سفر لوکس

سیلورسا به عنوان مدیر ارشد بازرگانی جدید باربارا موکرمن را لمس می کند

سفرهای دریایی Silversea اعلام کرد ارتقا of باربارا موکرمن به سمت مدیر ارشد بازرگانی (CCO) ، بلافاصله قابل اجرا است. در نقش جدید خود ، موكرمن ، كه اخیراً به عنوان مدیر ارشد بازاریابی این خط خدمت می كرد ، بر تقویت رویكرد مهمان محور این شركت در كانالهای فروش و بازاریابی متمركز خواهد شد تا تجربه سفر دریایی را برای مشتریان خط لوکس بیشتر ارتقا دهد.

موکرمن به عنوان بخشی از مسئولیت های گسترده خود ، بر کلیه جنبه های روابط مهمان ، فروش و بازاریابی ، عملکردهای مدیریت درآمد ، ارتباطات استراتژیک و شناخت برند Silversea نظارت خواهد کرد. وظایف استراتژیک موکرمن شامل ابتکاراتی است که تجربه مشتری را در طول عملیات Silversea Cruises ، یک شرکت تابعه از گروه Royal Caribbean Group افزایش می دهد.

“باربارا سابقه موفقیت خود را به اثبات رسانده است و در سراسر صنعت بسیار مورد احترام است. تخصص وی در تقویت حضور سیلورسا در صحنه جهانی به عنوان رهبر شناخته شده در سفرهای فوق لوکس و اعزامی محوری به اثبات می رسد. “Roberto Martinoli ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Silversea ، در بیانیه مطبوعاتی گفت.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

موکرمن در اکتبر 2001 به Silversea Cruises پیوست و در سال 2016 پس از حضور در مارک های لوکس و تفریحی متعدد از سال 2005 به این کشور بازگشت. وی پیشگام بسیاری از کمپین های بازاریابی موفق و مشارکت های استراتژیک از جمله همکاری مداوم Silversea با عکاس استیو مک کوری بود. موکرمن همچنین از جمله دیگر برنامه های نوآوری در محصولات مانند Sea and Land Taste (SALT) غواصی عمیق بود.

موکرمن که در صنعت مسافرت لوکس و مهمان نوازی حرفه ای تبحر دارد ، بیش از 25 سال تجربه در موقعیت جدید خود به ارمغان می آورد. موکرمن دکترای علوم سیاسی و اقتصادی است و دارای مدرک MBA مشترک از دانشکده بازرگانی لندن و دانشگاه کلمبیا است.

مقالات مرتبط

Silversea سفرهای دریایی را با کشتی در یونان ، گالاپاگوس از سر می گیرد

Ponant رزومه سفرهای دریایی را برای تابستان از سر می گیرد

گروه MSC مارک مسافرتی لوکس جدید: سفرهای Explora را نشان می دهد

وایکینگ برای سفرهای تابستانی کشتی سوم را به مدیترانه اضافه می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *