تورها

Accor Bringing SO / Brand به مالدیو

Accor’s بنابراین/ مارک برای معرفی در مالدیو تنظیم شده است. شرکت مهمان نوازی توافق نامه مدیریت هتل را با S Hotels and Resorts Public Company Limited و Wai Eco World Developer Pte امضا کرده است. Ltd. برای معرفی SO / Hotels & Resorts به مجمع الجزایر اقیانوس هند.

SO / مالدیو انتظار می رود در سال 2023 افتتاح شود ، 80 ویلا را شامل می شود که شامل گزینه های ساحلی و بیش از حد آب نیز خواهد بود. واقع در جزیره اختصاصی خود و مشرف به تالاب Emboodhoo ، تنها 15 دقیقه با قایق تندروی فرودگاه بین المللی مالانا ولانا ، این استراحتگاه به سومین استراحتگاه در Crossroads Maldives تبدیل خواهد شد ، یک مقصد تفریحی چند جزیره ای ، یکپارچه ، با پیوستن به تالاب Saii مالدیو و هارد راک هتل مالدیو.

SO / Hotels & Resorts یکی از مارک های با رشد سریع در سبد سبک زندگی Accor برای “مسافران باهوشی که علاقه به مد دارند و دوست دارند انگشت خود را روی نبض بگذارند” طراحی شده است. هر اقامت با امضای مارک تجاری “فقط بگویید” پشتیبانی می شود خدمات SO ، برای ساخت تجربه های فراموش نشدنی. “

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار داد ، اما با نوید توزیع واکسن در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

مهمانان می توانند در جزیره خصوصی SO / مالدیو استراحت کنند و یا از امکانات موجود در The Marina @ Crossroads ، یک منطقه سبک زندگی 2،600 فوت و پیاده روی در ساحل که بازدید کنندگان می توانند کافه ها ، رستوران ها ، یک کلوپ ساحلی ، بوتیک های بزرگ ، آبگرم ، مرکز کشف دریایی و یک قایق تفریحی 30 اسکله. برای جلسات و رویدادها ، استراحتگاه یک مکان عروسی و مکان ملاقات در اقیانوس در اختیار شما قرار می دهد.

مقالات مرتبط

جزیره خصوصی Naladhu Reno را کامل آغاز می کند ، و در پاییز بازگشایی می شود

Kuda Villingili Resort Maldives 6 ژوئن افتتاح می شود

تفریحگاه و آبگرم کامل ماه شرایتون مالدیو تسخیر جزیره را ارائه می دهد

اولین بار در ویلا های آنانتارا کیهاوه مالدیو تجدید نظر شده در استخرهای تجدید نظر شده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *