سفر لوکس

Accor وب سایت آپارتمان ها و ویلا های اختصاصی را راه اندازی می کند

Accor از راه اندازی “آپارتمان و ویلا“وب سایتی که کاملاً به اجاره اقامتگاههای خصوصی و اقامت در هتل با اقامت طولانی مدت اختصاص داده شده است. این سایت بیش از 50،000 آپارتمان ، ویلا و خانه را در دسترس شما قرار می دهد که از 15 مارک هتل با اقامت طولانی مدت (شامل Adagio ، Mantra و Hyde Living) استفاده می شود ، و همچنین نمونه کارها شرکت از اقامتگاه های خصوصی مارک دار ، که به صورت خصوصی متعلق به آنها هستند و اغلب در برنامه های اجاره ای مدیریت شده (مانند Raffles Residences ، Banyan Tree Residences ، Delano Residences ، Fairmont Residences ، SLS Residences و غیره) و یکی از موارد دیگر شامل می شوند. اجاره خصوصی خصوصی (در یک روز آخر) ، در بیش از 350 مقصد.

در طول بحران COVID-19 ، اقامتگاه های مارک دار ، که به طور معمول مالکیت خانه های شخصی را با مارک تجاری لوکس و منوی گسترده ای از خدمات هتل و اقامتی ترکیب می کنند ، ثابت کرده اند که بسیار مقاوم هستند ، با یک خط لوله متنوع و رشد رکورد ، به طور فزاینده ای مقاوم است. در 10 سال ، این بخش 170 درصد رشد کرده است و با وجود زمینه دشوار ، 2020 باید سال افتتاحیه دیگری با افتتاح بیش از 100 پروژه اضافی باشد ، طبق Savills 2020 Spotlight on Branded Residences.

علاوه بر این ، طبق مشاوره توسعه بین المللی Savills ، یک سوم بازارهای جهانی از افزایش علاقه خریدارانی که به دنبال توسعه محل زندگی اصلی خود هستند ، گزارش کرده اند. این میل فزاینده به فضا ، همراه با افزایش کار در خانه ، می تواند به پروژه های تفریحی دامن بزند. روندهای جهانی مستند شده توسط Savills در نمونه کارهای اقامتی مارک های Accor که به سرعت در حال گسترش است ، منعکس شده است. Accor در حال حاضر 30 پروژه اقامت با مارک جهانی و 70 پروژه دیگر در دست اجرا دارد. این رشد به ویژه در بخش مارک های سبک زندگی در حال ظهور ، جایی که Accor’s SLS Residences از نظر گسترش پیشگام است ، بسیار مشهود است. Accor در حال حاضر شش پروژه با مارک سبک زندگی را با 18 پروژه دیگر در دست اجرا دارد. در بسیاری از موارد ، خریداران اقامتگاه های مارک دار از طریق یک برنامه اجاره مدیریت شده ، خانه های خود را در دسترس قرار می دهند. صاحبان خانه های شرکت کننده اکنون توزیع خانه های خود را از طریق وب سایت جدید آپارتمان و ویلا مشاهده خواهند کرد

رویداد مجازی رایگان

چرخش بازگشت به سفر: مرحله 4

آیا شما آماده راهنمایی مشتریان خود از طریق “عادی جدید” سفر هستید؟ برای تحریک بازگشت به سفر ، از 15 دسامبر 2020 از ساعت 1 بعد از ظهر تا 20:20 بعد از ظهر EST به ما بپیوندید: قسمت 4 مجموعه مجازی رایگان ما در جزایر کیمن ، جمهوری دومنیکن و سیبورن ارائه خواهد شد رویه های سفر به تاریخ ، پروتکل های ایمنی و بهداشتی که آنها برای ایمن نگه داشتن مهمانان اجرا کرده اند ، فعالیت هایی که برای بازدیدکنندگان آزاد است ، آنچه مشتریان شما باید در هنگام سفر بدانند و موارد دیگر! برای مشاهده دستور کار کامل و ثبت نام در کارت رایگان خود به سایت www.pivotingbacktotravel مراجعه کنید.

در وب سایت “آپارتمان و ویلا” ، مهمانان می توانند با اطمینان از آپارتمان ها ، ویلاها ، خانه ها و سوئیت های کاملاً مجهز و در عین لذت بردن از تمام مزایای برنامه وفاداری به سبک زندگی بدون محدودیت ALL-Accor ، و انعطاف پذیری و اطمینان بیشتر به لطف سیاست جدید لغو ، و اقدامات بهداشتی و پیشگیری شدید برای اطمینان از ایمنی آنها (“Allsafe”).

مقالات مرتبط

اولین تجربه های جشن اولین بخش Homestay را آغاز می کند

WIMCO Villas سرویس منشور هوایی و قایق بادبانی را راه اندازی می کند

WTTC اولین پروتکل های جاذبه ، کرایه اتومبیل ، اجاره خانه را ارائه می دهد

هتل ها و استراحتگاه های ترجیحی به 100 اقامتگاه در مجموعه می رسد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *