تورها

MSC قایقرانی مانیفیکا را تعلیق می کند ، برنامه های سفر Grandiosa را تمدید می کند

سفرهای دریایی MSC روز پنجشنبه اعلام کرد ، با توجه به وضعیت همه گیر حاکم در فرانسه و آلمان با محدودیت های قابل توجه سفر بر مهمانان از این بازارها ، موقتاً کشتی های بعدی MSC Magnifica. این تعلیق موقت از 8 نوامبر تا 18 دسامبر سال 2020 روی کشتی ها تأثیر می گذارد. فرانسه و آلمان دو بازار اصلی برای سفرهای 10 شبانه کشتی در شرق مدیترانه شرقی و غربی هستند و مقصد را ایتالیا ، یونان و مالت می خوانند.

در همین حال، MSC Grandiosa سفرهای دریایی فعلی خود را تا سال آینده ادامه خواهد داد. پرچمدار این شرکت با تماس هایی در جنوا ، Civitavecchia ، ناپل و پالرمو ، ایتالیا و همچنین والتا ، مالت ، سفر هفت شب فعلی را در دریای مدیترانه غربی تا 27 مارس 2021 انجام می دهد.

به علاوه، MSC Grandiosa اکنون شاهد اعمال اقدامات تازه فعال شده تحت پروتکل عملیاتی بهداشت و ایمنی MSC Cruises است که شامل موارد زیر است:

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

  • تست اضافی پردازنده برای همه میهمانان در میانه راه خود از طریق سفر دریایی (در بالای تست جهانی قبل از سوار شدن برای همه مهمانان)
  • افزایش آزمایش همه خدمه در طول حضور در هواپیما از دو بار در ماه به هفته (علاوه بر آزمایش قبل از سوار شدن برای همه خدمه و سایر اقدامات نظارت بهداشتی در حال انجام)
  • افزایش دفعات سرویس بهداشتی آنبورد ، به ویژه در مناطق عمومی و نقاط لمس زیاد
  • تشدید تعریف تماس نزدیک برای اهداف ردیابی ، کاهش زمان تماس افراد از 15 دقیقه به 10 دقیقه

اقدامات اضافی طی دو هفته گذشته روی دو کشتی این شرکت که هم اکنون در دریا هستند فعال شد.

در ارتباط با وضعیت سلامتی در ساحل و به ویژه در دسترس نبودن اکثر بنادر در طول برنامه سفر پیشنهادی ، MSC Cruises مجبور شده است سفر جهانی 2021 خود را لغو کند ، که باید توسط MSC Magnifica. با گزینه های برنامه ریزی جداگانه با مهمانان تماس گرفته می شود.

وقتی MSC Magnifica پس از مکث دوباره فعالیت خود را آغاز کرد ، از 18 دسامبر سال 2020 با یک سفر سفر کروز کریسمس با یک بار مصرف ، هشت شب به قایقرانی ادامه می دهد ، سپس به برنامه سفر 10 شبه فعلی خود در سراسر مدیترانه شرقی و غربی تا پایان ماه بازگشت. آوریل 2021

این مقاله در ابتدا در www.travelagentcentral.com.

مقالات مرتبط

MSC Cruises برای نصب سیستم بهداشتی “Next-Gen” در کشتی ها

دانشگاه ریجنت پیشرفته با چهار دوره جدید راه اندازی می شود

اولین آزمایشگاه PCR Oceangoing صنعت که روی Viking Star نصب شده است

Crystal Confidence 2.0 به روز شده در پنجره سپرده تمدید شده ارائه می شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *