سفر لوکس

Kontiki Expeditions اولین عضو مبتنی بر آب در SLH می شود

اعزام های کنتیکی انجمن جدید خود را با اعلام کرده است هتل های لوکس کوچک جهان، تبدیل شدن به اولین عضو مبتنی بر آب مجموعه. اولین قایق بادبانی Kontiki Expeditions ، M / Y Kontiki Wayra ، قرار است در ماه مه 2021 راه اندازی شود و قصد دارد اقامت های پایدار را در سواحل اکوادور ارائه دهد. مهمان می تواند بین دو هیئت اعزامی دریا، است که ارائه دهنده غوطه وری به محلی فرهنگ ها، سنت، محیط طبیعی و غذاهای هر یک از پورت را انتخاب نمایید.

M / Y Kontiki Wayra با دو برنامه سفر هشت روزه معرفی می شود و میهمانان خود را به مناطق بدون تورم در اکوادور منتقل می کند تا فرهنگ های بومی را در یک زمینه سلامتی کشف و جشن بگیرد. قایق های تفریحی بوتیک لوکس Kontiki که هر کدام فقط 9 اتاق غذاخوری دارند (حداکثر 18 مهمان را در خود جای می دهند) ، 128 فوت طول دارند و به آنها امکان می دهد از بندرهای کوچکتر برای تجربه در مناطق بازدید نشده قبلی استفاده کنند. برنامه های سفر شامل پیاده روی ، غواصی با آب ، ملاقات با مردم محلی ، اکتشافات عمیق فرهنگی ، فعالیت های سلامتی و غذاشناسی است.

این برنامه ها توسط 10 خدمه و دو متخصص محلی متعهد به پایداری و سفر آگاهانه هدایت می شوند. در آن ، متخصصان سلامتی ، راهنماهای طبیعت گرایان و یک سرآشپز محلی به تجربه Kontiki اضافه می کنند. میهمانان انتظار دارند که “بدون هیچ گونه ازدحام جمعیت” ، بوبهای محبوب آبی پا ، همراه با شیرهای دریایی و میمون های زوزه کش را ببینند. تجارب گوارشی شامل شکلات محلی ، غذاهای دریایی و محصولاتی است که هم در کشتی و هم در خشکی لذت می برند.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

اعزام های کنتیکی

قایق بادبانی یک تراس حمام آفتاب، سالن لذیذ، دو سالن در فضای باز، نوار، جکوزی و یک منطقه سالن ورزش و تناسب اندام است.

از جمله پروتکل های ایمنی و بهداشت عبارتند از: غربالگری اجباری دما و اعلامیه های بهداشتی قبل از شبانه روزی برای همه مهمانان. ایستگاه های غذاخوری یا میان وعده سلف سرویس در دسترس نخواهد بود. مکانهای عمومی مشترک چندین بار در روز و بیشتر تمیز می شوند.

قیمت گذاری شامل کلیه فعالیت ها ، وعده های غذایی ، نقل و انتقالات از و به بنادر ، هزینه ورودی پارک ، سفرهای هدایت شونده و موارد دیگر است. نرخ مسافر انفرادی و نرخ چارتر خصوصی نیز موجود است.

مقالات مرتبط

شرکت کوچک سفر کوچک قایق بادبانی ، Kontiki ، Sets Sail This Fall

سه هتل در اروپا به هتل های کوچک لوکس جهان ملحق می شوند

Ponant از سال 2020 تمام عملیات را در نیمکره شمالی متوقف می کند

Silversea ماه نقره ای را تحویل می گیرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *