سفر لوکس

MSC برای برند لوکس جدید خود پنج نفر را به تیم مدیریت ارشد معرفی می کند

مارک جدید لوکس MSC Group Cruises Division روز چهارشنبه از انتصاب پنج عضو ارشد به تیم مدیریتی خود خبر داد ، که توسط مدیر عامل شرکت مایکل آنگرر اداره می شود.

اولین کشتی با نام تجاری لوکس که هنوز نامگذاری نشده است ، در سال 2023 از کارخانه کشتی سازی Fincantieri در ایتالیا تحویل داده می شود و تحویل های بعدی در سال های 2024 ، 2025 و 2026 انجام می شود. ظرفیت ناخالص اولین کشتی لوکس 63،900 GT است و دارای 461 “بزرگترین سوئیت در دریا” هستند که همگی دارای بالکن یا تراس هستند.

این پروژه در ابتدا در اکتبر 2018 به عنوان توسعه مفهوم کشتی لوکس MSC Yacht Club خود در یک کشتی به کلاس کاملا جدیدی از کشتی اعلام شد. مهمانان می توانند از ویژگی های سازگار با محیط زیست و همچنین سرویس ساقی 24/7 انتظار داشته باشند.

خبرنامه سفر لوکس رایگان

این داستان را دوست دارید؟ مشترک شدن در پرونده

تنها خبرنامه Luxury Travel Advisor ، شامل مقاصد بی نظیر و اخبار محصولات برای مسافران ثروتمند. تحویل هر سه شنبه و پنجشنبه

در مورد قرارهای فروش ، کریس آستین ، اخیراً SVP فروش جهانی و بازاریابی به مدت چهار سال در Seabourn Cruise Line ، به عنوان مدیر ارشد فروش برند فعالیت خواهد کرد. او قبلاً تقریباً 20 سال در زمینه فروش نمونه کارهای تجاری لوکس در هتل ها و استراحتگاه های Starwood کار می کرد.

سارا دویل به عنوان مدیر ارشد بازاریابی منصوب شده است. اخیراً نایب رئیس بازاریابی در Bacardi Limited Europe ، دویل قبلاً شش سال را در هتل ها و استراحتگاه های Starwood گذراند ، در ابتدا مسئول مشارکت های تجاری در سراسر نمونه کارها با نام تجاری لوکس بود ، سپس به عنوان مدیر نام تجاری جهانی W Hotels Worldwide ، جایی که شش ملک جهانی را افتتاح کرد. قبل از حرفه مهمان نوازی ، دویل به مدت 10 سال بر برنامه های عضو کارت American Express ‘Platinum و Centurion در Momentum Worldwide نظارت داشت.

مشاور تجاری و استراتژیک این برند تاچر براون خواهد بود. وی اخیراً به مدت چهار سال رئیس Dream Dream Cruises و مدیرعامل Crystal Cruises Asia در Genting بود. براون پس از شروع کار خود در هتل ها و استراحتگاه های Fairmont که شش سال را در آنجا گذراند ، از جمله در سمت مدیر اجرایی بازاریابی نام تجاری و توسعه تجارت ، براون نزدیک به پنج سال در زنجیره گروه جمیرا کار کرد ، از جمله VP استراتژی و بازاریابی نام تجاری.

ساچا روژیر ، مدیر عامل سابق Cruise Gate Hamburg برای نزدیک به شش سال ، به عنوان رئیس برنامه ریزی سفر و تجربه ساحل فعالیت خواهد کرد. او با کروز گیت هامبورگ ، نظارت بر افزایش 73 درصدی تعداد مسافران ، مدیریت دو ترمینال مسافرتی جدید را مدیریت کرد. پیش از این ، روژیر به مدت 5 سال به عنوان مدیر توسعه تجارت در بندر مارسی خدمت می کرد.

سرانجام ، جان استول به عنوان مشاور تجربه مقصد انتخاب شده است. استول 17 سال به عنوان معاون برنامه های زمینی در Crystal Cruises کار کرد و پیش از این بیش از 5 سال مدیر برنامه های زمینی در Silversea Cruises بود.

مقالات مرتبط

وایکینگ برای از سرگیری عملیات با قایقرانی ویژه فقط در انگلستان

Crystal Cruises فرارهای باهاما را از ژوئیه 2021 آغاز می کند

اورلاندو اشفورد به عنوان رئیس اجرایی جدید آزامارا منصوب شد

لیندبلاد مدیر جدید بازرگانی و بازاریابی را منصوب می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *