تورها

Clockenflap 2023 هنگ کنگ نزدیک است، هنگ کنگ – 1 تا 3 دسامبر

چی: صدای ترق وینیل، صدای شیرین Clockenflap – جشنواره موسیقی و هنر برتر آسیا، هنگ کنگ با ترکیبی متنوع که رویای هر حفار جعبه موسیقی است.

جایی که: هنگ کنگ

چه زمانی: 1 تا 3 دسامبر

چرا: این جشنواره که در ساحل نمادین مرکزی مشرف به کولون قرار دارد، از زمان آغاز به کار آن در سال 2008، موسیقی زنده، فیلم و هنری بین‌المللی، منطقه‌ای و محلی را در خود جای داده است و آن را به یکی از لحظات پرچم چین برای فرهنگ موسیقی بین‌المللی تبدیل کرده است.

بنابراین، اگر در منطقه به دنبال ایده‌های سفر هستید، چرا برنامه‌های خود را برای حضور در هنگ‌کنگ از اول تا سوم دسامبر تنظیم نکنید تا یک میکس زنده و نفس‌گیر از استادی موسیقی شرق-ملاقات-غرب را امتحان کنید. آنها به تازگی لیست کامل را اعلام کرده اند و چیزهای زیادی برای نشان دادن وجود دارد. در اینجا توصیه های ما وجود دارد:

پالپ – شورشیان بریت پاپ به بندرگاه ضربه زدند

شنبه، 2 دسامبر، یک قرار ملاقات با خانواده سلطنتی بریت پاپ است. پالپ، در اولین کنسرت خود در هنگ کنگ، قرار است تور پیروزمندانه اتحاد سال 2023 خود را به بندرگاه مرکزی بیاورد. ممکن است دولت چین مرتب شدن آنها برای E’s و Whizz را تایید نکند، اما با جارویس کاکر و همکاران در دهه 50 و 60 زندگی، ما نمی توانیم انتظاری جز موفقیت ها داشته باشیم، بدون هیچ یک از بازی های مزخرف اقتدار.

De La Soul – افسانه های هیپ هاپ با قطار نیمه شب به هنگ کنگ بروید

پس از مرگ دیوید ژولیکور، یکی از بنیانگذاران، در اوایل سال جاری در سن 54 سالگی، انتظار بازگشت دلخراشی را برای De La Soul به صحنه داشته باشید، زیرا سه نفر پیشگام هیپ هاپ به عنوان یک دوتایی بازگشتند. مازو (وینسنت لامونت میسون جونیور) عهد کرده است که یاد او را زنده نگه دارد.

جوجی – سوپراستار اینترنتی آسیایی

او ممکن است در غرب چندان شناخته شده نباشد، اما خواننده، ترانه سرا، رپر و شخصیت اینترنتی ژاپنی جوجی (ملقب به جورج کوسونوکی میلر) R&B، lo-fi و trip hop را با هم ترکیب می کند که در اول دسامبر از درد دل به اتاق خواب ترجمه می شود. جایی که بیشتر موسیقی او تولید می شود، برای ارتباط با توده ها، همانطور که او در شب افتتاحیه Clockenflap عنوان می کند.

سایر اعمالی که باید ببینید

در جای دیگر، این مجموعه ای است که مملو از صداهای التقاطی و الهام است. مراقب تحریک‌کنندگان پانک، Idles، جادوگر اثیری کارولین پولاکک، و شورشیان مستقل یارد اکت باشید – و احساس می‌کنید همه چیز را درباره موسیقی معاصر می‌دانید.

رسیدن به آنجا:

بلیت‌های Clockenflap 2023 در www.ticketflap.com/clockenflapdec2023 موجود است و اطلاعات کامل جشنواره در این آدرس موجود است.

با موقعیت مکانی مرکزی بندرگاه، دسترسی به جشنواره آسان است و شما کل هنگ کنگ و کولون را برای اقامت در اختیار دارید.

زودتر به محل جشنواره بروید تا تمام هنرها را بشناسید – بدون ذکر مناظر خیره کننده. توصیه می کنیم یک بطری آب خالی به همراه داشته باشید تا در طول روز هیدراته بمانید زیرا نقاط آب در دسترس هستند.

و اگر این بار نتوانستید به هنگ کنگ بروید، نترسید. منتظر پاسپورت پشت صحنه مجله سفر به کل شبانگ باشید، بهترین چیز بعدی برای حضور خودتان در آنجا!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *