تورها

Calilo اولین تجربه مجموعه جدید مجموعه و استخر را دارد

واقع در گوشه ای دور افتاده از جزیره یونان Ios ، کالیلو به عنوان بخشی از گسترش آن در آستانه فصل تابستان ، از مجموعه مجموعه جدید خود به همراه سه استخر اختصاصی رونمایی کرده است. سوئیت های اضافی که به عنوان مجموعه EOS شناخته می شوند ، برای خانواده ها و گروه ها مناسب هستند ، در حالی که این سه استخر راک ، یک تجربه ساحلی جایگزین با حفظ حریم خصوصی را ارائه می دهند.

مجموعه EOS از دو سوئیت امضا تشکیل شده است که می تواند به صورت جداگانه رزرو شود یا با دو سوئیت اضافی در مجموع برای چهار سوئیت متصل شود تا میزبان 12 مهمان باشد. این مجموعه با نام الهه یونان باستان طلوع فجر نامیده می شود ، مناظر طلوع خورشید را از بالای ساحل Pappas ارائه می دهد و دارای یک ورودی اختصاصی و پارکینگ است.

مجموعه Sea of ​​Smiles در دامنه تپه Calilo واقع شده است و منظره ای از استراحتگاه و ساحل را ارائه می دهد. این سوئیت 1800 فوت مربعی دارای سه اتاق خواب است که هرکدام دارای حمام اختصاصی هستند که دارای وان های خیس کننده عمیق هستند و می تواند حداکثر شش مهمان را در خود جای دهد. طراحی این مجموعه با وجود امواج تراشیده شده در دیوارها و سایر ویژگی های آب ، به دور دریا می چرخد. 2،700 فوت مربع فضای بیرونی وجود دارد که شامل یک مکان نشسته اختصاصی ، آبشار ، دوش سنگ طبیعی در فضای باز و دو تخت تاب می باشد. برای همه اینها ، یک استخر شنای خصوصی وجود دارد که بیش از 500 فوت مربع ساخته شده از سنگ مرمر دست ساز جداگانه با بیش از 65000 قطعه ساخته شده است.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

سال 2020 برنامه های ازدواج هزاران زوج را در بازداشت قرار داد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

در مجاورت دریای لبخند ، مجموعه پاساژ عشق است. این مجموعه با یک فوت خوابه 800 فوت مربع و مساحت بیش از 25 فوت که به استخر داخل غار منتهی می شود ، دارای منظره ای از باغ ها و کوه ها در یک طرف و ساحل در سمت دیگر است. این سوئیت که یک اتاق خواب کینگ و حمام اختصاصی با سنگ مرمر ارائه می دهد برای ماه های عسل بسیار مناسب است. همچنین این فضای نزدیک به 2800 فوت مربع فضای باز دارد ، از جمله یک استخر بزرگ مرمر ساخته شده از بیش از 55000 قطعه ، دوش در فضای باز و تخت تاب دو نفره با یک زمینه آبشار.

سه مکان استخر جدید در منطقه ای خلوت و مشرف به دریا واقع شده اند. اینها در منظره سنگ طبیعی تعبیه شده اند و یک تجربه ساحل و غذاخوری جایگزین را ارائه می دهند. با محافظت از سایه طبیعی در برابر آفتاب و باد ، استخرها برای گروه های 30 تا 50 نفره بسته به مکان ، باعث ایجاد حریم خصوصی می شوند. دو مکان از این مکان ها ، Dreamers Heart Rock Pools ، استخرهای شنا به شکل قلب دارند ، در حالی که مکان سوم گرد است.

اتاق ها با حمام و آشپزخانه اختصاصی ، یک مکان نشیمن با میز ناهار خوری ، ساقی اختصاصی برای غذا و سرویس بطری ، دسترسی به درمان های ماساژ ، و گزینه های مختلف اتاق استراحت از تخت های دو نفره تاب دار گرفته تا نوسان های اماده Calilo را ارائه می دهند. استخرهای راک دسترسی مستقیم به ساحل را با پیاده روی دارند و همچنین می توانید برای پیشنهادات ازدواج ، مهمانی های لیسانس / ایت و سایر لحظات مهم رزرو کنید. رزرواسیون الزامی است و براساس دسترسی با اولویت مهمانان هتل انجام می شود.

استخرهای سنگ از مواد استخراج شده از زمین و تراشیده و تراشیده شده توسط صنعتگران محلی ساخته شده است. در سال 2022 ، Calilo انتظار دارد تا 12 استخر Rock اضافی برای اولین بار ارائه دهد.

مقالات مرتبط

1 هتل و خانه Elounda Hills برای افتتاح در سال 2025 در کرت

رفت و آمد مکرر One & Only to Open Resiv at Athenian Riviera در سال 2022

Numo Hotels & Resorts اولین پروژه خود را در کرت آغاز کرد

onefinestay اولین مجموعه جدید از ویلاهای لوکس در یونان را معرفی می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *