دسته‌بندی نشده

Curtain Bluff با ظاهری پیشرفته و پیشنهادات جدید دوباره باز می شود

بازگشایی برای شصت و دومین فصل آن، پرده بلوف در آنتیگوا پس از بازسازی گسترده و چند میلیون دلاری در طول دوره تعطیلی تابستان، از مهمانان پذیرایی می کند. پیشرفت‌ها شامل یک منطقه سلامتی جدید مخصوص بزرگسالان، علاوه بر اتاق‌ها و سوئیت‌های بازسازی‌شده منتخب شامل دو سوئیت مجموعه هالفورد، سوئیت‌های استخر موریس و گریس بی، و مجموعه‌ای از سوئیت‌های جونیور است.

منطقه سلامتی جدید استراحتگاه برای مهمانان بزرگسال پذیرایی می کند، در حالی که امکانات به روز شده تناسب اندام دو برابر شده است. در همان نزدیکی، مهمانان یک غرفه یوگا مستقل جدید را می بینند که در میان باغ های ذن ساخته شده است. استخر بی نهایت و جکوزی جدید ساخته شده به صورت استراتژیک در امتداد اسکله قرار گرفته اند تا چشم انداز 180 درجه اقیانوس را داشته باشند. منطقه جدید سلامتی نیز در کنار آبگرم ساحلی واقع شده است.

در جای دیگر، استخر ساحلی که به تازگی بهبود یافته است، صندلی های تازه، نیمکت ها و چترهای اضافی را ارائه می دهد.

ساحل گریس بی
(پرده بلوف)

به عنوان بخشی از بازگشایی، Curtain Bluff طیف وسیعی از تجربیات را برای مهمانان در طول فصل ارائه می دهد، از جمله مسابقات سالانه تنیس. در واقع، این استراحتگاه به خاطر امکانات تنیس خود که شامل چهار زمین سخت قهرمانی نورافکن است، شناخته شده است. دوستانه ، سرگرم کننده و آموزنده ، جوانب مثبت ساکن پرده بلوف می توانند درس های خصوصی ، بازی های چالش برانگیز و نکات تنیس را ارائه دهند ، در حالی که درست در کنار دادگاه ها ، میهمانان می توانند از مرور در فروشگاه تنیس حرفه ای لذت ببرند. چالش تنیس کرتین بلوف، که در 4 تا 11 نوامبر 2023 برگزار می‌شود، برای بازیکنان تنیس در تمام سطوح طراحی شده است و به ورزشکاران این فرصت را می‌دهد تا مهارت‌های خود را تقویت کنند و در کنار حرفه‌ای‌های محلی بازی کنند تا استراتژی‌ها و تاکتیک‌های جدیدی را به دست آورند. نمایی از دریای کارائیب این هفته همچنین شامل طیف وسیعی از فعالیت‌های دیگر مانند کلاس‌های یوگا و پیلاتس، سفرهای غواصی به ریف Cades، کلاس آبی، کشتی‌رانی Hobie-cat به ساحل توباکو و غیره است.

خوب است بدانید: تیم Curtain Bluff همچنین از بازگشت تجربه های غواصی در این فصل خبر داده است. این گشت و گذار برای مهمانانی که دارای گواهی غواصی هستند در دسترس است و ممکن است از طریق تیم ورزش های آبی هتل هنگام حضور در ملک رزرو شود.

مقالات مرتبط

The Somerset on Grace Bay برای فصل 2023/24 بازگشایی می شود

Four Seasons مناظر جمهوری دومینیکن

حالات جزیره خصوصی: لوانگو توچال + کلوپ ساحلی

کارائیب همه شامل: جدید و قابل توجه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *