تورها

Shangri-La The Shard ، لندن اولین همکاری جدید تناسب اندام را آغاز می کند

شانگری لا شارد ، لندن با پلت فرم تناسب اندام دیجیتال انگلستان وارد همکاری شده است فییت، ارائه تناسب اندام و راه حل های آموزشی با کیفیت برای میهمانان.

چه برای مسافرت و چه برای اوقات فراغت مسافرت ، مردم به طور فزاینده ای به دنبال هتل هایی هستند که گزینه های مناسب تناسب اندام را فراهم کنند و با همه گیری COVID-19 که تأثیر قابل توجهی بر رفتارهای مصرف کننده دارد ، راه حل های تناسب اندام در اتاق برای تبدیل شدن به یک پیشنهاد اصلی. پیشنهاد جدید Fiit به مهمان ها استقلال کامل در مورد نحوه ، زمان و مکان تمرین می دهد.

راه حل تناسب اندام از راه دور همچنین با امکان پذیر کردن مهمانان هتل برای کار با هم ، از اتاق های جداگانه خود ، با مقررات مداوم در مورد فاصله اجتماعی مقابله می کند.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

سال 2020 برنامه های ازدواج هزاران زوج را در بازداشت قرار داد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مورد مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید

به مهمانان هتل یک ماه عضویت رایگان در Fiit پیشنهاد می شود و این امکان را برای آنها فراهم می کند تا در طول مدت اقامت و حتی پس از ترک هتل از تجربه آمادگی جسمانی برخوردار شوند.

علاوه بر ارائه کلاسهای درخواستی ، Fiit کلاسهای گروهی نیز ارائه می دهد که به بازدیدکنندگان امکان می دهد تا به یک رهبران مستقیم متصل شده و با هم آموزش ببینند. Shangri-La The Shard ، لندن همچنین قصد دارد یک جامعه Fiit برای میهمانانی که در هتل اقامت دارند ایجاد کند ، کلاس های گروهی خصوصی صبح زود و به میزبانی هتل. این کلاس ها همچنین شامل ویژگی رهبران زنده ، فراهم کردن تمام رفاقت و انگیزه یک کلاس تناسب اندام حضوری است.

Fiit پیش از این اعلام کرده بود که با لاک ، نام تجاری آپارتمان با تمرکز بر سلامتی ، همکاری می کند. به مهمانان هشت مکان آن در انگلستان ، ایرلند و آلمان 30 روز آزمایش رایگان پلتفرم Fiit داده می شود.

دسترسی به محاکمه رایگان از طریق Locke QR Code قابل دسترسی است که توسط میزبان خانه هنگام ورود به سیستم ارائه می شود. تشک های یوگا در تمام آپارتمانهای لاک به عنوان یک استاندارد تجاری گنجانده شده است ، و در صورت انتخاب میهمان برای شرکت در کلاس تجهیزات ، همه مکان ها – به استثنای ادن لاک در ادینبورگ – سالن های ورزشی کاملاً مجهز در محل برای استفاده اعضا دارند.

مقالات مرتبط

استراحتگاه های Miraval برای میزبانی برنامه های هنری Well-Focuses

درخت Banyan به دنبال بهبودی در بهبودی پس از COVID است

هتل چهار فصل لس آنجلس طبقه سلامتی را باز می کند

45 Park Lane اولین فضای سلامتی جدید را آغاز می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *