دسته‌بندی نشده

SLH: مدافعان متمول ، “آماده سفر” که امسال تقاضای رانندگی دارند

نظرسنجی توسط هتل های لوکس کوچک جهان (SLH) نشان می دهد که گروهی متمول از طرفداران “Travel Ready” تقاضای تعطیلات لوکس امسال را برانگیخته اند. با این حال ، این گروه تقریباً یک سوم کل مسافران را تشکیل می دهد. این نظرسنجی که با همکاری لیز هال هتل و مشاوره سفر انجام شده است ، احساسات فعلی نسبت به مسافرت بیش از 6000 عضو برنامه دعوت شده از این برند لوکس را مورد بررسی قرار داده است. نتایج نشان می دهد که تمایل به سفر اکنون که اندکی کاهش یافته است ، تمایل به مسافرت بین المللی با هواپیما و ترجیح هتل های کوچکتر است که می تواند تجربه آنها را مدیریت و سفارشی کند.

نتایج این نظرسنجی ، گیرندگان را به سه گروه تقسیم می کند: Travel Ready ، کسانی که قبلاً رزرو کرده اند و حتی ممکن است مسافرت کرده باشند با رعایت اقدامات احتیاطی بیشتر در زمینه ایمنی. Travel Reserve ، کسانی که مشتاق فرار هستند اما هنوز هم در مورد خطر احتمالی محتاط هستند. و مسافرت مسافرت ، که بعید است سفر کنند تا زمانی که اوضاع به حالت عادی برگردد.

نظرسنجی چه یافته است؟ بیشتر مسافران در گروه “رزرو شده” قرار می گیرند و به دنبال 2021 هستند. بیش از 46 درصد از دریافت کنندگان انتظار دارند که از نظر مالی در سال آینده در همان موقعیت باشند ، تعجب آور نیست که بیش از 30 درصد در گروه Travel Reservation قرار می گیرند و در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای تعطیلات در سال 2021 هستند. در آمریکای شمالی ، 29 درصد از مسافران آماده سفر هستند و قبل از اکتبر امسال تعطیلات را برنامه ریزی می کنند ، با 24 درصد اضافی به دنبال دور شدن در Q4 هستند. در مجموع ، 74 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که مایل به پرواز هستند ، تقریباً به اتفاق آرا (93 درصد) موافق بررسی های اضافی بهداشتی در فرودگاه برای اطمینان از ایمنی همه مسافران هستند.

رویداد مجازی رایگان

چرخش بازگشت به سفر: مرحله 4

آیا شما آماده راهنمایی مشتریان خود از طریق “عادی جدید” سفر هستید؟ برای تحریک بازگشت به مسافرت: 15 دسامبر 2020 از ساعت 1 بعد از ظهر تا 3:05 بعد از ظهر EST به ما بپیوندید: فاز 4. نسخه آینده مجموعه مجازی رایگان ما دارای ارائه هایی از جزایر کیمن ، جمهوری دومنیکن ، سیبورن و سنت وینسنت و گرنادین ها در آنها به روزترین روشهای سفر ، پروتکل های ایمنی و بهداشتی را که برای ایمن نگه داشتن مهمانان اعمال کرده اند ، فعالیت هایی که برای بازدیدکنندگان آزاد است ، آنچه مشتریان شما باید در هنگام سفر بدانند و موارد دیگر! برای مشاهده دستور کار کامل و ثبت نام در کارت رایگان خود به سایت www.pivotingbacktotravel مراجعه کنید.

از آمریکای شمالی مورد بررسی ، 43 درصد در ابتدا قصد سفر در داخل کشور را دارند و 38 درصد برای سفرهای بین المللی آماده هستند. SLH می گوید داده های رزرو برای رزروهایی که از اول آگوست از آمریکای شمالی شروع می شوند ، این تعداد را نشان می دهد ، با 42 درصد رزرو برای هتل های ایالات متحده ، در درجه اول در نیویورک و کالیفرنیا. رزروهای بین المللی انجام شده در ماه آگوست عمدتا برای بازدیدهای Q4 بوده است که مقصد اصلی آن سوئد و فنلاند بوده است.

از نظر انتخاب محل اقامت ، بیش از 90 درصد دریافت کنندگان اظهار داشتند که در هتل کوچک احساس راحتی می کنند ، در حالی که اقامتگاه های خصوصی نیز محبوب هستند. نکته: گزینه رزرواسیون “استفاده منحصر به فرد” SLH به مهمانان این امکان را می دهد تا 250 هتل SLH را از پنج تا 200 اتاق به یک اقامتگاه خصوصی کاملاً سرویس دهی تبدیل کنند. از این تعداد 36 هتل کمتر از 12 اتاق دارند.

همانطور که انتظار می رفت ، مکان ، رزرو انعطاف پذیر و تمیزی از مهمترین موارد بود. SLH اخیراً یک برنامه “کوچک بمان ، ایمن باش” ، اطمینان از اعتبار شخص ثالث برای همه هتل های عضو با شورای مشاوره جهانی Biorisk (GBAC). هتل هایی که تخفیف و تبلیغات ویژه ارائه می دهند برای مهمانان SLH کمترین اهمیت را داشتند.

مقالات مرتبط

Pandemic به هتل ها فرصت های نوآوری ارائه می دهد

سفر پس از COVID-19: صنعت چگونه خواهد بود؟

هتل های لوکس کوچک پنج عضو جدید در قاره آمریکا اضافه می کند

منظره لوکس جدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *