تورها

Crystal Cruises فرارهای باهاما را از ژوئیه 2021 آغاز می کند

در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک مجازی با محترم Dionisio D’Aguilar ، وزیر جهانگردی و هواپیمایی باهاما ، سفرهای دریایی کریستال برنامه های خود را برای راه اندازی مجدد سفر دریایی با “فرارهای باهاما” جدید نزدیک به خانه از 3 ژوئیه 2021 اعلام کرد. یک سری 16 سفره هفت شبه با کشتی های رفت و برگشت از ناسائو به داخل کشتی سفر می کند آرامش کریستال. علاوه بر برنامه های سفر خود در ناسائو ، Crystal همچنین از 4 ژوئیه 2021 16 سفر هفت شب رفت و برگشت از بیمینی را ارائه می دهد (این آرامشاولین توقف پس از سوار شدن به میهمانان در ناسائو ، که سپس یک حلقه مداوم از جزایر را آغاز می کند).

با سفرهای دریایی جدید خود در باهاما فرار می کند ، آرامش کریستال اولین کشتی برای حمل و نقل داخلی در باهاما و همچنین اولین کشتی اقیانوسی است که از زمان توقف داوطلبانه صنعت کروز در عملیات تقریباً یک سال پیش از قاره آمریکا حرکت می کند.

کریستال می گوید ، در مورد بندرهای خروج: ناسائو قطب هنر ، زندگی شبانه و تاریخ است و 17 ساحل ، ماهی و صخره های رنگارنگ ، استراحتگاه های مجلل ، بازارهای نی و سومین انبار شراب بزرگ جهان (ساخته شده توسط بدنام دزد دریایی ، هوارد گریاسمیت). از طرف دیگر ، Bimini یکی از علاقه مندان به همینگوی است که به عنوان پایتخت ماهیگیری ورزشی در جهان شناخته می شود که در آن کشتی های تفریحی می توانند از امکانات تفریحی The Beach Club در Bimini ، یک جزیره خصوصی با استخر به سبک تالاب ، هماك ، كابانا و سالن کوکتل

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

علاوه بر ناسائو و بیمینی ، فرارهای باهاما دارای چهار مقصد باهامی است:

  • جزیره هاربر ، به دلیل رنگارنگ بودن در معماری نیوانگلند ، Nantucket of the Caribbean نامیده می شود و به خاطر ساحل شن صورتی خود مشهور است. این جزیره پایتخت سابق باهاما است. میهمانان همچنین می توانند غار Preacher’s ، Glass Window Bridge و Sapphire Blue Hole را در جزیره Eleuthera شمالی کشف کنند.
  • Great Exuma ، بزرگترین جزیره 300 تایی به علاوه جزایر Exumas و محل زندگی خوک های شنای معروف. میهمانان می توانند جزیره هاپ ، غواصی حاشیه ریف اسنورکل ، با فرار به سواحل خلوت و غارهای پنهان ، از یک ماجراجویی ATV لذت ببرند و در آبهای پاک غواصی کنند.
  • جزیره سان سالوادور ، دارای بیش از 50 مکان غواصی و سواحل باشکوه. مهمانان می توانند تا ویرانه های قلعه واتلینگ پیاده روی کرده و از برج مراقب خلیج فرانسه را مشاهده کنند. همچنین ، آنها می توانند از اولین نقطه فرود کریستوفر کلمب ، که با صلیب سنگی مشخص شده است ، بازدید کنند.
  • لانگ آیلند ، یک جزیره 80 مایلی در امتداد منطقه Tropic of Cancer و معروف به سواحل ماسه سفید و سرسبزی. مهمانان می توانند در اکتشافات زمین شناسی و زیست محیطی غار همیلتون و آبی چاله دین (Dean’s Blue Hole) کاوش کرده و از آبی ترین آبی در جزایر ساحل گوردون لذت ببرند.

این درگاه های تماس منوط به تأیید و تقویت نهایی هستند و بسته به صلاحدید ناخدا به دلیل آب و هوا یا شرایط دیگر ، ممکن است متفاوت نیز باشند.

نکته: مهمانان می توانند تعطیلات سفر دریایی خود را با انتخاب برنامه Crystal’s Extended Land and Hotel Programs ، که به شرکای ساحلی پیشنهاد می دهند ، برای اطمینان از تعطیلات بدون دردسر از کشتی به ساحل ، تمدید کنند. برای آرامش کریستالاز جمله سفرهای جدید این هتل می توان به SLS Baha Mar و Hilton Resorts World Bimini ناساو اشاره کرد. میهمانان همچنین می توانند روزهای آبگرم ، دورهای گلف ، شب های کازینو و تعداد زیادی از غذاهای مهم را رزرو کنند.

اقدامات ایمنی و بهداشتی

Crystal در فوریه اعلام کرد که میهمانان باید حداقل 14 روز قبل از سوار شدن به هر کشتی Crystal ، با واکسن COVID-19 کاملاً تلقیح شوند. این نیاز جدید علاوه بر اقدامات موجود “Crystal Clean + 4.0” ، از جمله آزمایش منفی COVID-19 برای مهمانان و خدمه ، کاهش ظرفیت ، فاصله اجتماعی ، سیاست ماسک زیرک و پرسشنامه غربالگری سلامت است.

علاوه بر این ، Crystal به مسافران ودیعه های کاهش یافته و تاریخ پرداخت نهایی تمدید شده را به 60 روز قبل از اولین تاریخ خدمات و همچنین مشوق های دیگر ارائه می دهد. همچنین میهمانان با دو برابر شدن کریستال انجمن پس انداز تا پنج درصد ، به ازای هر نفر اعتبار کشتی کشتی 125 دلار دریافت می کنند. میهمانان جدید به Crystal 2.5 درصد صرفه جویی می کنند. و کرایه های انفرادی فقط با 125 درصد شروع می شود. برنامه Crystal Confidence این شرکت پنجره سپرده بدون پول را تا 5 آوریل 2021 ارائه می دهد ، که در آن زمان به عنوان بخشی از برنامه Easy Book ، فقط 15 درصد سپرده کاهش می یابد. سفرهای دریایی باهاماس فرار برای رزرو در 18 مارس 2021 آغاز شد. و مسافران با اعتبارهای سفر دریایی آینده و پرداخت های سفر دریایی آینده می توانند آنها را در این کشتی ها خریداری کنند.

سفرهای دریایی جدید باهاما جایگزین خواهد شد آرامش کریستالبرنامه سفرهایی که قبلاً برنامه ریزی شده بود و قرار بود از 8 ژوئیه تا 19 اکتبر 2021 حرکت کند. مهمانانی که در این سفرها رزرو شده اند این امکان را دارند که رزروهای خود را به یکی از سفرهای دریایی جدید با اعتبار مسافرتی 115 درصدی مبتنی بر سفر دریایی منتقل کنند. کرایه پرداخت شده

مقالات مرتبط

Crystal Mozart در سال 2022 برای رزروهای آمریکای شمالی بازگشت

Kontiki Expeditions اولین قایقرانی های افتتاحیه را آغاز می کند

Regent Seven Seas قرعه کشی های مشاور را برای کمپین جدید آغاز می کند

مجموعه قایق بادبانی Ritz-Carlton با ESPA همکاری می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *