تورها

Rosewood اعلام کرد اولین ملک در ژاپن در سال 2024 افتتاح می شود

هتل ها و استراحتگاه های Rosewood توسط شرکت میتسوبیشی املاک و مستغلات برای مدیریت Rosewood Miyakojima در جزیره میکایو در مجمع الجزایر اوکیناوان منصوب شده است که در سال 2024 افتتاح می شود. استراحتگاه لوکس 55 ویلا به اولین ملک Rosewood در ژاپن تبدیل خواهد شد ، در مقصدی که به سواحل نفیس معروف است .

Rosewood Miyakojima با نزدیک شدن به مزارع نیشکر ، یک شبه جزیره خلوت را که توسط سواحل ، سازندهای صخره ای و منظره اقیانوس احاطه شده است اشغال خواهد کرد. (ورود شامل 20 دقیقه رانندگی از فرودگاه میاکو یا 30 دقیقه رانندگی از فرودگاه شیموجیشیما است که پروازهای مستقیمی از هنگ کنگ و شهرهای بزرگ ژاپن دریافت می کند.) 55 محل اقامت ویلا در این هتل دارای استخرهای اختصاصی ، باغ های زیبا و منظره دریا بدون مانع است. . چهار رستوران و بار شامل مفاهیمی آرام در کنار ساحل است که غذاهای تازه دریایی ، گوشت گاو پرورش یافته در جزیره ، ارواح محلی تقطیر شده و آبجو را تهیه می کند. معماری و فضای داخلی توسط Studio Piet Boon مستقر در هلند ایجاد می شود. شرکت میتسوبیشی جیشو Sekkei در زمینه تحقق چشم انداز طراحی تخصص و پشتیبانی محلی را ارائه می دهد.

تفریحات در محل شامل یک باشگاه مستقل کاوشگر Rosewood ، برنامه Rosewood برای مهمانان جوان با تجربیات منحصر به فرد هماهنگ با مقصد ، و همچنین Asaya ، مفهوم سلامتی یکپارچه Rosewood خواهد بود. میهمانان می توانند اتاق های درمانی را در باغ های خصوصی ، امکانات آب درمانی در محیط داخلی و فضای باز و منوی برنامه ها و خدمات تحت تأثیر سنت های محلی درمانی داشته باشند.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار داد ، اما با نوید توزیع واکسن در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

درباره مقصد: جزیره میاکو و جزایر مجاور مایل ها ماسه نرم و سفید و چشم انداز دریا به رنگ آبی فیروزه ای را ارائه می دهند. ماجراهای آبزی از غواصی در یابیجی ، بزرگترین گستره صخره های مرجانی در ژاپن گرفته تا غواصی در غارهای زیر آب مملو از زندگی دریایی و ماهیگیری برجسته در اعماق دریا.

فراتر از استراحتگاه ، مهمانان بسیاری از مکانهای زیبا را پیدا می کنند ، از طاق سنگ طبیعی ساحل Sunayama در نزدیکی فانوس دریایی در Higashi-Hennazaki Cape (یک مکان “از زیبایی های طبیعی” که از نظر ملی تعیین شده است) و چهار مایل Yonaha Maehama ، به طور منظم به عنوان بهترین ساحل ژاپن شناخته می شود و به دلیل غروب خورشید شهرت دارد. با یک سفر سریع از ملک ، آداب و رسوم ، فرهنگ ، گویش ، غذاهای آشپزی و صنایع دستی اوکیناوان اوچینانچو (“مردم دریا”) که در این جزیره زندگی می کنند ، آشکار می شود.

مقالات مرتبط

Rosewood جزئیات مالکیت دوم لندن را به اشتراک می گذارد

Fauchon Hospitality هتل دوم را باز می کند ، Fauchon L’Hotel کیوتو

مجموعه Unbound هایت توسط دیوار بزرگ به افتتاح کمون می پردازد

آنداز بالی به عنوان اولین برند در اندونزی افتتاح می شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *