دسته‌بندی نشده

Rosewood São Paulo اسپای Asaya توسط Guerlain را رونمایی کرد

رز وود سائوپائولو اسپای آسایا توسط Guerlain با طراحی فیلیپ استارک رونمایی کرد. منوی اسپا، شیوه‌ها و آیین‌های برزیلی را با رویکرد Guerlain مستقر در پاریس برای مراقبت از پوست و درمان‌های بازسازی‌کننده ترکیب می‌کند. در مجموع، اسپا در Rosewood São Paulo دارای هفت اتاق درمان، یک استودیوی تناسب اندام با اتاق‌های رختکن مجهز به سونا و اتاق بخار است. استودیوی تناسب اندام فضاهای متنوعی را برای فعالیت های خصوصی و گروهی از جمله مناطق اختصاصی برای یوگا، پیلاتس و درمان صدا ارائه می دهد.

نام تجاری Asaya Rosewood در ستون های تعادل عاطفی ریشه دارد. تناسب اندام و تغذیه؛ فیزیوتراپی؛ سلامت پوست؛ و جامعه بازدیدکنندگان می‌توانند از طیف وسیعی از درمان‌های خاص Guerlain و همچنین مجموعه‌ای از تجربیات الهام‌گرفته از مقصد، با ترکیب مواد اولیه محلی و پایدار لذت ببرند. اینها شامل ماساژ عضلانی بدن 90 دقیقه ای Forest Energy، ماساژ دو ساعته Art of Sculpt که بر روی صورت و بدن متمرکز است، و درمان 90 دقیقه ای پرهای برزیلی که نت های مجموعه Aqua Allegoria Guerlain را در خود جای داده است، می باشد.

امکانات اسپا شامل اتاق کریستال است که در آن ادغام آینه‌ها، کریستال‌های محلی و تمرین‌های جامع، پناهگاهی برای تسکین حواس ایجاد می‌کند. تجربیات اتاق کریستال شامل مدیتیشن های هدایت شده، ریکی، ماساژ سر و موارد دیگر است.

امکانات تناسب اندام در آسایا اسپای هتل توسط گرلین
(رزوود سائوپائولو)

اسپای آسایا همچنین مقاصد خرده‌فروشی را ارائه می‌دهد که هم تجربی بوده و هم به بازدیدکنندگان امکان دسترسی به مجموعه‌های سلامتی با دقت انتخاب شده را می‌دهند. این فضا شامل یک بوتیک Asaya است که مهمانان می توانند اقلام و محصولاتی را خریداری کنند که به افزایش مزایای سفر و درمان آنها کمک می کند. اقلام از مجموعه‌های مراقبت از پوست، عطر و آرایش گرلین گرفته تا خلاقیت‌های کلی‌نگر و شخصی‌شده توسط یک داروساز در محل. یک نوار عطر Guerlain در لابی نیز برای میهمانان برای ساخت عطرهای شخصی در دسترس خواهد بود.

این مجموعه همچنین یک جزء عضویت را برای جویندگان سلامت محلی ارائه می دهد، با دو گزینه متمرکز بر پیشنهادات تناسب اندام مقصد. Active Membership که به مدت شش یا 12 ماه در دسترس است، امکان دسترسی به استفاده روزانه از مرکز تناسب اندام، استخر Emerald، پشت بام Bela Vista و مراکز فروش هتل را فراهم می کند. اعضا همچنین تا دو شب رایگان در Rosewood سائوپائولو، همراه با ماساژ ماهانه، ارزیابی فیزیکی و مشاوره با یک استئوپات، جلسات آموزشی شخصی، خدمات خشک‌شویی و رزرو تضمینی با تخفیف در کارگاه‌ها و فعالیت‌های سلامتی دریافت می‌کنند. بر اساس Lifestyle Membership، که برای مدت 12 ماه طراحی شده است، به اعضا اجازه دسترسی نامحدود به استخر زمرد و پشت بام Bela Vista به همراه شش شب رایگان در Rosewood سائوپائولو داده می شود که می تواند برای دوستان و خانواده تمدید شود. این عضویت همچنین شامل ماساژ ماهانه، ارزیابی فیزیکی، جلسات آموزشی شخصی و مجوز باشگاه برای خانواده و دوستان، بلیط برای کارگاه‌ها و فعالیت‌های تخصصی، دسترسی به کلاس‌های مختلف از جمله یوگا، HIIT، رقص و کشش، استفاده از خدمات دربان هتل، خدمات خشکشویی و چهار هفته مرخصی یا مرخصی پزشکی.

اولین حضور Asaya در Rosewood São نقطه عطفی برای Rosewood است و برای اولین بار پایگاه این برند را به نیمکره جنوبی می آورد.

مقالات مرتبط

Tierra Atacama شیلی از رفرش 12 میلیون دلاری خبر داد

تفریحگاه Andaz کاستاریکا از تجربیات ساحلی خود رونمایی می کند

اولین هتل و اقامتگاه Silvestre Nosara در کاستاریکا

SB Winemaker’s House & Spa Suites از تجربه سفر آهسته رونمایی کرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *