دسته‌بندی نشده

Raffles Grand Hotel d’Angkor “سفرهای” همهجانبه جدیدی را برای مهمانان ایجاد می کند

Raffles Grand Hotel d’Angkor Siem Reap در کامبوج از مجموعه ای از “سفرهای انتخاب شده” پرده برداری کرده است، که به مهمانان راه های جدیدی برای تجربه فرهنگ و تاریخ منطقه، همراه با یک برنامه تفریحی جدید در محل ارائه می دهد. این “سفرهای انتخاب شده” شامل “شام معبد سفارشی”، تور “تمدن های گمشده انگکور توسط وسپا”، “ملاقات با فیل های انگکور” است. “کشف آشپزی خمر”، “تور هنری سیم ریپ” و “بازتاب های آنگکور”.

“شام معبد سفارشی” یک تجربه غذاخوری را در مجموعه معبد باستانی انگکور ارائه می دهد. صحنه با مشعل هایی است که بر آثار باستانی امپراتوری خمر سایه انداخته اند. این غذا از منوی اصلی هتل در سال 1936 الهام گرفته شده است که برای اولین بار در این محیط سرو شد، و سرگرمی های عصر شامل اجرای رقص آپسارا سنتی است.

«تمدن های گمشده انگکور توسط وسپا» شامل یک سواری خارج از مسیر با راننده در پشت موتورسیکلت در پارک باستان شناسی انگکور است. این ماجراجویی مناطقی را بررسی می‌کند که به راحتی با پای پیاده یا خیلی باریک یا پوشیده از جنگل برای دسترسی با ماشین به آن دسترسی ندارید. سفر در سپیده دم برای تماشای طلوع خورشید در انگکور وات آغاز می شود و پس از آن یک صبحانه پیک نیک در لبه مجموعه معبد برگزار می شود. نکات برجسته این تور همچنین شامل تا پروهم، بایون، انگکور تام و دیگر شگفتی های کمتر شناخته شده معماری است.

«ملاقات با فیل‌های انگکور» مهمانان را به دامنه‌های پارک ملی کولن می‌برد، جایی که پناهگاهی برای آخرین فیل‌های باقی‌مانده انگکور در آن وجود دارد. این گردش آموزشی شامل تجربیات عملی با حیوانات است. پس از ملاقات، مهمانان از یک پیک نیک با سرپرستی سرآشپزها در Raffles Grand Hotel d’Angkor لذت خواهند برد. هزینه این تجربه به منظور حفاظت و حفاظت از جنگل محلی منطقه و حیات وحش در خطر انقراض به پناهگاه فیل اهدا می شود.

“کشف آشپزی خمر” شامل یک تور شبانه در رستوران های محبوب سیم ریپ است. این گشت توسط کارشناس آشپزی محلی Evi-Elli مدیریت می شود و شامل نوشیدنی خوش آمدگویی، تور گالری هنری، یک وعده غذایی سه وعده در سه مقصد، حمل و نقل توسط توک توک (یک ریکشا سنتی) و یک سوغاتی برای آوردن به خانه.

“تور هنری Siem Reap” نگاهی داخلی به جامعه هنرمندان و آتلیه های شهر ارائه می دهد. این گردش توسط Robina Hanley، متصدی تور انجام می شود. هانلی بیش از دو دهه است که با صنعتگران محلی کار می کند. از طرف دیگر، «بازتاب‌های انگکور» فرصتی برای تقویت مهارت‌های عکاسی در حین کشف جواهرات پنهان در سایت میراث جهانی یونسکو در آنگکور ارائه می‌کند. این کاوش فرهنگی توسط عکاس و متصدی کهنه کار رژیس بینارد رهبری می شود.

علاوه بر این، برنامه جدید استراحتگاه در محل شامل هفت تجربه است، از جمله «داستان‌های ناگفته»، ملاقاتی با مورخ ساکن هتل، Mouth Saravann، برای کشف بقایای گذشته از طریق یک تور تاریخی در هتل. “جلسات Sommelier” شامل یک کلاس صمیمی با سوملیه مقیم هتل، Eat Socheata است، که بینش هایی را در مورد terroirs، فصل ها و گونه های انگور در یک سفر حسی به دنیای شراب به اشتراک می گذارد.

علاوه بر این، “هنر تا کردن نیلوفر آبی” به اسرار تا کردن دستی برگ های نیلوفر و گلبرگ های بیرونی به شکوفه های تزئینی می پردازد. “Legendary Libations” یک استاد کلاس در Sling Singapore است که برای اولین بار در هتل Raffles سنگاپور در سال 1915 ارائه شد و تکرار جدیدتر (محلی تر) آن، Angkor Sling. “تور اقامتگاه سلطنتی” توسط متصدی اقامتگاه هتل، پت سامبو، برگزار می شود که برخی از رهبران مشهور انگکوری را که کامبوج مدرن را شکل داده اند، معرفی می کند. «طلوع با خورشید» یک جلسه یوگای متفکرانه است و در طول «بیداری معنوی»، مهمانان با آب گل یاس معطر و سرودهای ویژه برکت راهب دریافت می کنند. این مراسم در زیر زنگ بتکده ای که پس از جنگ کشف شد و به عنوان نماد صلح به هتل هدیه شد، انجام می شود.

مقالات مرتبط

املاک COMO Shambhala بالی تجربیات سلامتی جدیدی را راه‌اندازی می‌کند

برند خواهر آمان، جنو، افتتاحیه هتل در توکیو را رونمایی کرد

Six Senses Kyoto به مهمانان در آوریل 2024 خوش آمد می گوید

سوئیت های جدید در هانوی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *