دسته‌بندی نشده

SB Winemaker’s House & Spa Suites از تجربه سفر آهسته رونمایی کرد

SB Winemaker’s House & Suites Spa “طبیعت، شراب و هنر”، یک برنامه سفر آهسته پنج شبه در مندوزا، آرژانتین را ارائه می دهد. املاک بوتیک در میان هکتارها تاکستان واقع شده است که در پس زمینه کوه های آند قرار گرفته است.

SB Winemaker’s House & Spa Suites تنها هتل مجلل شراب در آمریکای لاتین است که ویژگی ها و خدمات اسپا در اتاق کاملاً یکپارچه دارد. پس از ورود، از مهمانان با یک ماساژ 50 دقیقه ای در سوئیت پذیرایی می شود. تجربه سلامتی با استفاده از اتاق بخار، دوش احساسی و سونای خشک آغاز می شود. پس از ماساژ و مدتی استراحت با یک کوکتل شراب خاص در کنار استخر املاک، میهمانان می توانند از یک شام هفت غذای سرآشپز همراه با شراب در رستوران لا ویدا هتل لذت ببرند.

روز بعد، میهمانان به سفری با راهنما در کارخانه شراب سازی می روند. تور غوطه ور شراب سازی با یک ناهار خصوصی مشرف به تاکستان ها و کوه های آند دنبال می شود. مزه کردن شراب های قدیمی سوزانا بالبو و وینتاژهای کمیاب نیز گنجانده شده است. ساملیه همچنین داستان های پس زمینه ای در مورد تولید شراب های منحصر به فرد را به اشتراک خواهد گذاشت.

بعداً در سفر، یک فعالیت هنری و صنایع دستی در استودیوی هنرمند Ani Simionato در مرکز شهر Mendoza به مهمانان این فرصت را می‌دهد تا کاسه‌ها، بشقاب‌ها، جا شمع‌ها، لیوان‌ها، گلدان‌ها و موارد دیگر را بسازند. یکی دیگر از نکات برجسته شام ​​در La Alboroza، خانه هنرمند آرژانتینی سرجیو روگرونه است. نقاشی‌ها، هنرهای عامیانه و موارد دیگر این منطقه را زینت می‌دهند و در استودیوی او برای مشاهده در دسترس هستند. آثار روگرون را می‌توان در سرتاسر خانه شراب‌ساز SB نیز یافت.

مهمانان همچنین یک روز را در پوترریلوس، شهر کوچکی در غرب آرژانتین که در کوهپایه‌های آند قرار دارد، سپری خواهند کرد. میهمانان می توانند در اطراف دریاچه حرکت کنند یا از ورزش های آبی مانند کایاک سواری، غواصی، کایت سواری و موج سواری لذت ببرند. بعداً آنها می توانند یک مزه را بچشند کباب با منظره ای از مخزن و لذت بردن از دسترسی به یک تجربه زیبا که توسط کوه ها و حیات وحش احاطه شده است. با پایان روز، مهمانان در حین نوشیدن کوکتل‌های صنایع دستی از غروب آفتاب لذت خواهند برد.

هر روز عصر، یک سرویس آروماتراپی داخل اتاق در وان داخل سوئیت آماده می‌شود که شکل آن شبیه مخازن شراب تخم مرغ بتونی است که در فرآیند تخمیر استفاده می‌شود. هفت سوئیت اسپا با طراحی مجزا دارای یک باغ خصوصی با آتش‌دان در فضای باز و صندلی‌های گرمایش هستند.

تجربه «طبیعت، شراب و هنر» تا مارس 2024 برای رزرو در دسترس است.

مقالات مرتبط

Antarctica21 کلوپ خصوصی را برای مهمانان Fly & Sail Expedition باز می کند

ساختمان تاریخی بوینس آیرس در ژانویه امسال به عنوان هتل افتتاح می شود

اولین هتل و اقامتگاه Silvestre Nosara در کاستاریکا

Habitas ما جدیدترین “خانه” را در آتاکامای شیلی افتتاح می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *