سفرهای دریایی

Silversea سفرهای دریایی را با کشتی در یونان ، گالاپاگوس از سر می گیرد

سفرهای دریایی Silversea روز جمعه با اولین سفر پرچمدار جدید خود به عملیات جهانی بازگشت ، ماه نقره ای، از آتن (پیرئوس). راه اندازی ماه نقره ای همچنین نشان دهنده رونمایی از SALT ، برنامه آشپزی جدید خط کروز است. قایقرانی افتتاحیه کشتی جدید اکسپدیشن Silversea ، مبدا نقره ای، شنبه ، 19 ژوئن از سان کریستوبال در گالاپاگوس حرکت می کند. اولین کشتی خاص مقصد سیلورسا با برنامه سفرهای جدید در مجمع الجزایر حرکت می کند.

قایقرانی از آتن (پیرئوس) ، ماه نقره ای برنامه های سفر 10 روزه در جزایر یونان را با نسبت تقریبا 1 به 1 خدمه به مهمان دنبال می کند. کشتی در لیماسول قبرس متوقف خواهد شد. رودز ، آمورگوس ، آگیوس نیکولائوس و خلیج سودا (هر دو در کرت) ، ناپلیون و سانتورینی ، یونان. برنامه آشپزی “پیشگام” Silversea Sea and Land Taste یا SALT ، نمونه ای از فرهنگ ها و سنت های اصیل هر منطقه بازدید شده را به مهمانان ارائه می دهد.

مبدا نقره ای با سفرهای مسافرتی فوق العاده لوکس در طول سال ، با ارائه سوئیت های مخصوص بالکن و تعدادی از زودیاک ها ، مسافران را به جزایر گالاپاگوس می برد. سفر هفت روزه رفت و برگشت از سان کریستوبال با 15 توقف مختلف با سرعت بالا انجام خواهد شد. مهمانان می توانند در هنگام جستجوی جزایر آتشفشانی ، حیوانات وحشی از جمله بوبی های پا آبی ، بوبی های نازکا و پرندگان ناخنک همراه با شیرهای دریایی و لاک پشت ها را مشاهده کنند.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

با توجه به بازگشت جهانی Silversea به خدمات ، موزیک نقره ای در حالی که از 29 ژوئیه به آلاسکا می رود سایه نقره ای از 30 ژوئیه به دور ایسلند حرکت می کند.

سیلورسا خاطرنشان می کند که بر اساس عوامل خارجی مختلف ، همه برنامه های سفر ممکن است تغییر کنند.

مقالات مرتبط

مبدا نقره ای در سال 2021 سفرهای پیشرفته گالاپاگوس را به باد می دهد

Ponant رزومه سفرهای دریایی را برای تابستان آغاز می کند

سیلورسا در ژوئیه به بهره برداری از کشتی آلاسکا ، ایسلند می رود

Hurtigruten برای اجرای سفرهای دریایی Pole-to-Pole Expedition در سال 2022

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *