دسته‌بندی نشده

Just Back: Mountain Time in Aspen، CO

سارا فاضندین ، ​​بنیانگذار Videre Luxury Travel Design، یک تعطیلات خانوادگی گرفت و همه قوانین جدید را در دنیای COVID از نو ارائه داد.

آسپن ، کلرادو اولین مقصد مهم گردشگری ایالات متحده بود که شیوع جدی COVID-19 را تجربه کرد. مقامات گردشگری پس از تعطیلی سریع و جدی در ماه مارس و بازگشایی آهسته آن در حدود روز یادبود ، گزارش دادند که منطقه Aspen / Snowmass در حال حاضر بین 80 تا 90 درصد ظرفیت دارد. این همان چیزی است که آنها در یک فصل “طبیعی” تابستان انتظار دارند.

در حال حاضر در اینجا کاملاً ماسک زدن و فاصله اجتماعی است.

در نمادین استراحتگاه St. Regis Aspen در مرکز شهر ، سنت هایی مانند 5 شامگاه Sabering و لذت بردن از استخر زیبا و مشرف به کوه Aspen هنوز هم اتفاق می افتد ، فقط با رعایت اقدامات احتیاطی و ایمنی بیشتر. همه کارکنان هر روز چک دما دارند و در ابتدای هر شیفت ماسک و دستکش جدید به آنها داده می شود.

مخصوصاً در این تابستان ، بیشترین تقاضا برای طبقه بندی اتاق ، گراند لوکس با بالکن است. بسیاری از مهمانان مشرف به حیاط ، ترجیح می دهند که از وعده های غذایی در بالکن اختصاصی و بزرگ خود لذت ببرند. در حالی که به طور معمول فقط در رستوران سرو می شود ، تابستان امسال ، مهمانان می توانند از صبحانه رایگان در اتاق ها لذت ببرند و این فضای بیرونی را بیش از پیش مورد پسند قرار دهند.

جدید دبلیو هتل، واقع در دو بلوک دورتر از St. Regis (آن سوی خیابان از آن خیابان) واقع شده است نل کوچک) ، یک گزینه سرگرم کننده برای شنای بعد از ظهر است. دربان در St. Regis می تواند صندلی های استخر را برای میهمانان در استخر پشت بام W رزرو کند. در واقع این استخر برای عموم آزاد است. قطعاً تغییر سرگرم کننده صحنه و چشم اندازهای عالی از پشت بام مشرف به گوندولا.

صابر شامپاین در St. Regis Aspen زنده و سالم است.

منطقه پایه Snowmass کاملاً شلوغ دوچرخه سواران کوهستانی است ، آنها می توانند دوچرخه را روی بالابرهای صندلی و گوندولاها بارگذاری کرده و پارک دوچرخه سواری را جستجو کنند. به من گفته اند که این پارک دوچرخه سواری کوهستانی چند سال پیش با جاه طلبی برای ایجاد بهترین در غرب ایالات متحده ساخته شده است و به نظر می رسد بر اساس سرسختی دوچرخه سوارانی که تمام روز روی تپه دور می زنند ، راه خوبی است برای رسیدن به آن هدف. راهنماها و مشتری ها در گوندولاهای جداگانه سوار می شوند و کلاه ایمنی و سایر وسایل اجاره ای به طور مداوم و کاملاً ضد عفونی می شوند. به غیر از این ، به نظر می رسد که تجارت معمول است.

ایالت کلرادو الزامات اجباری ماسک را برای همه مکانهای عمومی داخلی تصویب کرده است و در آسپن به طور قطع در حال اجرا است. حتی در فضاهای عمومی در فضای باز در مناطق روستای اسکی ، پوشاندن لباس مورد نیاز است. در حقیقت ، به نظر می رسد آسپن در مقایسه با دیگر مناطق تفریحی کوهستانی مانند Vail و Breckenridge در نزدیکی ، اقدامات احتیاطی بهداشت و ایمنی را با جدیت بیشتری انجام می دهد.

آسپن اثبات این است که ما کاملاً می توانیم از زیبایی کوه ها ، هتل ها و غذاهای عالی که منطقه برای آنها شناخته شده است لذت ببریم … اما مسافران باید انتظار داشته باشند که قوانین را برای حفظ ایمن و سلامت همه رعایت کنند. دیدن خانواده های با هم در کوه ها کاوش و چیزهای جدیدی مانند دوچرخه سواری کوهستان و سنگ نوردی بسیار جالب بود. کوهها حتی در طی یک همه گیری جهانی یا شاید بخصوص در طی یک همه گیری جهانی ، ایده خوبی هستند.

مقالات مرتبط

تابستان سفر بزرگ جاده ای آمریکا

اولین نمایشگاه W Hotels Worldwide W Aspen و The Sky Residences

جنرال موتورز St. Resis Aspen Resort به مدیر کل منطقه ارتقا یافت

Call to the Wild: Great Outdoors Escape in Tough Times

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *