تورها

Azamara اولین “سری مسترکلاس” جدید را برای مشاوران سفر ارائه می دهد

آزامارا در حال راه اندازی “سری مسترکلاس” جدید از فیلم های درخواستی برای پشتیبانی از مشاوران سفر است. برند Royal Caribbean Group قصد دارد ماهانه فیلم های جدید آکادمی جهانی آزامارا را معرفی کند Azamara Connect، درگاه آنلاین این برند برای مشاوران سفر است.

مجموعه آموزشی فیلم های درخواستی به مشاوران در فروش هر دو مقصد و آزامارا کمک می کند. با شروع تجربه “غوطه وری مقصد” ، آزامارا سه وبینار 60 دقیقه ای در اطراف سفرهای “فشرده” خود در فرانسه ، اسپانیا ایتالیا و یونان ایجاد کرده است.

ویدئوهای اطلاعاتی آینده شامل “کشف دریای سیاه” در تاریخ 3 دسامبر سال 2020 خواهد بود. این شامل اطلاعاتی در مورد مصرف کننده آزامارا ، نکات فروش ، راهنمای نحوه بازاریابی ، پیشنهادات ، تبلیغات ، چگونگی ساخت یک ایده آل عالی است. داستان و چگونگی اندازه گیری موفقیت

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

مشاوران سفر از طریق Azamara Connect ایمیلی با لینک برای ثبت نام در این سریال دریافت می کنند. شریک سفر بورلی مورابیتو ، مشاور تعطیلات در Expedia Cruises ، در یک خبرنامه مطبوعاتی گفت که قدردانی می کند که این وبینار “در واقع به جای کشتی در مورد مقصد است.”

نظرسنجی تجارت آزامارا

علاوه بر این ، در یک نظرسنجی در ژوئیه سال 2020 که توسط بیش از 2000 مشاور مستقر در ایالات متحده انجام شد ، آزامارا دریافت که مهمترین به روزرسانی که شرکای تجاری می خواهند بشنوند مربوط به کشتی های لغو شده ، پروتکل های ایمنی و به روزرسانی های بازپرداخت / اعتبار برای مشتریان است. مشاوران همچنین گفتند که ترجیح می دهند این به روزرسانی ها را از طریق ایمیل ، وبینارهای اطلاعاتی و آموزش آنلاین دریافت کنند. به عنوان یک نتیجه مستقیم از این بازخورد ، Azamara همچنین به زودی فاز II سری Masterclass خود را با موضوعاتی انتظار می رود که بازگشت سالم نام تجاری به خدمات و به روزرسانی های مربوطه برای مشاوران سفر است.

“نیلز لیندستاد” گفت: “ما خوشحالیم که در تلاش برای حمایت از شرکای تجاری وفادار خود در این دوره بسیار دشوار برای صنعت ، سری جدید Masterclass خود را درخواستی معرفی می کنیم.”، معاون فروش و پشتیبانی بازرگانی آزامارا. “ما برای شرکای تجاری انعطاف پذیر خود ارزش قائل هستیم و در این شرایط دشوار به پشتیبانی از تجارت آنها ادامه خواهیم داد.”

آزامارا گفت که سری جدید آموزشی آخرین تلاش آن برای حمایت از شرکای تجاری خود است. از آوریل تاکنون بیش از 125 رویداد مجازی با جلب 5000 شرکت کننده به علاوه – هم شرکای تجاری و هم مصرف کنندگان – اجرا شده است.

آزامارا همچنین با مشاوران سفر از طریق فعالیت های مجازی مانند گروه های فیس بوک و پخش زنده روزانه فیس بوک توسط تیم فروش میدانی درگیر شده است. این تیم همچنین با مشاوران سفر مانند “Gin & Topics” و “Mitch & Martinis” ، با سخنرانان مهمان ویژه از جمله کاپیتان ها و مدیران سفرهای دریایی ، ساعت های شاد مجازی مجازی را سپری می کند.

این مقاله در اصل در www.travelagentcentral.com.

مقالات مرتبط

لیندبلاد مدیر جدید بازرگانی و بازاریابی را منصوب می کند

MSC قایقرانی مانیفیکا را تعلیق می کند ، برنامه های سفر Grandiosa را تمدید می کند

دانشگاه ریجنت پیشرفته با چهار دوره جدید راه اندازی می شود

اولین آزمایشگاه PCR Oceangoing صنعت که روی Viking Star نصب شده است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *