سفر لوکس

Fairmont Olympic Seattle از لابی جدید ، بار ، رونمایی کرد

Fairmont Olympic در سیاتل که از سال 1924 افتتاح شده است ، تجربه جدیدی در لابی و بار لابی خود را نشان می دهد. این اولین قسمت از “مرمت بزرگ” است. فضاهای بروز شده لابی ، بار و رویدادها در تاریخ 30 آوریل 2021 رسماً رونمایی می شوند.

المپیک بار که در مرکز لابی واقع شده است ، فضا را کاملاً متحول می کند و به بازدیدکنندگان و اهالی سیاتل یک صحنه کاملاً طراحی شده برای جمع آوری و اتصال ارائه می دهد. از نکات قابل توجه در نوار المپیک نصب هنری جنبشی “آینده” آن در بالای میله است. این نوار فرهنگ کوکتل تصفیه شده ای ارائه می دهد ، نوشیدنی های کاملاً منعکس کننده شهر و انتخاب شراب و آبجو که عمدتا از منطقه محلی تهیه شده است.

مرور پشت صحنه مرمت در پشت صحنه را اینجا ببینید:

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار داد ، اما با نوید توزیع واکسن در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصد در مورد مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

مرمت بزرگ 25 میلیون دلاری هتل المپیک فیرمونت در ژانویه سال 2020 آغاز شد که نشان دهنده بزرگترین پروژه بازسازی این هتل تاریخی در 40 سال گذشته است. فصل اول این پروژه از یک لابی کاملاً دگرگون شده رونمایی می کند که تجربه ای اجتماعی را برای میهمانان و افراد محلی ایجاد می کند. بازسازی به تمام فضاهای مهم رویداد گسترش می یابد. فصل های بعدی این پروژه ، که در اواخر امسال آغاز به کار می کنند ، یک گل سرسبد جدید آشپزی را به نمایش می گذارند که بازتاب تحول رستوران گرجی است و محصولی نوشیدنی صمیمی را معرفی می کند.

هتل المپیک از استودیوی طراحی اسپانیایی Lázaro Rosa-Violán (LRV) بهره برد تا چشم انداز و طراحی داخلی هتل را ایجاد کند. بخشهایی از هتل به حالت اولیه خود برگردانده شده اند در حالی که مصنوعات دیگر با زندگی جدید تغییر کاربری داده اند.

سانی جوزف به عنوان مدیر کل المپیک فیرمونت خدمت می کند.

مقالات مرتبط

Pendry West Hollywood در نوار غروب افتتاح می شود

Andaz 5th Avenue Suites Wellness Suites

Accor وب سایت آپارتمان ها و ویلا های اختصاصی را راه اندازی می کند

سوئیت های کاملا جدید و بازسازی شده وگاس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *