دسته‌بندی نشده

Paradero Todos Santos، مکزیک، Residences را در سال 2024 راه اندازی می کند

تودوس سانتوس کجاست در مکزیک از طرح های 24 اقامتگاه فوق لوکس که قرار است در تابستان 2024 راه اندازی شوند، پرده برداری کرده است. اقامتگاه ها با گسترش هتل موجود، برای سفرهای خانوادگی طراحی شده اند و اندازه آنها از یک تا سه اتاق خواب متفاوت است. هر رزیدنس یک آشپزخانه کاملاً مجهز با اجاق سنگ گدازه سفارشی Oaxacan، تراس های روی پشت بام با جکوزی، زیارتگاه درختان پالو ورد، تورهای تماشای ستارگان و استخرهای خصوصی در طبقه همکف خواهد داشت.

تیم Paradero همچنین یک پیشنهاد منحصر به فرد برای مهمانان Residence ایجاد کرده است. این میز که «میز یادگیری» نامیده می‌شود، کلاس‌های آشپزی و مزه‌سازی را برای کل خانواده، و همچنین گردش‌های کاتاماران از طریق Paradero at the Sea ارائه می‌دهد.

رزیدنس ها با الهام از جغرافیا و محصولات Puglia و Sicily، خانه یک رستوران ایتالیایی کاملاً جدید به نام Cosimo خواهد بود که عرضه کنندگان محلی را برجسته می کند. در تلاش برای حمایت از سفرهای خانوادگی، The Residences امکاناتی را نیز برای کودکان و نوجوانان ارائه می دهد که همه توسط راهنمایان متخصص Paradero هدایت می شوند.

Paradero Todos Santos یک تجربه هتلی متمرکز بر سلامتی است که در شبه جزیره باجا کالیفرنیا واقع شده است. این ملک که توسط روبن والدز و یاشار یکتاجو طراحی شده است، دارای 41 سوئیت، یک رستوران مقصد، آبگرم Ojo de Agua، یک منطقه تفریحی در فضای باز و یک استخر بی‌نهایت است که همگی در پنج “اکوسیستم” ملک پراکنده شده‌اند. با تشویق میهمانان به حس ماجراجویی، تجربیات در نرخ شب گنجانده شده است (فکر کنید: درس های موج سواری، پیاده روی و دوچرخه سواری با راهنما، آموزش های کشاورزی عملی، مدیتیشن، یوگا، کلاس های آشپزی و موارد دیگر). برای کاوش در دریای کورتز در اطراف تودوس سانتوس، این هتل یک تجربه منحصر به فرد چند شبه کاتاماران را ادغام کرده است. پارادرو در دریا.

علاوه بر این، این هتل محل استقرار The Paradero Foundation است که یک سازمان غیرانتفاعی متمرکز بر حفاظت از مقصد است. این بنیاد از پروژه های حفظ محیط زیست و بازسازی، و همچنین توسعه زیرساخت ها، برنامه های آموزشی، و مسکن ارزان قیمت در جامعه محلی حمایت می کند و دو درصد از درآمد حاصل از اقامت شبانه به بنیاد اختصاص می یابد.

مقالات مرتبط

Grand Velas Los Cabos از تجربه تعامل با هلیکوپتر رونمایی کرد

کلینیک سلامتی لوکس SHA مکزیک در ژانویه 2024 افتتاح می شود

پنج اقامتگاه خانوادگی مکزیک که باید بدانید

استراحتگاه جدید Cabo Four Seasons

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *