سفر لوکس

Accor برنامه جدیدی را برای کمک به مهمانان در انجام مجدد لحظات از دست رفته ویژه ارائه می دهد

لهجه برنامه جدید “ارزش انتظار را دارد” را به عنوان یک منبع یک مرحله ای برای کمک به مسافران و افراد محلی در جبران زمان از دست رفته با چهار پیشنهاد در دسترس در املاک Accor در سراسر آمریکای شمالی و مرکزی به راه انداخته است. این برنامه به منظور سهولت در برنامه ریزی برای برنامه های خاص برای تفریح ​​، شام جشن ، مهمانی که مدت ها در انتظارش بود یا عروسی که به دلیل بیماری همه گیر به تعویق افتاد ، انجام می شود.

بازدیدکنندگان از طریق “ALL – Accor Live Limitless” ، برنامه وفاداری به سبک زندگی Accor ، پس انداز ، مزایا و پاداش می گیرند که دریچه ای برای مزایا ، خدمات و تجربیات منحصر به فرد را به مسافران ارائه می دهد.

از چهار پیشنهاد اخیر ، “مگریزهای شایع “ به مهمانان این امکان را می دهد تا “مکانی برای به یاد آوردن” برنامه ریزی کنند و تا 30 درصد در مقصد Accor در سراسر آمریکای شمالی صرفه جویی کنند. از اوقات فراغت دوست دختر و تعطیلات آخر هفته عاشقانه گرفته تا تعطیلات خانوادگی پر از سرگرمی ، “Accor آماده است تا با پس انداز زیادی از مهمانان پذیرایی کند.” اعضای ALL 3X امتیاز پاداش کسب می کنند و 10 درصد اضافی پس انداز می کنند.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

سال 2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار می دهد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان در عروسی های مقصد و ماههای عسل از رویاهای خود زندگی می کنند. هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مورد مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید.

میهمانانی که می خواهند یک مناسبت را جشن بگیرند می توانند این موارد را انتخاب کنند “جشن های نقطه عطف” برای رزرو جشن های ویژه خود تا 31 دسامبر 2021 ، ALL امتیاز پاداش به عنوان عضو ALL را ارائه و دریافت کنید.

برای مشتریانی که عروسی خود را در هتل شرکت کننده رزرو می کنند ، عروسی عاشقانه ” این برنامه به آنها فرصتی را می دهد تا از مزایایی که معمولاً برای همه برنامه ریزان جلسه اختصاص داده شده است لذت ببرند – از جمله ALL ALL پاداش امتیاز ، لغو انعطاف پذیر ، مزایای ویژه از اقامت رایگان به افزودنیهای پذیرایی و موارد دیگر.

با “ناهار خوری استثنایی” پیشنهاد ، همه اعضا برای هر دلار هزینه شده در یک رستوران شرکت کننده Accor یک امتیاز کسب می کنند.

ALL امتیازات پاداش بسیار انعطاف پذیر است ، به شما امکان می دهد حتی اگر در هتل Accor اقامت نداشته باشند امتیاز کسب کنید و سپس برای لحظات فراموش نشدنی در سراسر جهان امتیاز خود را بازپرداخت کنید. برای پیوستن به برنامه وفاداری برنده جایزه Accor ، کلیک کنید اینجا.

برای سال 2021 ، امتیازات وضعیت و شبهای وضعیت در طول اقامت های واجد شرایط به طور خودکار دو برابر می شود و به اعضای امکان می دهد تا سریعتر به وضعیت بعدی برسند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کمپین جدید Accor “Worth the Wait” و شروع برنامه ریزی ، به اینجا مراجعه کنید https://allnorthamerica.com/worth-the-wait/.

مقالات مرتبط

از نزدیک با رشد لوکس Accor

Accor Bringing SO / Brand به مالدیو

Accor Partners با انجمن بین المللی LGBTQ + Travel

Accor Previews 2021 افتتاحیه و بازسازی در آمریکای شمالی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *