تورها

Uniworld برنامه تمدید Oberammergau را برای سال 2022 اعلام کرد

مجموعه سفرهای دریایی Uniworld Boutique River برنامه جدید تمدید پیش از سفر دریایی در جشن Oberammergau و همچنین برنامه سفر جدید “Delight Delight” را برای سال 2022 معرفی کرد.

الن بتریج ، رئیس جمهور و مدیرعامل Uniworld ، در یک اعلامیه مطبوعاتی گفت: “ما آماده بازپس گیری هستیم و میهمانان خود را به تجربه های شایسته خود در سال 2022 برسانیم.” “با به تعویق افتادن Oberammergau سال گذشته ، ما در پشت صحنه کار کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که برنامه توسعه قبل از سفر دریایی بیش از هر زمان دیگری به VIP مهمانان دسترسی و درج می کند.”

پیش سفر دریایی Oberammergau

Uniworld توسعه جدید خود را قبل از سفر Oberammergau در کشتی های منتخب از ارائه می دهد اس اس بئاتریسبرنامه سفرنامه “دلنواز دلپذیر” همراه با چهل و دومین تولید Oberammergau ، از 25 مه تا 14 سپتامبر 2022 در حال اجرا است. مهمانانی که این دوره چهار روزه قبل از سفر را رزرو می کنند ، یک صبح اوقات فراغت را در Oberammergau تجربه می کنند ، و پس از آن بازی Passion Play.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

بسته الحاقی همچنین شامل یک شام سه دوره ای در طول نمایش ، ترانسفر هتل از فرودگاه بین المللی مونیخ ، اقامت یک شب در مونیخ ، اقامت دو شب در Oberammergau ، صندلی های رزرو شده با حق بیمه برای Passion Play ، دو شام ، حمل و نقل به و از نمایش ، و بیشتر.

سفرنامه جدید “هلندی لذت”

در سال 2022 ، Uniworld برنامه سفر هشت روزه جدید “Delight Delight” را راه اندازی می کند. در حالی که از طریق هلند در حال قایقرانی هستید ، میهمانان طیف زندگی هلندی ها ، از شهرهای شلوغ تا شهرهای روستایی را کشف می کنند. از نکات جالب توجه می توان به آمستردام ، شهر بندری دوست داشتنی هارلینگن ، معروف به سواحل خود و نایمگن اشاره کرد، قدیمی ترین شهر هلند ، آنها همچنین خانه های چوبی و آسیاب های بادی را می بینند و در طول مسیر به فروشگاه های صنایع دستی می پردازند.

در تاریخ های منتخب ، برنامه سفر همچنین شامل دسترسی به هفتمین نمایشگاه بین المللی باغبانی نمایشگاه Floriade Expo 2022 ، یک آزمایشگاه “زنده” گیاهان گیاهی با نمایشگاه ها و مشاغل مختلف است که ایده هایی برای یک زندگی سالم و سبز دارند.

معامله: Uniworld به مهمانان تخفیف 12 درصدی قیمت 2022 قایقرانی مسافرتی که تا 31 مارس 2021 رزرو و پرداخت شده است ، ارائه می دهد. این پیشنهاد در همه برنامه های سفر معتبر است و برای اولین بار شامل دسته اتاق های سوئیت است.

این مقاله در ابتدا در www.travelagentcentral.com.

مقالات مرتبط

Uniworld در سال 2022 برنامه سفر فقط ریلی به علاوه بیشتر را راه اندازی می کند

AmaWaterways میزبان سفرهای دریایی با رودخانه Wine-themed 2021 را اعلام کرد

Uniworld از عناصر طراحی “جدید” SS La Venezia رونمایی کرد

TTC مارک های لوکس را به عنوان یک نهاد متحد کرده و نیروی فروش جدید ایجاد می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *