تورها

Ker & Downey Africa DMC Expands Footprint

شرکت مدیریت مقصد لوکس کر و داونی آفریقا با گسترش ردپای خود در بازارهای اصلی منبع در سرتاسر جهان ، خود را در جهت تأمین تقاضای پنهان سفر به آفریقا قرار داده است. علاوه بر فعالیت های موجود در آمریکای شمالی ، آمریکای لاتین ، آلمان ، اتریش ، سوئیس ، چین و هنگ کنگ ، این شرکت اکنون در حال توسعه در روسیه / اروپای شرقی ، فرانسه و آمریکای لاتین اسپانیایی زبان است.

گفت: لی كلسال ، مدیرعامل گروه كر و داونی آفریقا ، در بیانیه مطبوعاتی اظهار داشت: “ما شروع به مشاهده یك رشد پایدار در تجارت از بازارهای اصلی منبع خود كرده ایم. این امر به وضوح با موفقیت برنامه های واکسیناسیون کشور مرتبط است. رهبر از این نظر ایالات متحده آمریکا است ، جایی که به وضوح تقاضا برای برنامه های سفارشی متناسب با مسافران مجلل افزایش یافته است ، و ما انتظار داریم اروپا در ماه های آینده نیز همین روند را دنبال کند. “

این شرکت با حفظ کارکنان کلیدی خود در طی دوره همه گیری و ادامه سرمایه گذاری در زمینه بازاریابی و فناوری ، اظهار داشت که از موقعیت خوبی برخوردار است تا از سفر برگشت به آفریقا که در ماههای آینده به راحتی دنبال خواهد شد ، بهره مند شود. شرکت مدیریت مقصد فوق لوکس به آژانس های بوتیک برتر و مجریان تورهای لوکس خدمات ارائه می دهد و در سفرهای سفارشی به مقصد جزایر آفریقای جنوبی ، آفریقای شرقی و اقیانوس هند ، مانند موریس ، سیشل ، موزامبیک و ماداگاسکار تخصص دارد.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

کر و داونی آفریقا همچنین مشاوران فروش آفریقایی متخصصی را در هر دو ساحل غربی و شرقی مشاور ایالات متحده مستقر در کالیفرنیا استخدام کرده است. دانلی می می تواند به عنوان دومین مشاور مستقر در آمریکا در بخش آمریکای شمالی به شارلین اسمیت ، مشاور مستقر در فلوریدا ، ملحق شود. .

می بیش از 22 سال تجربه در صنعت سافاری دارد. وی که در آفریقای جنوبی متولد شده است ، سفرهای زیادی به سراسر قاره داشته و در سفر به آفریقای جنوبی ، کنیا ، تانزانیا ، بوتسوانا و مصر تخصص دارد.

مقالات مرتبط

Saferis Wilderness دو اردوگاه بازسازی شده در بوتسوانا افتتاح می کند

و فراتر از کمپ کرکمن نمای جدیدی را نشان می دهد

لوکس از راه دور: نامیبیا

Tauck از سرگیری عملیات در اروپا و آفریقا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *