دسته‌بندی نشده

Four Seasons New Orleans از تجربه آشپزی جدید خود رونمایی کرد

هتل چهار فصل نیواورلئان راه اندازی تجربه “Oysters Take Flight” را اعلام کرده است. این ماجراجویی جدید اپیکوری، هیجان پرواز هواپیمای دریایی خوش منظره بر فراز نیواورلئان و باتلاق ساحلی لوئیزیانا را با کاوش صمیمی در پرورش صدف، و پس از آن تجربه غذاخوری در Chemin à la Mer توسط سرآشپز برنده جایزه James Beard، دونالد لینک، ترکیب می کند.

در روزهای دوشنبه و سه شنبه در دسترس است، تجربه با یک حرکت صبحگاهی در حمل و نقل لوکس از هتل به پایگاه هوایی آغاز می شود. مهمانان سپس وارد ماجراجویی با هواپیمای دریایی می شوند که مناظر از نیواورلئان تا دهانه می سی سی پی، جایی که رودخانه به خلیج می رسد را نشان می دهد. با ورود به مرتع پرورش صدف ماه کوچک، میهمانان شاهد پیچیدگی های پرورش صدف از لارو تا اندازه رستوران، یادگیری در مورد بوم شناسی ساحلی و غوطه ور شدن خود در یک عنصر مهم از فرهنگ آشپزی محلی خواهند بود.

مهمانان یک ماجراجویی با هواپیمای دریایی را آغاز می کنند که مناظر خیره کننده از نیواورلئان تا دهانه می سی سی پی، جایی که رودخانه به خلیج می رسد را نشان می دهد.
(عکس از Jenny AdamsFour Seasons Hotel New Orleans)

Little Moon Oyster Ranch از قفس های شناور برای پرورش بیش از 100000 صدف با طعم های متمایز استفاده می کند. میهمانان قدردانی عمیق تری از کشاورزی پایدار غذاهای دریایی به دست می آورند و در مزه صدف های تازه کوبیده شده مستقیماً از آب غرق می شوند.

“Oysters Take Flight” تنوع زیستی، فرهنگ و میراث منطقه را برجسته می کند. میهمانان بینش هایی در مورد بوم شناسی ساحلی به دست خواهند آورد، فرهنگ های منحصر به فرد ساحلی را شاهد خواهند بود و تلاش های حیاتی پایداری برای محافظت و حفظ دلتای رودخانه می سی سی پی را درک خواهند کرد. پس از بازگشت به هتل Four Seasons نیواورلئان، مهمانان ماجراجویی خود را با منوی مزه در جدیدترین سرمایه گذاری دونالد لینک که غذاخوری کلاسیک در ساحل خلیج فارس، Chemin à la Mer را به نمایش می گذارد، پایان خواهند داد.

“Oysters Take Flight” برای مهمانان هتل Four Seasons نیواورلئان در دسترس است و می توان آن را با اخطار دو هفته ای رزرو کرد.

مقالات مرتبط

اقامتگاه جزیره نیوپورت هاربر پس از 50 میلیون دلار رینو بازگشایی می شود

ماندارین اورینتال، بوستون استراحتگاه های سلامتی جدیدی را راه اندازی می کند

امانگیری از تجربیات جدید سلامتی خبر داد

LXR Hotels & Resorts اولین بار در هاوایی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *