تورها

Numo Hotels & Resorts اولین پروژه خود را در کرت آغاز کرد

هتل ها و استراحتگاه های Numo، یک شرکت مهمان نوازی جدید مستقر در یونان ، اولین بار ارائه شده است Numo Ierapetra، اولین پروژه آن – یک استراحتگاه ساحلی مدرن ، مناسب بزرگسالان که بخشی منحصر به فرد از جنوب کرت را به نمایش می گذارد.

هر یک از 132 اتاق و سوئیت دارای استخر شنای اختصاصی مخصوص خود است که در یک تراس دنج و محصور در باغهای بالغ قرار گرفته است. این ملک در یک ساحل خلوت و پر از درختان درخت گز ، آفتاب و کابینا واقع شده است. استخر هتل ، واقع در یک بار و رستوران 32000 فوت مربعی واقع شده است ، انتظار می رود قلب استراحتگاه باشد.

Spyros Kouris ، مدیر عامل و شریک در Numo Hotels & Resorts ، در مورد این پروژه گفت: “ما خود را سفیر مقصدی هستیم که در آن فعالیت می کنیم. هدف ما این است که مکان های منحصر به فرد را با ایجاد پیوندهای محکم با جوامع مربوطه و نمایش نمایشگاه بهترین آنها برای ارائه

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار می دهد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مورد مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

یک رویکرد لوکس پابرهنه

بر اساس اعلامیه مطبوعاتی ، “یک مهارت بوهمی الهام گرفته از طبیعت” ایده اصلی طراحی Numo بود. هفده ساختمان اتاق میهمان کم ارتفاع به سمت ساحل آبشار می کشند. اتاق ها از سوئیت های دنج تا فوق العاده جادار دارند.

پایان های طبیعی خاکی و طبیعی ، با رنگ های خاکستری روشن و سبزهای ملایم با الهام از درختان گز که منطقه را تزئین می کنند ، چشم انداز اطراف را تکمیل می کنند. مبلمان آرام و همه کاره است ، با مواد لمسی و پارچه های نرم. در تراس ها تختخواب های گردی برای قرار دادن روی تخته های تخته سنگی خاکستری خنک قرار گرفته اند ، در حالی که سالن های تختخواب سفری راهی عالی برای گذراندن ظهرهای تنبل در زیر درختان زیتون است.

طعم های کرت

غذاهای نومو محصولات محلی را از طریق رویکرد مزرعه به میز برجسته می کند و توسط کنستانتینا ولگاری ، فینالیست آشپز جوان سن پلوگرینو ، هدایت می شود. او در Auberge de l’Ile با ستاره میشلن آموزش دیده است.

رستوران منوآ با تأکید بر گوشت های خوب ، و همچنین در غذای سنتی Kafenè ، در کرایه معاصر کریتی تخصص دارد ، جایی که مهمانان می توانند طعم دهند و غذاهای خوشمزه را از تولید کنندگان محلی خریداری کنند. درمورد Tamarisk ، رستوران اصلی ، غذاخوری ها می توانند روی مبلمان سبک بنشینند و از ایستگاه های آشپزی باز لذت ببرند. برجسته آن منوی تخریب ، نوعی قصیده یونانی برای غذاهای تازه دریایی است. وولگاری همچنین بر ایجاد یک باغ گیاهان زیستی نظارت می کند که اصلی ترین تجربه غذا خوردن مشترک شامل کارگاه های آشپزی و طعم های مختلف خواهد بود.

در حاشیه ساحل و رستوران اصلی ، بار Marè Marè کوکتل های امضا شده با مشروب مقطر با گیاهان کرت ارائه می دهد.

پایداری و ارتباطات جامعه

Numo برای اینکه بخشی از اکوسیستم محلی باشد ، به پروتکل های مختلف صرفه جویی در انرژی پایبند خواهد بود. هدف این است که تا سال 2022 100 درصد فاقد پلاستیک باشد و بیشتر زباله های تولید شده را بازیافت کند. میله های آن یک برنامه کم زباله را اجرا می کنند ، برنامه ای که برای فصل آینده به زباله صفر تبدیل می شود. اکثر تولیدات به صورت محلی از مزارع کوچک تأمین می شود و حلقه مصرف کننده و تولید کننده بسته می شود و میزان CO را به حداقل می رساند2 آلایندگی

زاویه پایداری نیز در تمام انتخاب های طراحی ذاتی است. کمد و سرتخت های خسته و قدیمی خنک کننده ، دوباره جمع و دوباره ساخته شده و متناسب با زیبایی تازه و مطبوع رفت و آمد مکرر ، در حالی که میزهای تخت خواب و تمام سازه های چوبی قدیمی قسمت های بیرونی دوباره مورد استفاده قرار گرفتند.

همیشه به دنبال راه های بیشتر برای بازگرداندن طبیعت ، Numo همچنین کمک های مالی و برنامه های آموزشی در مورد حیات وحش را با همکاری ANIMA ، برجسته ترین انجمن غیرانتفاعی مراقبت و توانبخشی حیات وحش یونان برگزار می کند.

مقالات مرتبط

یونان گردشگری بین المللی را برای انتخاب کشورها بازگشایی می کند

شبه جزیره پلوپونز دست کم گرفته یونان

onefinestay اولین مجموعه جدید از ویلاهای لوکس در یونان را معرفی می کند

خروس در هیدرا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *