تورها

آمان روزا آلپینا را در نمونه کارهای Dolomites امضا می کند

اخبار بزرگ در ایتالیا: امن است توافق نامه همکاری با هتل و اسپا روزا آلپینا در سان کاسیانو در دولومیت های ذکر شده در یونسکو. دومین هتل امان در ایتالیا ، روزا آلپینا ، ردپای امان ونیز را طی می کند که در سال 2013 افتتاح شد. این آمان از مدت سه نسل تحت مالکیت خانواده Pizzinini بوده و از سال 1939 در این ملک اقامت دارد.

طبق مفاد این توافق نامه ، امان خدمات بازاریابی و فروش و همچنین عملیات زمینی را در مرحله اولیه ادغام می کند که طی 18 ماه آینده ادامه خواهد داشت. طی سالهای آینده در حال پیشرفت است و پس از سرمایه گذاری قابل توجه ، مشارکت طولانی مدت شاهد تبدیل شدن رزا آلپینا به یک امان کاملاً مارک دار در دسامبر 2022 خواهد بود.

به گفته امان ، روزا آلپینا بسیار در فلسفه این برند جای می گیرد و “جذابیت ظریف ، خدمات استثنایی و فضاهای گسترده” را ارائه می دهد.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

52 اتاق و سوئیت روزا آلپینا تقریباً 750 مایل پیست اسکی در منطقه دولومیتی سوپرسکی را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد ، در حالی که در تابستان و پاییز ، بازدید کنندگان می توانند دره های دولومیت را با پای پیاده ، دوچرخه سواری یا کوهنوردی کشف کنند. رستوران 3 ستاره میشلن در محل St. Hubertus غذاهای ایتالیایی را سرو می کند. آشپز اجرایی هتل ، نوربرت نیدرکوفلر ، از امان ونیز می آید ، جایی که وی از سال 2019 به عنوان مشاور خدمت کرده است. در همین حال آبگرم در سطح باغ ، استخر سرپوشیده ، سالن بدن سازی و همام محلی برای آرامش است که می توانید به عنوان ملک امان انتظار داشته باشید.

روزا آلپینا برای فصل زمستان در 11 دسامبر سال 2020 ، بسته می شود و در 5 آوریل 2021 بسته می شود.

مقالات مرتبط

آمان Janu را معرفی می کند ، مارک جدید سبک زندگی

لانگهام ، ونیز برای افتتاح در سال 2023

امان نیویورک در اواخر سال 2020 افتتاح می شود

شش حس رم در سال 2021 در میدان دی سن مارچلو افتتاح می شود

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *