سفر لوکس

Westin Maui Resort & Spa برج لوکس جدیدی را افتتاح می کند

Resin & Spa Westin Maui ، کاناپالی از آخرین قطعه تحول 120 میلیون دلاری خود رونمایی کرده است: Hōkūpaʻa در Westin Maui ، یک برج ساحلی مجلل که تجربه مهمان را از جمله سالن اختصاصی با امکانات ویژه ارائه می دهد. به گفته Gregg Lundberg ، مدیر کل The Westin Maui Resort & Spa ، Kāʻanapali ، مهمانان از تأکید برج بر رفاه ، از پیشنهادات جدید آشپزی گرفته تا درمان های آبگرم ، لذت خواهند برد.

217 اتاق Hōkūpaʻa با الهام از فرهنگ و سنت هاوایی ، و از نام ستاره شمالی نامگذاری شده است ، به طور کامل بازسازی شد ، در حالی که یک تیم اختصاصی تجربه مهمان ، نیازهای مهمان را قبل از ورود و در طول اقامت خود جلب می کند. همه مهمانان هاکاپاا دسترسی منحصر به فردی به Lānai در Hōk exclusivepaʻa دارند ، محلی در سطح دوم برج که با ارائه پیشنهادات فرهنگی و آشپزی شخصی با الهام از عناصر طبیعی و فرهنگ بومی مائوئی ، از جمله ساخت لی پائو (تزئین سر) در تظاهرات آشپزخانه و صنایع دستی تازه مزه های میکسولوژی

میهمانان همچنین می توانند به استخرهای کوکتل در حاشیه شهر ، صبحانه صنعتگر روزانه ، جلسات moʻolelo (داستان سرایی) و یک بار خصوصی دسترسی داشته باشند. خوب است بدانید: میهمانان هاکیپاا نیز از اولویت رزرو هتل برای امکانات رفاهی در هتل استفاده می کنند.

رویداد مجازی رایگان

چرخش بازگشت به سفر: مرحله 4

آیا شما آماده راهنمایی مشتریان خود از طریق “عادی جدید” سفر هستید؟ برای تحریک بازگشت به سفر ، از 15 دسامبر 2020 از ساعت 1 بعدازظهر تا 20:20 بعد از ظهر EST به ما بپیوندید: قسمت 4 مجموعه مجازی رایگان ما در جزایر کیمن ، جمهوری دومنیکن و Seabourn در بالاترین زمان ارائه می شود. رویه های سفر به تاریخ ، پروتکل های ایمنی و بهداشتی که برای ایمن نگه داشتن مهمانان اعمال کرده اند ، فعالیت هایی که برای بازدیدکنندگان آزاد است ، آنچه مشتریان شما باید در هنگام سفر بدانند و موارد دیگر! برای مشاهده دستور کار کامل و ثبت نام در کارت رایگان خود به سایت www.pivotingbacktotravel مراجعه کنید.

در مجاورت The Lānai Spa جدیدی که توسط Westin بازسازی شده است ، ارائه می دهد طیف کاملی از درمان های تخصصی مانند ماساژهای درمانی ، درمان های بدن و سونا مادون قرمز. آبگرم مجموعه ای از محصولات آبگرم ساخت هاوایی را شامل می شود ، از جمله لوسیون ها ، روغن ها و اسکراب های تهیه شده از مواد تشکیل دهنده محلی.

علاوه بر این ، تجربیات جدید آشپزی شامل وایکوکو توسط سرآشپز کریس کاجیوکا ، بازار Mahele ، Hale Moʻolelo و Hale است. سایر موارد ارتقا یافته ، مناظر آبی استخر شش استخر را پوشش می داد.

مقالات مرتبط

United برای ارائه آزمایش COVID-19 به مشتریانی که به هاوایی پرواز می کنند

Andaz Maui در Wailea Resort دوباره به مسافران باز می شود

ویژگی های چهار فصل لانایی در 15 اکتبر بازگشایی می شود

Virtuoso روند سفر ، مقصد مورد انتظار را به اشتراک می گذارد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *