دسته‌بندی نشده

Hyatt اولین برند Andaz را در فلوریدا معرفی می کند

هتل هایت به روز رسانی در مورد بازسازی پیش بینی شده The Confidante Miami Beach و تبدیل کامل آن به ساحل جدید Andaz Miami، که قرار است در سه ماهه چهارم سال 2024 برای اولین بار آغاز شود، اعلام کرده است.

هتل جدید که متعلق به Sunstone Hotel Investors, Inc است، دارای یک لابی بازطراحی شده بدون مانع، دو استخر بازطراحی شده و تجربه تفریح ​​در فضای باز، اسپا، اتاق مهمان، سوئیت، فضاهای ملاقات و تجربه غذاخوری با غذاهای جدید هتل خواهد بود. ارائه دهنده، José Andrés Group. به‌عنوان بخشی از تحول، ملک ساحلی به‌طور موقت از ۲۵ مارس ۲۰۲۴، تا پایان پروژه، فعالیت‌های خود را متوقف می‌کند.

ملک ساحلی از 25 مارس 2024 به طور موقت فعالیت خود را از طریق پایان پروژه نوسازی متوقف خواهد کرد.
(ساحل انداز میامی)

این هتل با سه برج مشرف به ساحل، تجربه چک‌این با منظره اقیانوس، غذاهای نوسازی شده و فضاهای عمومی، از جمله تراس فضای باز رستوران و سالن سطح دوم انداز در فضای باز، که مقصدی برای نوشیدنی‌ها خواهد بود، ارائه می‌کند. این ملک 25000 فوت مربع فضای تجربه رویدادهای داخلی و خارجی را ارائه می دهد، از سالن های رقص با منظره اقیانوس گرفته تا استخر مجهز به فناوری که فضا را به یک سطح سخت برای تجمع و فعال سازی در عرض چند دقیقه تبدیل می کند.

گروه José Andrés همچنین قرار است جای پای خود را در جنوب فلوریدا با افتتاحیه سه تجربه غذاخوری در ساحل Andaz Miami، از جمله مکانی که صبحانه، ناهار و شام و یک کوکتل بار صنایع دستی ارائه می دهد، گسترش دهد. قرار است همه مکان‌ها با بازگشایی استراحتگاه تغییر نام‌دهنده راه‌اندازی شوند.

مقالات مرتبط

حالات جزیره: چه جدید در فلوریدا کیز

پالم بیچ: بهشت ​​خریداران

بوکا راتون مجموعه جدید سوئیت تاور را معرفی کرد

اولین هتل Oetker Collection در ایالات متحده که در پالم بیچ افتتاح شد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *