تورها

Emirates خدمات مسافری را به موریس راه اندازی می کند

با بازگشایی تدریجی مرزهای موریس برای مسافران بین المللی ، امارات از آغاز برنامه های خود برای از سرگیری خدمات مسافری خود به این جزیره با دو پرواز هفتگی از دبی ، از 15 ژوئیه ، برای تأمین تقاضای بازار ، این شرکت هواپیمایی همچنین اعلام کرده است که نمادین خود را به کار خواهد گرفت هواپیماهای A380 امارات از اول آگوست به موریس می روند و مسافران کاملا واکسینه شده می توانند در استراحت در لیستی از استراحتگاه های ایمن COVID-19 که از قبل تأیید شده اند در سراسر جزیره.

پروازهای امارات به موریس روزهای پنجشنبه و شنبه انجام می شود. از 15 جولای ، مسیر توسط هواپیمای بوئینگ 777-300ER و از اول آگوست توسط هواپیماهای A380 امارات انجام می شود.

Emirates A380 به دلیل کابین های جادار و راحت محبوب است و این شرکت هواپیمایی ادامه کار خود را در راستای بازگشت تدریجی تقاضا ادامه خواهد داد. امارات در حال حاضر با هواپیمای A380 به فرودگاه JFK نیویورک ، لس آنجلس ، واشنگتن دی سی ، تورنتو ، پاریس ، مونیخ ، وین ، فرانکفورت ، مسکو ، امان ، قاهره و گوانگژو کار می کند.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

سواحل ، آب و مناظر موریس برای مسافران سراسر قاره آمریکا ، اروپا و خاورمیانه یک قرعه کشی بزرگ است. مسافران امارات همچنین می توانند از سایر مقاصد اقیانوس هند لذت ببرند ، زیرا این شرکت هواپیمایی 28 پرواز هفتگی به مالدیو و هفت پرواز هفتگی به سیشل ارائه می دهد.

از 15 ژوئیه تا 30 سپتامبر 2021 ، موریس مرزهای خود را به روی مسافران واکسینه شده و اتباع موریس باز می کند. از اول اکتبر ، این جزیره پذیرای مسافران کاملا واکسینه شده ای است که می توانند بدون محدودیت جزیره را آزادانه جستجو کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ورود به موریس ، مشتریان می توانند بررسی کنند الزامات سفر صفحه در وب سایت امارات.

با بازگشایی مرزهای بین المللی و سهولت محدودیت های سفر ، امارات همچنان شبکه خود را با خیال راحت و پایدار گسترش می دهد. این شرکت هواپیمایی خدمات مسافرتی خود را به بیش از 120 مقصد از سر گرفته و تا پایان ماه ژوئیه نزدیک به 90 درصد شبکه قبل از همه گیری خود را بازیابی خواهد کرد.

مقالات مرتبط

Emirates پیاده سازی IATA Travel Pass را به نیویورک گسترش می دهد

یونایتد 15 هواپیمای Supersonic توسط Boom Supersonic را خریداری می کند

خطوط هوایی سنگاپور متعهد می شود تا میزان انتشار کربن خالص صفر را تا سال 2050 انجام دهد

Emirates برای اولین بار صندلی های Premium Economy را به نمایش می گذارد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *