دسته‌بندی نشده

LUX* South Ari Atoll از ویلاهای رمانتیک استخر ساحلی رونمایی کرد

LUX* آتول آری جنوبییکی از بزرگترین استراحتگاه های مالدیو، از جدیدترین اقامتگاه های لوکس خود رونمایی کرد: ویلاهای ساحلی رمانتیک با استخر.

10 ویلا با استخر رمانتیک ساحلی 1464 فوت مربعی وسعت دارند و علاوه بر استخرهای خصوصی در باغ های سرسبز، دسترسی مستقیم به ساحل و تالاب دارند. این اقامتگاه ها که برای زوج ها و خانواده های کوچک مناسب است، دارای یک ساحل خصوصی و یک استخر بی نهایت مشرف به اقیانوس است. هر یک از حمام های گرمسیری داخلی و خارجی دارای یک وان بزرگ است.

ویلاها شامل اتاق خواب های اصلی رو به اقیانوس هستند که به این معنی است که مهمانان می توانند هر روز صبح خود را با چشم انداز شروع کنند. پالت رنگی LUX* South Ari Atoll با رنگ سفید گرم تضمین می کند که اتاق حداکثر نور طبیعی را جذب می کند. طراحی داخلی به سبک مینیمالیستی، رنگ‌های آرامش‌بخش و مواد طبیعی دارد که برای تلفیق با محیط انتخاب شده‌اند.

هر ویلا دارای یک استخر بی نهایت مشرف به اقیانوس است
(LUX* South Ari Atoll)

تیم استراحتگاه مجموعه ای از تجربیات خصوصی را برای مهمانان ویلاهای استخر ساحلی رمانتیک تهیه کرده است. اینها شامل یک ناهار آرامش بخش بیکینی است که در استخر سرو می شود، یک تجربه ترکیبی اختصاصی در ویلا و یک نمایش سینمایی منحصر به فرد در ساحل.

ویلاهای جدید از 1 دسامبر 2023 برای رزرو در دسترس هستند.

LUX* South Ari Atoll فعالیت‌های مختلفی از جمله دوچرخه‌سواری در اسکله، شنا در کنار کوسه‌های نهنگ، صرف غذا در هر یک از هشت رستوران برای یک ماجراجویی آشپزی و شرکت در حفاظت از دریا را ارائه می‌دهد. اسپای LUX* ME توچال، سفرهای سلامتی ویژه ای را ارائه می دهد.

مقالات مرتبط

فقط برگشت: تعطیلات خانوادگی به مالدیو

لوکس کالکتیو برنامه های توسعه را آشکار می کند

Mirihi Island Resort خرید انحصاری جزیره را راه اندازی کرد

کودا ویلینگیلی ریزورت مالدیو از امکانات ارتقا یافته پرده برداری کرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *