سفرهای دریایی

Crystal Mozart برای فروش در سال 2022 در آمریکای شمالی بازگشت. شیفتهای کریستال مالر

سفرهای دریایی کریستال رودخانه با معرفی مجدد محصولات 2022 خود را گسترش می دهد کریستال موتزارت، کشتی رودخانه ای با عرض دوبل این شرکت ، به مسافران آمریکای شمالی که به رودخانه های اروپا می روند ، با سفرهای 28 مارس 2022 آغاز می شود.

کریستال موتزارت سفرهای هفتگی هفتگی “Danube Dreams & Discoveries” از وین ، اتریش در روزهای دوشنبه با شبهای شب در پایتخت اتریش و بوداپست برگزار می شود. تماس ها شامل استرگوم ، مجارستان خواهد بود. براتیسلاوا ، اسلواکی ؛ لینز ، اتریش ، با سفرهای یک روزه به سالزبورگ ؛ دورنشتاین ، اتریش و حرکت روزانه از طریق دره واچائو اتریش.

اخیراً ، این کشتی برای تأمین منابع آسیایی هدف قرار گرفت. اکنون ، آن برای مهمانان آمریکای شمالی بازگشته است. چه برنامه ای برای پردازنده جدید وجود دارد؟ ابتدا در صنعت کروز رودخانه ، کریستال موتزارت 38 مجموعه لوکس پنجره اختصاصی به مسافران انفرادی را ارائه می دهد که در همه سفرها هیچ مکمل دیگری ندارد. این ظرفیت کشتی را به 120 مهمان کاهش می دهد.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

با بازگشت کریستال موتزارت ، کریستال مالر از رود دانوب به رودهای راین ، ماین و موزل تغییر مکان داده و برنامه های جدید سفر را ارائه می دهد. همه برنامه های سفر جدید در تاریخ 11 مارس برای فروش عمومی باز می شوند.

گزینه های جدید Crystal Mahler

از 2 آوریل 2022 ، کریستال مالر اکنون برنامه سفرهای جدید پنج تا 16 شب را در رودخانه های راین ، موصل ، ماین و دانوب شامل برخی سفرهای دریایی که سه رودخانه را در یک سفر ترکیب می کند ، حرکت می کند. برنامه های جدید شامل:

  • تابستان پنج شبه “Rhine & Moselle Summer Escapes” بین آمستردام و تریر
  • سفرهای 10 شب پاییز “Splendors of the Rhine & Moselle” بین آمستردام و بازل
  • سفر 14 شبانه “با شکوه اروپا” بین آمستردام و بوداپست در رودخانه های راین ، ماین و دانوب

کریستال مالر فصل 2022 را با یک سری سفرهای دریایی هفت راین “افسانه ای راین و راین رمانتیک” بین آمستردام و بازل سوئیس آغاز می کند و به دنبال آن سفرهای “لاله ها و آسیاب های بادی” بهار در آبراه های هلند و رودخانه راین آغاز می شود ، از 30 آوریل ، رفت و برگشت از آمستردام این سفرها یکبار در دهه نمایشگاه Floriade Expo را در نزدیکی آمستردام به نمایش می گذارد و همچنین از هورن ، كیندردیك ، میدبورگ و روتردام در هلند و آنتورپ و گنت بلژیك بازدید می كند.

سفرهای هفت شب “رمانتیک راین و راین افسانه ای” بین آمستردام و بازل ، که کریستال مالر دوباره از اکتبر تا دسامبر سال 2022 ارائه می شود ، همچنین فعالیت می کند کریستال باخ و کریستال دبوسی سفرهای شبانه در کوبلنز و آمستردام وجود دارد. تماس در کلن ، رودسهایم و مانهایم ، آلمان ؛ و استراسبورگ ، فرانسه و گشت و گذار در طول روز از طریق تنگه راین.

در امتداد رودخانه های مازل و راین ، سفرهای تابستانی پنج شبه “راین و موزل تابستانی” میان آمستردام و تریر با اقامت در اواخر شب در مقاصد شراب Cochem و Bernkastel ، آلمان حرکت می کنند. شهر میراث جهانی یونسکو در کلن ، آلمان ؛ و شبهای شب در تریر ، آلمان برای کاوش در میراث رومی یا سفرهای یک روزه به لوکزامبورگ. از تریر ، مهمانان می توانند تعطیلات خود را با برنامه های اختیاری دو شب قبل یا بعد از کروز ، زمین های تمدید شده در ریمز ، فرانسه تمدید کنند. بسته زمین شامل گشت و گذار ، چشیدن مزه و انتقال بین پاریس و ریمز است.

پاییز جدید “Splendors of the Rhine & Moselle” 10 شبانه در سپتامبر و اکتبر از مرزهای آمستردام و بازل به سمت شمال و جنوب حرکت می کند. این سفرها از طریق دره راین میانه و تنگه راین عبور می کند و فرصت سفر به مقاصدی مانند Cochem ، Trier ، Koblenz ، Rudesheim و Bernkastel آلمان را دارد.

سفرهای یک روزه از طریق مانهایم به هایدلبرگ ارائه می شود و در استراسبورگ زیبای فرانسه اقامت طولانی مدت یا شبهای دیگر وجود خواهد داشت.

برای سفرهای لوکس طولانی تر ، کریستال مالر به ترتیب سفرهای 16 شب و 14 شب بهار “Grand Europe” و “Magnificent Europe” که سفر دریایی را در امتداد رودهای راین ، ماین و دانوب انجام می دهد. با شروع و خاتمه شبهای شب در آمستردام و بوداپست ، این سفرها کشتی های تفریحی را به کلن آلمان ، رودسهایم (یک شب) ، میلتنبرگ ، وورتسبورگ ، نورنبرگ ، رگنسبرگ و پاساو می برد. وین (یک شبه) و دورنشتاین ، اتریش. و براتیسلاوا ، اسلواکی.

قایقرانی ویژه تعطیلات

هر دو کریستال موتزارت و کریستال مالر در اواخر دسامبر کشتی های ویژه تعطیلات ارائه می دهد. کریستال موتزارت سفر “عجایب تعطیلات دانوب” در تاریخ 19 دسامبر 2022 کریسمس و هانوکا را با قایقرانی از وین عبور می دهد. مکالک شامل ملک و لینز ، اتریش است. براتیسلاوا ، اسلواکی ؛ و استرگوم و بوداپست ،

میهمانان می توانند در سال جدید در سفر “تعطیلات دیدنی دانوب” زنگ بزنند و در 26 دسامبر 2022 در وین سفر کنند و از ملک ، لینز ، کرمس و دورنشتاین اتریش دیدن کنند. پاساو ، آلمان و پایان دادن به دو شب در وین برای شب سال نو.

کریستال مالر “تعطیلات در راین” 10 شب جدید را با کشتی از بازل به آمستردام در 23 دسامبر 2022 قایقرانی می کند. موارد برجسته عبارتند از:

  • شبهای شب در استراسبورگ ، فرانسه ؛ مانهایم ، آلمان؛ و آمستردام (دو شب)
  • تماس های بندری شامل بازدید از رودسهایم ، کوخم ، کوبلنز ، برنکاستل ، تریر و کلن ، آلمان است
  • مهمانان شب کریسمس را در استراسبورگ فرانسه می گذرانند و از یک دسته جمعی نیمه شب و روز کریسمس در مانهایم لذت می برند و اجازه می دهند از هایدلبرگ بازدید کنند
  • در شب سال نو در آمستردام ، کریستال مالر توسط کشتی خواهر پیوست خواهد شد کریستال باخ برای یک جشن خاص

مقالات مرتبط

جزایر ویبس: برنامه های سفر جدید و بنادر

Regent Seven Seas قرعه کشی های مشاور را برای کمپین جدید آغاز می کند

سفرهای عمیق برای اواخر سال 2021 تا سال 2023

مجموعه قایق بادبانی Ritz-Carlton با ESPA همکاری می کند

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *