سفرهای دریایی

AmaWaterways میزبان سفرهای دریایی با رودخانه Wine-themed 2021 را اعلام کرد

آبراهه ها بازگشت چندین میزبان محبوب شراب – از جمله کارشناسان شراب ، ساملیای معتبر و صاحبان تاکستان – را برای فصل 2021 اعلام کرد. امسال ، خط رودخانه بیش از 60 “جشن سفرهای دریایی شراب” را از طریق اروپا برنامه ریزی می کند.

به عنوان مثال ، برای اولین بار ، مهمانان می توانند در 13 نوامبر 2021 برای یک سفر دریایی “Melodies of the Danube، Celebration of Wine” به تولید کننده برجسته شراب انگلیس ، Chapel Down Vineyards در کنت بپیوندند. Chapel Down Vineyards در کنت ، انگلیس ، تأمین کننده بسیاری از مکانهای معتبر در سراسر آن کشور (و فراتر از آن) ، از جمله Harrods و Selfridges است ، و همچنین به عنوان یک منبع رسمی شراب به خیابان شماره 10 داونینگ است.

کریستین کارست ، معاون اجرایی و بنیانگذار اجرایی AmaWaterways گفت: “با افزایش تقاضا برای سفرهای دریایی با مضمون شراب ، ما خوشحالیم که از میزبانان بسیار محبوب شراب استقبال می کنیم و همچنین از معرفی میزبانان جدید بسیار هیجان زده هستیم. “سفرهای دریایی” Celebration of Wine “صمیمانه ما به تجربه سفر دریایی رودخانه افزوده است زیرا مهمانان می توانند هنگام سفر در مشهورترین مناطق شراب اروپا ، انواع مختلف دنیای جدید و دنیای قدیم را از طریق لنز یک متخصص گرامی شراب کشف کنند.”

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

دو برنامه سفر جدید سنت های اپیکورانه و مکان های تاریخی نرماندی را به نمایش می گذارد و برای اولین بار مهمانان را به باغ های انگور منطقه بورگوندی کشور می برد.

کسانی که به دنبال یک تجربه بهبود یافته شراب در این برنامه های سفر 2021 هستند ، می توانند به میزبانان شراب زیر بپیوندند:

  • دکتر داگلاس گارمن ، متخصص شراب از کارخانه شراب سازی Europa Village ، در قایقرانی “برداشت های رود سن و پاریس” 8 ژوئیه
  • جیسون مک کلین ، مالک کارخانه شراب سازی مک کلین ، در تاریخ 5 آگوست خروج “Essence of Burgundy & Provence”
  • L. Paul Vezzetti II ، مالک مشترک Vineyard در Hersey ، در سفر دریایی “Essence of Burgundy & Provence” که در تاریخ 12 آگوست حرکت می کند
  • پیتر مارکس ، استاد شراب ، در “Essence of Burgundy & Provence” که در 4 نوامبر قایقرانی می کند
  • جودی السوم ، مالک و شراب ساز ، Elsom Cellars ، در برنامه سفر 4 نوامبر “برداشت از رود سن و پاریس”
  • کوین گوت ، کارشناس شراب و مربی Wente Vineyards ، در قایقرانی “Essence of Burgundy & Provence” در 11 نوامبر

میزبان شراب شراب های دستچین شده را برای استفاده در یک وعده غذایی خاص ، مزه ها یا سمینارها به داخل کشتی می آورند. برخی از شراب ها از کارخانه شراب سازی متخصص تهیه می شوند و سایر انتخاب ها از شراب سازی های واقع در مسیر سفر دریایی رودخانه تهیه می شوند.

این سفرها همچنین تجربیات اپیکوریایی پیشرفته را ارائه می دهند. برای جزئیات کامل در مورد میزبانان شراب 2021 برای سفرهای دریایی رودخانه “جشن شراب” از طریق اروپا ، بازدید کنید www.amawaterways.com.

این مقاله در اصل در www.travelagentcentral.com.

مقالات مرتبط

Uniworld در سال 2022 برنامه سفر فقط ریلی به علاوه بیشتر را راه اندازی می کند

مشاور اینتل از استیو اسموتریس ، فروش جهانی VP جدید Seabourn

Uniworld از عناصر طراحی “جدید” SS La Venezia رونمایی کرد

وایکینگ: کروز جهانی 2022-2023 با جدیدترین کشتی پیمایش می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *