تورها

Salamander Resort & Spa برای میزبانی رویداد تنوع با موضوع آشپزی

شیلا جانسون هتل ها و استراحتگاه های سالمندر و مجله FOOD & WINE اولین نمایشگاه را اعلام کرده اند دیدار مجدد خانواده ارائه شده توسط Kwame Onwuachi. اجتماع خانوادگی یک رویداد چند روزه خواهد بود که تنوع در جامعه مهمان نوازی را از طریق کلاسهای آشپزی و تظاهرات ، چشیدن شراب و شام و گفتگوی میزگرد با آشپزهای کلاس جهانی ، ساممیلایر و رهبران صنعت جشن می گیرد. شرکت کنندگان شامل کارلا هال ، ادواردو جردن ، نینا کامپتون ، کارلتون مک کوی ، گریگوری گوردت ، ماشاما بیلی ، رادنی اسکات ، تاول بریستول-جوزف ، پیر تیام و غیره هستند.

The Family Reunion به میزبانی آشپز و نویسنده Kwame Onwuachi و بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Salamander Hotels & Resorts و مدیر عامل شرکت شیلا جانسون برگزار خواهد شد. DC

کوام اونوواچی

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماههای عسل

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار داد ، اما با نوید توزیع واکسن در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. 23 فوریه از ساعت 1 بعدازظهر – 3:10 بعد از ظهر ET به ما بپیوندید تا از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مورد گزینه های مکان عروسی ، مقصد و استراحتگاه های عاشقانه و موارد دیگر مطلع شوید.

پرورش ، توسعه و تجلیل از تنوع نژادی و قومی در نسل بعدی متخصصین مهمان نوازی رسالت اصلی این رویداد است. علاوه بر تجربیاتی که در فضای 340 هکتاری مساحت رویدادهای بیرونی ملک ، استودیوی آشپزی ، باغ آشپزی و رستوران ها برگزار می شود ، یک مکان در مرکز برگزار می شود که مجموعه ای چرخشی از سخنرانی ها و میزگردها را میزبانی می کند. در طول تعطیلات آخر هفته ، سخنرانان ، سرآشپزها و ساملیایرها به سنت های پخت و پز سیاه و سفید که شکل دهنده آشپزی در آمریکا است ، می پردازند ، دروس گذشته را به اشتراک می گذارند و بر ساختن یک آینده بهتر و فراگیر تمرکز می کنند.

خوب است بدانید: بخشی از درآمد حاصل برای ایجاد یک برنامه مشاوره و بورس تحصیلی است که باعث ایجاد تنوع در صنعت مهمان نوازی و همچنین حمایت از تلاش ها برای کمک به پایان گرسنگی کودکان می شود.

شیلا جانسون

شیلا جانسون ، تنها زن سیاه پوستی که کاملاً دارای یک استراحتگاه پنج ستاره فوربس است ، همچنین یکی از بنیانگذاران تلویزیون Black Entertainment Television است که از شرکای Monumental Sports & Entertainment شریک است. وی به عنوان مدیرعامل و بنیانگذار هتل ها و استراحتگاه های سالمندر ، که املاک لوکس را در ایالات متحده و کارائیب مدیریت می کند ، بارها در مورد نیاز به تنوع بیشتر در صنعت مهمان نوازی صحبت کرده است.

جانسون گفت: “صنعت قابل توجه ما که به طور مداوم در حال نوسازی و تکامل هستیم ، مانند هر صنعت دیگری متنوع است.” “اما ما می توانیم ، و باید ، کارهای بیشتری انجام دهیم. بنابراین ، من بی نهایت افتخار می کنم که با FOOD & WINE و Kwame Onwuachi شریک هستم و Salamander Resort & Spa خوشحال می تواند بستری را برای بحث و تفکر در مورد شمول فراهم کند. ”

منتهی به این رویداد ، Onwuachi ، که همچنین بهترین سرآشپز FOOD & WINE در سال 2019 است و نویسنده کتاب خاطرات آشپزی Notes from a Chef Black Chef است ، 9 روز را در اقامتگاه اقامتگاه سپری خواهد کرد ، در مورد میراث آفریقایی-کارائیب او.

Family Reunion از حمایت مالی شرکت گردشگری ویرجینیا ، لکسوس و مجموعه برت جانسون برخوردار است. بلیط های رویداد از ماه آوریل در ساعت 16 به فروش می رسند www.salamanderhotels.com/familyreunion. بسته های تفریحی و گزینه های جداگانه بلیط در دسترس خواهد بود ، در حالی که برنامه نویسی خاص نیز در آن زمان رونمایی خواهد شد. (توجه: این رویداد از اقدامات ایمنی و بهداشتی مناسب COVID-19 همراه با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و دستورالعمل های ایالتی پیروی خواهد کرد.)

مقالات مرتبط

هتل های ترجیحی اکنون تجربه های پیشنهادی با قیمت محدود را ارائه می دهند

دریاچه های ریتز کارلتون اورلاندو ، گراند از 30 میلیون دلار رنو رونمایی کرد

Rosewood واشنگتن ، اولین محل اقامت در New Townhouse را ارائه می دهد

امان نیویورک افتتاحیه بهار 2021

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *