تورها

CuisinArt سابق به عنوان Aurora Anguilla Resort & Golf Golf This Fall

یک استراحتگاه جدید در نوامبر امسال در سواحل آنگویلا افتتاح می شود. پس از خرید توسط Olympus Ventures در اوایل سال جاری ، Resorts & Residences توسط CuisinArt قبل از بازگشایی با عنوان Aurora Anguilla Resort & Golf Club تحت بازسازی مرحله ای قرار می گیرد.

برجسته؟ این استراحتگاه با ناوگان اختصاصی جت راه اندازی می شود و خدمات مسافرتی را برای مهمانان با حمل و نقل هوایی مستقیم از بازارهای اصلی ایالات متحده ارائه می دهد و سفر به مقصد را بیش از هر زمان دیگری آسان می کند.

طراحی جدید این ملک ، تحت نظارت Leo A Daly ، به صورت فازهایی اجرا می شود و در نهایت تمام فضاهای عمومی ، اتاق های میهمان و سوئیت ها را پوشش می دهد. فضای داخلی که به تازگی رونمایی شده است ، با مواد طبیعی و برجسته های سایه سفید نارنجی و آبی عمیق ، دارای نور و روشن خواهد بود.

رویداد مجازی

چرخش بازگشت به سفر ، عروسی مقصد و نسخه ماه عسل

2020 برنامه های زناشویی هزاران زوج را در بازداشت قرار می دهد ، اما با نوید توزیع واکسن گسترده در آینده نزدیک ، وقت آن رسیده است که دوباره به برنامه ریزی برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که مشتریان شما در عروسی های مقصد و ماههای عسل رویاهای خود زندگی می کنند هنگام تماشای رویداد درخواستی ، از بهترین تأمین کنندگان و مقصدها در مکان های برگزاری مراسم عروسی و گزینه های مراسم ، مقصدهای رمانتیک و تفرجگاه ها و موارد دیگر مطلع شوید

دیدگاه آشپزی توسط سرآشپز آبرام بیسل طراحی شده است ، که طعم ها و طبیعت بازیگوش غذاهای جزیره را از نو خلق می کند. سرآشپز بیسل اکنون پس از سالها به عنوان سرآشپز در شهر نیویورک ، با خانواده اش در آنگویلا اقامت دارد و در آنجا هدایت آشپزخانه های هر دو پارک مدرن و یازده پارک مدیسون را بر عهده دارد که به ترتیب دو و سه ستاره میشلن کسب کردند. پیشنهادات رستوران های تفریحی برای احترام به میراث آشپزی آنگویلا و مواد اولیه رشد ، صید و پرورش در اطراف جزیره ایجاد خواهد شد. میهمانان می توانند در کنار آشپزی های جدید آمریکایی Chef Bissell ، غذاهای آنگویانایی را تغییر دهند. همچنین یک مزرعه Hydroponic Farm and Orchard نیز در آن محل برگزار خواهد شد ، جایی که سرآشپز بیسل و تیمش میوه ها و سبزیجات تازه را برداشت می کنند.

اولین کلوپ بین المللی گلف آرورا در کنار شفق قطبی آنگویلا به میدان می رود. به دنبال یک “بازسازی مجدد” جامع با نظارت طراحی گرگ نورمن گورس ، دوره مسابقات قهرمانی امضای 18 سوراخ – تنها زمین گلف در جزیره – سوراخ های چالش برانگیزی را با منظره اقیانوس جفت می کند. گلف کلاب میزبان امکانات تمرینی وسیع ، اتاق های رختکن کاملاً مجهز برای مردان و زنان ، رستورانی خواهد بود که توسط سرآشپز بیسل نظارت می شود و موارد دیگر. یک زمین گلف Signature نه سوراخ کوتاه ، که توسط Greg Norman نیز طراحی شده است ، معرفی خواهد شد. این برای خانواده ها ، کسانی که تازه وارد این ورزش می شوند و مسافرانی که می خواهند در یک دور سریع دزدکی حرکت کنند مناسب خواهد بود.

مقالات مرتبط

اقامتگاه St. Regis Bermuda افتتاح می شود

بروشور ID Travel Group پیشنهادات اختصاصی خود را ارائه می دهد

Paradisus توسط ملیا تجربه مهمان رزرو شده و به روز شده را راه اندازی می کند

محوطه ساحلی Long Bay از خانه های جدید ساحلی رونمایی می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *