سفرهای اضافی به فیوردهای نروژ. باد نقره ای و نجوا نقره ای سفرهای بالتیک و ایسلند را انجام خواهد داد.

در حین ماه نقره ای فصل اول در شمال اروپا ، مسافران می توانند از طریق برنامه آشپزی SALT در 16 سفر خود را در صحنه آشپزی محلی غوطه ور کنند.

بندرهای تماس در این سفرها از بوردو فرانسه تا سن پترزبورگ روسیه و از هلسینکی فنلاند است. به برگن ، فلام و آلسوند در نروژ ، و بسیاری دیگر. از میان 17 تماس اولیه ، آردوین ، اسکاتلند ، انگلیس و Calf of Man ، Isle of Man است.

آلاسکا و خاور دور روسیه

برای اکتشاف در آلاسکا و خاور دور روسیه ، Silversea 30 سفر را انجام خواهد داد ، ظرفیت بیشتری را ارائه می دهد و یک سفر 18 روزه را از طریق منطقه Chukotka ارائه می دهد.

سایه نقره ای خواهد پیوست موزای نقره ای در آلاسکا برای یک فصل سفرهای هفت روزه بین سیورد و ونکوور. یک نکته مهم یک سفر 18 روزه در داخل است باد نقره ای ، که در طی آن مسافران دریایی فرهنگ ها و حیات وحش منطقه Chukotka را کشف می کنند ، همچنین از یخچال هوبارد دیدن می کنند ، Sitka را کشف می کنند و برای اولین بار در Chegitum به ساحل می روند.

رفتن به “پایین زیر”

در استرالیا و نیوزیلند ، سیلورسا سفرهایی را ادامه خواهد داد Silver Explorer ، Silver Muse ، Silver Whisper و سایه نقره ای برجسته ها؟ این خط یک برنامه اکسپدیشن پیشرفته را در منطقه کیمبرلی استرالیا ارائه می دهد ، به علاوه برخی گزینه های کوتاهتر استرالیا و نیوزیلند را اضافه می کند.

علاوه بر این، اکسپلورر نقره ای یک سفر کاملاً جدید 17 روزه را انجام خواهد داد و به مهمانان این امکان را می دهد تا قبل از شروع فعالیت در جنوب Freimantle ، استرالیا ، مجمع الجزایر دمپیر استرالیا و جزایر مونت بلو را کشف کنند

موزای نقره ای گزینه های کوتاه تر 12 و 13 روزه را در سراسر استرالیا و نیوزیلند و یک شب در هوبارت ، تاسمانی (براساس تقاضای مهمانان) حرکت می کند. سفرهای طولانی تر در منطقه شامل آسیا و ملانزی است.

چرخش های آسیا و ژاپن

در بین 24 سفر در آسیا ، Silversea چهار سفر دریایی ارائه می دهد که در زمان شکوفایی گیلاس ژاپن حرکت می کند. علاوه بر این ، برای سوار شدن به توکیو ، میهمانان گزینه جدیدی دارند – سوار شدن به اوزاکا یا کوبه ژاپن.

Silversea همچنین برنامه های جدید زیادی را به مقصد بنادر چین ، ژاپن و تایلند انجام خواهد داد ، به علاوه بسیاری از شب های شبانه در مقاصدی مانند هنگ کنگ. بانکوک، تایلند؛ اوزاکا ، ژاپن ؛ و سئول ، کره.

آفریقا و اقیانوس هند

سیلورسا بار دیگر در سه سفر اکتشافی Silver Explorer در اقیانوس هند طی سالهای 2022-2023 از مهمانان پذیرایی خواهد کرد. مهمانان در کانال موزامبیک ، سیشل ، دریای آندامان و مجمع الجزایر مرگوئی گشت و گذار خواهند کرد. این سفرهای بهاری 2022 فرصت غواصی و تورهای سافاری را برای لکه بینی حیات وحش فراهم می کند.

روح نقره ای با اقامت طولانی در میانمار ، دو گذرگاه کانال سوئز و تماس های تازه اضافه شده در جده ، عربستان سعودی و عقبه (پترا) ، اردن ، دو برنامه سفر جدید را در بین پنج سفر دریایی انجام خواهد داد. در خلیج فارس ، این کشتی برای جام جهانی 2022 فیفا دو شب در دوحه قطر برگزار می کند.

آمریکای لاتین و کارائیب

چهار کشتی ، کاوشگر نقره ای ، ابر نقره ای ، باد نقره ای و ماه نقره ای، در سفرهای 2022-2020 در آمریکای جنوبی مستقر شده و 14 تماس دوشیزه انجام خواهد داد. در هنگام تماس های طولانی بندر در ریودوژانیرو ، مسافران می توانند شاهد هیجان و نمایش کارناوال باشند.

علاوه بر این، باد نقره ای در حالی که یک سفر 21 روزه در جنگل بارانی آمازون انجام می دهد ماه نقره ای آمریکای جنوبی را در یک “سفر بزرگ” دور می زند.

سایر سفرهای آمریکا و کارائیب عبارتند از: سفرنامه جدید برمودا ؛ 47 سفر دریایی در گالاپاگوس مبدا نقره ای؛ پنج سفر در اقیانوس آرام جنوبی. شش سفر بین ساحل غربی آمریکا ، کانادا و نیوانگلند ؛ و 12 سفر دریایی.

سفرهای بزرگ

برای 2022-2023 ، Silversea پنج “Grand Voyages” قوی ایجاد کرد. برای اولین بار ، Silversea یک “سفر بزرگ اروپا” را بین آتن (پیرائوس) ، یونان و استکهلم ، سوئد ارائه می دهد که در 30 مارس 2022 حرکت می کند.

این “سفر بزرگ اروپایی” با تماس در 72 مقصد در 22 کشور ، خط “سفر بزرگ مدیترانه ای” (آتن به لیسبون ، پرتغال) و “سفر بزرگ اروپای شمالی” (لیسبون به استکهلم) را ترکیب خواهد کرد.

در 16 ژانویه 2023 ، یک سفر 58 روزه بزرگ “اقیانوس آرام” از ملبورن استرالیا به اوساکای ژاپن می رود. مهمانان از 31 مقصد بازدید می کنند و از طریق هفت تماس شبانه می توانند از غذاخوری ، فعالیت های فرهنگی و زندگی شبانه در ساحل لذت ببرند.

یک “سفر بزرگ آمریکای جنوبی” جدید در ماه نقره ای آمریکای جنوبی را دور می زند و از بندر Everglades ، FL (قلعه بزرگ لودردیل) عبور می کند. با عزیمت به تاریخ 6 ژانویه ، این کشتی از 39 مقصد در 23 کشور بازدید خواهد کرد.

مقالات مرتبط

Silversea گشت و گذارهای شامل ساحل را به همه بناهای تماس اضافه می کند

Ponant رونمایی از سفر دریایی جدید خورشید گرفتگی 2021 به دریای ودل

Kontiki Expeditions اولین عضو مبتنی بر آب در SLH می شود

آزامارا اولین “سری مسترکلاس” جدید را برای مشاوران سفر ارائه می دهد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *