سفرهای دریایی

Andaz Maui در Wailea Resort دوباره به مسافران باز می شود

Andaz Maui در Wailea Resort به مهمانان و اعضا امکان کنترل بیشتر سفر در هتل را می دهد و تمرکز خود را بر روی احساس جامع تری از رفاه از قبل از ورود به اتاق پرداخت و بعد از آن می گذارد. هتل مکانها و فضاهایی را “دوباره تصور می کند” که فاصله اجتماعی را چنین احساس نکند. نمونه ای در اینجا آمده است:

سلامتی در جایی که هستید: از طریق همکاری جدید و اختصاصی با Headspace ، مهمانان ، اعضا و همکاران می توانند از طریق برنامه World of Hyatt یا از طریق تلویزیون های داخل اتاق یا در جاده ها به تمرینات ذهن آگاهی ، مراقبه های هدایت شده و محتوای خواب دسترسی داشته باشند. میهمانان همچنین می توانند در برخی از هتل ها از تناسب اندام و امکانات رفاهی پیشرفته در اتاق مانند استفاده از Exhale on Demand TV ، تجهیزات تناسب اندام تحویل داده شده به اتاق مهمان (دوچرخه ، تردمیل ، وزنه) یا کیت های اسپا و درمان های موجود برای تحویل لذت ببرند. در برخی موارد ، هتل ها فضاهای تمرینی در فضای باز ایجاد کرده اند.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

تماس کمتر ، مراقبت بیشتر: هتل های هایت در تلاشند امکانات دیجیتالی پیشرفته را از طریق برنامه World of Hyatt ارائه دهند که به مهمانان امکان کنترل بیشتر نحوه ارتباط آنها با هایات را می دهد. ویژگی های جدید که به صورت مداوم در بازارهای منتخب موجود است و به صورت مداوم در دسترس شما قرار می گیرد ، می تواند موارد دلخواه مانند برنامه ریزی برای انجام امور منزل ، انتخاب بین سفارشات حمل و نقل یا غذا را از بین بردارد ، کلید ورود به سیستم تلفن همراه ، ورود بدون تماس و پرداخت را مدیریت کند. ، و بیشتر.

به عنوان بخشی از سیاست جدید لغو گسترده هایات ، اکثر رزروهای انجام شده در Andaz Maui در Wailea Resort 1 نوامبر 2020 و فراتر از آن از طریق کانال های هایت – برای هرگونه ورود در آینده از 31 اکتبر 2021 – می توانند بدون پرداخت هزینه تا 24 ساعت قبل لغو شوند ورود برنامه ریزی شده. این شامل رزروهای نرخ خرید Advance می باشد.

رهنمودهای سفر

از 15 اکتبر ، مسافرانی که با موفقیت یک آزمایش پیش از سفر را پشت سر می گذارند مشمول برنامه قرنطینه 14 روزه ایالت نخواهند شد. آزمایش های تأیید شده توسط FDA NAAT (آزمایش تقویت اسید نوکلئیک) ، که توسط آزمایشگاه دارای مجوز اصلاح آزمایشگاه بالینی انجام می شود ، تنها انواع آزمایش ویروس کرونا در حال حاضر در ایالت هاوایی تأیید شده است. ایالت هاوایی فقط نتایج آزمون را می پذیرد آزمایش های مطمئن و شرکای سفر. مسافران پنج سال به بالا نیاز به گرفتن NAAT از آزمایشگاه مجاز دارند. مسافران باید بیش از 72 ساعت قبل از ساعت عزیمت پرواز خود ، آزمایش را انجام دهند

به عنوان بخشی از تعهد مراقبت و پاکیزگی جهانی هایت ، Andaz Maui در Wailea Resort مارک بوتگر را به عنوان مدیر بهداشت ، ایمنی و امنیت منصوب کرد که یک رهبر آموزش دیده مسئول هتل است که به راهنمایی های عملیاتی و پروتکل های جدید پیوست. وی به حفظ اعتبار اجباری GBAC STAR هتل ، از جمله برنامه تمیز کردن ، ضد عفونی و پیشگیری از بیماری های عفونی کمک خواهد کرد که بر ایجاد محیط های بهداشتی ، ایمن و سالم در هتل متمرکز خواهد بود.

سفر جدید همکار هتل در Andaz Maui در Wailea Resort همچنین شامل موارد زیر است:

  • یادآوری بررسی وضعیت رفاه برای همکاران قبل از رسیدن به محل کار ارسال شده است
  • بررسی دمای روزانه همه همکاران هنگام ورود به هتل
  • ماسک مورد نیاز همه همکاران و اقدامات اضافی تجهیزات حفاظتی شخصی ممکن است بر اساس وظایف شغلی مورد نیاز باشد
  • راهنمایی از راه دور اجتماعی و ایستگاه های ضدعفونی کننده دست اضافی در مناطق همکار

مقالات مرتبط

اقامتگاههای ترکان و کازوس آنداز در بودجه امن گریس بی

ویژگی های چهار فصل لانایی در 15 اکتبر بازگشایی می شود

آنداز مایاکوبا با تمرکز بر طبیعت ، سلامتی دوباره باز می شود

United برای ارائه آزمایش COVID-19 به مشتریانی که به هاوایی پرواز می کنند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *