دسته‌بندی نشده

Maxx Royal Bodrum در ترکیه بهار 2024 افتتاح می شود

برند مهمان نوازی ترکیه Maxx Royal Resorts این را فاش کرده است Maxx Royal Bodrum در اواخر بهار 2024 راه اندازی خواهد شد. پس از طرح مفهومی “Maxx Inclusive” گروه، افتتاحیه آتی سومین ملک فراگیر این برند، در کنار Maxx Royal Belek Golf Resort و Maxx Royal Kemer Resort در آنتالیا خواهد بود.

این اقامتگاه 28 هکتاری گزینه های اقامتی متنوعی از جمله سوئیت ها و ویلاهای متعدد را ارائه می دهد. ویلاهای پرزیدنتال با مساحت 11442 فوت مربع شامل پنج اتاق خواب، یک استخر آب گرم دریا، اتاق بخار، سونا، جکوزی و مرکز تناسب اندام است.

مهمانان می توانند از هفت رستوران و هشت بار استفاده کنند. علاوه بر این، Maxx Royal Bodrum با Scorpios، مفهوم ساحل خلاقانه ای که برای اولین بار در جزیره یونانی Mykonos در سال 2014 طراحی شد، شریک شده است. Scorpios دقیقاً در کنار Maxx Royal Bodrum از مهمانان پذیرایی می کند و “تجربه های متقابل فرهنگی” را در موسیقی، هنر و امکانات خوب ارائه می دهد. بودن، همه در داخل فضای تشریفاتی اختصاصی. Scorpios Bodrum همچنین اولین پیشنهاد 24 ساعته این برند را نشان می دهد، با اقامتگاه های اختصاصی که مهمانان را تشویق می کند تا از طلوع خورشید حداکثر استفاده را ببرند.

اسپای گل سرسبد Maxx WellBeing با مساحت 48437 فوت مربع دارای 20 اتاق درمانی است که منویی از درمان های جامع و مبتنی بر علم را ارائه می دهد. یک منطقه Medi-Spa با نه اتاق درمان با تکنولوژی بالا بر تجربیات ضد پیری غیرتهاجمی تمرکز دارد. این اسپا همچنین دارای یک منطقه آبی و حرارتی کامل با سونای گیاهی و اتاق بخار گیاهی، سونای مادون قرمز، اتاق نمک، اتاق باران، Kneippe Walk، حمام با اتاق‌های درمان و منطقه استراحت Tepedarium خواهد بود.

ویلاهای پرزیدنتال با مساحت 11442 فوت مربع شامل پنج اتاق خواب، یک استخر آب گرم آب دریا، اتاق بخار، سونا، جکوزی و مرکز تناسب اندام است.
(Maxx Royal Bodrum)

امکانات اضافی شامل یک استودیوی تناسب اندام به مساحت 3606 فوت مربع و یک استخر سرپوشیده به اندازه المپیک است. همچنین یک پزشک بازدیدکننده و همچنین یک برنامه عقب نشینی از سه تا 21 روز بر اساس برنامه Maxx Royal 6 Elements of Wellbeing که پروتکل‌های سنتی ضد پیری را با آیین‌های درمانی جامع ترکیب می‌کند، در دسترس است.

رستوران برجسته Maxx Wellbeing مجموعه ای از غذاهای مغذی، اسموتی ها و شات های سلامتی را سرو می کند که همگی برای تقویت رفاه و ایمنی و حمایت از مهمانان با پیروی از برنامه های غذایی خاص طراحی شده اند. برای کسانی که مایل به گسترش فهرست دستور العمل های سالم خود هستند، یک منطقه اختصاصی برای کلاس های آشپزی نیز وجود خواهد داشت.

خوب است بدانید: مهمانان کوچکتر می توانند منتظر ماجراجویی خودشان در کلوپ کودکان Maxxi Land باشند. این فضا برای کودکان از یک تا نوجوانان پذیرایی می کند. در صورت درخواست، خدمات نگهداری از کودکان نیز در دسترس خواهد بود.

مقالات مرتبط

کمپینسکی دو پروژه لوکس در ترکیه را اعلام کرد

Mandarin Oriental Unveils مجموعه ای از تجربیات همهجانبه

کاخ چیراغان کمپینسکی استانبول تغییر شکل می دهد

لوکس کالکتیو برنامه های توسعه را آشکار می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *