تورها

Skyways Emirates وضعیت ردیف را تا سال 2022 تمدید می کند

اسکایواردز امارات، برنامه وفاداری امارات و flydubai ، اقدامات جدیدی را ارائه داده است تا به اعضای خود پشتیبانی ، انعطاف پذیری و انتخاب بیشتری ارائه دهد – به اعضا اجازه می دهد تا سطح نخبگان را تا سال 2022 حفظ کنند. برنامه وفاداری ، به گفته امارات ، از اولین برنامه های جهان و اولین بار در منطقه ، به اعضای خود برای 12 سال اضافی ، تمام بررسی های وضعیت سطح برنامه ریزی شده برای سال 2021 را ارائه می دهد.

آنچه شما باید بدانید در اینجا آمده است:

در حال گسترش وضعیت ردیف

اعضای نقره و طلای Skywards امارات با تاریخ بازبینی لایه قبل از 31 دسامبر 2021 ، وضعیت ردیف فعلی خود را 12 ماه دیگر تمدید می کنند.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

اعضای اسکایوارد پلاتین امارات با تاریخ بررسی ردیف قبل از 31 دسامبر 2021 ، وضعیت ردیف فعلی خود را علاوه بر وضعیت طلای هر نامزد ، 12 ماه نیز تمدید می کنند. (به عنوان مثال ، اگر عضوی در 31 مارس 2021 تاریخ بررسی ردیف فعلی را داشته باشد ، تاریخ بازبینی ردیف جدید وی به 31 مارس 2022 تمدید می شود.)

گسترش اعتبار مایل

این برنامه وفاداری همچنین اعتبار هر یک از مایلهای Skywards Miles را که از آوریل سال 2020 تا 30 ژوئن 2021 منقضی می شود ، بیشتر تمدید کرده است. اسکایوارد مایلز برای طیف گسترده ای از جوایز ، از جمله بلیط پرواز در امارات ، پرواز ، تا 11 ماه قبل قابل استفاده است. ارتقا، ، و بسیاری از امتیازات دیگر.

علاوه بر این ، مشتریانی که از 30 ژوئن 2021 یا قبل از آن بلیط سفر خریداری می کنند ، می توانند تاریخ سفر خود را تغییر دهند یا اعتبار بلیط را برای دو سال تمدید کنند.

راه های بیشتر برای حفظ وضعیت ردیف

Skyboards امارات همچنین ابتکارات بیشتری را در طول سال برای کمک به اعضا در حفظ وضعیت ردیف یا سرعت سریع در یک ردیف بالاتر انجام خواهد داد. اعضا می توانند انتظار “شگفتی” هایی از قبیل مایل های سطح پاداش ، ارتقا ردیف های رایگان ، فرصت های ردیف پرداخت شده و پیشنهادهای اختصاصی را داشته باشند.

Skyways Emirates چهار ردیف عضویت را ارائه می دهد: آبی ، نقره ای ، طلایی و پلاتینیوم و امتیازات اختصاصی هر ردیف را به دست می آورد. اعضا می توانند مایل ها را با شرکایی از شرکت های هواپیمایی ، هتل ها و اجاره ماشین گرفته تا مارک های مالی ، تفریحی و سبک زندگی کسب کنند. مایلزهای Skyward را می توان برای بلیط پرواز در خطوط هوایی شریک ، اقامت در هتل ، مهمان نوازی در مسابقات ورزشی و فرهنگی و سایر تجارب هزینه کرد.

مقالات مرتبط

Emirates دوباره طراحی تجربه امضا را انجام می دهد

CDC سفارشات مورد نیاز برای پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی را صادر می کند

Emirates اولین دروازه مجهز به NDC برای مشاوران را ارائه می دهد

United و CDC ابتکار جستجوی تماس با ما را در همه پروازها راه اندازی می کنند

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *