تورها

Rocco Forte جدیدترین هتل خود را در سیسیل افتتاح می کند

هتل های Rocco Forte از چهاردهمین ملک خود رونمایی کرده است ، ویلا ایگیا، یک پاتازوی هنری نو نو با مشرف به خلیج پالرمو. رزروها از روز پنجشنبه ، 3 ژوئن باز است.

خانواده فلوریو که در ابتدا به عنوان یک ویلا خصوصی ساخته شده بود ، معمار ایتالیایی آرت نوو ، ارنستو باسیل ، را برای بازسازی این ملک و تبدیل آن به یک هتل لوکس سفارش داد. ویلا ایگیا در تاریخ خود شاهد عبور هنرمندان ، نخبگان و سلطنتی هالیوود از درهای آن بوده است.

این هتل در سال 1900 در ارتفاع Belle Époque ساخته شده است و یادآور قلعه ای مشرف به دریا است. مدیر طراحی هتل های روکو فورته ، اولگا پولیزی ، با همکاری پائولو موسچینو و فیلیپ ورگیلن از نیکلاس هاسلام گیم ، برای حفظ ویژگی های تاریخی آن ، مرمت را بر عهده گرفت ، در حالی که از سبک طراحی امضا روکو فورته پیروی می کرد. اتاق باسیل ، نوار نقاشی دیواری و تالار بزرگ آینه کاری شده است ، در حالی که 100 اتاق و سوئیت ها بزرگتر شده اند (تعداد کل اتاق را کاهش می دهد) و هم اکنون اتاق های متصل به هم برای خانواده ها نیز ارائه می شود.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

سال 2020 برنامه های ازدواج هزاران زوج را در بازداشت قرار داد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مورد مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

سرآشپز Fulvio Pierangelini ، مدیر خلاق غذای Rocco Forte ، منوهایی با خوراکی های محلی ساده ، معمولاً در یک ویلای ساحلی ایتالیا ایجاد خواهد کرد. مهمانان می توانند در یک رستوران اصلی ، سالن آینه ای که در آن Florios برای سرگرمی سلطنتی ، در تراس یا استخر برای محیطی آرام تر ، غذا بخورند. بار با طاقچه نقاشی شده با طاق نقاشی مشرف به باغ ، انواع کوکتل aperitivi سیسیلی و کلاسیک را سرو می کند.

آبگرم در کنار باغ ها در میان باغ ها قرار دارد. امکانات شامل چهار اتاق درمان ، یک سوئیت دو نفره برای درمان با تراس آرامش اختصاصی ، یک سالن زیبایی ، ارائه خدمات ناخن و مو ، یک اتاق آرامش با تراس آرام در فضای باز ، و یک سالن بدنسازی مجهز به Technogym ، با یک استودیوی تناسب اندام.

ویلا ایگیا که یک استراحتگاه واقعی شهری است ، از طریق زمین یا دریا به راحتی قابل دسترسی است و فقط 10 دقیقه رانندگی به مرکز پالرمو می رسد ، جایی که بازدید کنندگان می توانند کلیساهای باروک شهر ، کاخ سلطنتی نورمن را تحسین کنند یا به راحتی در بازارهای خیابان گشت و گذار کنند. تنها با ماشین چند دقیقه با سایت های کل سال مانند Monreale ، Erice و Cefalu فاصله دارید ، در حالی که در تابستان ، یک قایق در دسترس است تا مهمانان را به ساحل Mondello برساند.

ویلا ایگیه هفتمین ملک روکو فورته در ایتالیا و دومین بار در سیسیل خواهد بود که مکمل Verdura Resort (با 90 دقیقه رانندگی از پالرمو) است.

مقالات مرتبط

بلموند از مجموعه تجارب فرهنگی در سراسر اروپا رونمایی می کند

بورگو اگنازیا با تأکید بیشتر بر سلامتی مجدداً باز می شود

IL Tornabuoni در فلورانس در سپتامبر امسال افتتاح می شود

Le Langhe از Piemonte: در آغوش کشیدن هر پنج حس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *